Шаран - прозорците се отварят сами ОПРАВЕНО

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
garevpl
Мнения: 11
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 13:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Шаран - прозорците се отварят сами ОПРАВЕНО

Мнениеот garevpl » Пон 26 яну 2009 22:11


Привет на всички, като всяка кола на старо така и моята показва дефекти.Карам Шаран 97. По принцип всички проблеми са отстраними но един наистина ме затруни. През студените дни когато температурата на вън беше минус 5 - минус 10 грдуса в колата чрез парното я вдигах доста за да се чувстваме конфортно аз и децата. За съжаление когато изключа контакта, прозорците се отварят автоматично до половината и топлинта изчезва. това продължава докато колата не се охлади и от вътре. Като сляза за малко се налага да я оставям да работи което не винаги е удачно. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Последна промяна от garevpl на Сря 25 фев 2009 22:18, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
koko_90
Мнения: 95
Регистриран на: Сря 05 сеп 2007 22:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Шаран - прозорците се отварят сами

Мнениеот koko_90 » Вто 24 фев 2009 23:17


Някъде ти се бъркат токовете.. по добре отиди на авто-електро :wink:


garevpl
Мнения: 11
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 13:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Шаран - прозорците се отварят сами

Мнениеот garevpl » Сря 25 фев 2009 21:52


Проблема на прозорците се оказа алармата. Алармата както ми обясниха от сервиза подавала дълъг и къс импулс. Точно дългият ипулс бърка комфорткомпютъра на колата и симулира задъргане на ключът на шофьорската врата в крайно дясно положение, което от своя страна води до сваляне на прозорците. Подмениха управляващият блок на алармата и всичко се оправи. :banana


Потребителски аватар
koko_90
Мнения: 95
Регистриран на: Сря 05 сеп 2007 22:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Шаран - прозорците се отварят сами ОПРАВЕНО

Мнениеот koko_90 » Сря 04 мар 2009 21:06


Браво колега :beer Тоя щмекер с дигането на прозорците е тарикатлък ама може да се докаже и много голяма занимавка mhihi



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта