H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Нед 20 дек 2009 21:56


ОК,хора! Най-накрая дойде момента да стягаме куфарите за БГ! Сигурно ще поостана 5-6 месеца в БГ, въпреки че от фирмата мрънкат! Ми имам да правя няколко турбо Ф-Н бега4ки в БГ и надявам се да ми остане време и дойда на някое БГ събиране докъто съм там! :D Аре!




Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот madcap » Пон 21 дек 2009 0:22


О прибираш ли се вече, аре чакаме те, ти другите ще ги сглобиш, ма намери време и твойто корадо че е грехота такава машина да седи :screwy


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Пон 21 дек 2009 4:36


:D :lol: Аман то отърване няма от тази болест, свинският грип пасти да яде! :D За нея лекарство надали ще се измисли освен- КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ!!! Пак съм му взел на Corradoto няколко новодопълнения, но нищо което да промени много от сегашното! Няма да имам достатъчно време за моята че да я бутам чак толкова!Пък и тя не ДРАГ кола че да се забравиш като вземеш да наливаш!И така, ще го поразмърдам курника в БГ но, кофти малко че пак ще съм там през зимно-пролетният сезон само!Само хабиме гумите в този мокър студ, няма сцепление!Не че иначе има голямо такова през хубавото време с това предно с повечко сила!Дано на пролет съм готов с някои коли и да стане малко по-интересно на някое събиране! :horror: :да:


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Вто 29 юни 2010 5:28


Хммм,даа!Как само си лети времето! Ето че 6 месеца в БГ си отминаха ей така , като на съм! Хубавото е че беше сън с добър край! Даа, бегачките в БГ ги понаправихме, както някои са ни видяли и на събирания разни бяхме. И сега пак захванахме живота в USA. За съжаление една част от снимковият матерял при направата на колите се затри , но пак има какво да се види. Но, ще пусна една нова тема като ми остане време и там ще кача всичко. А тук, тук пак ще има нови сбирки и нови сники които ще ги кача след което. Хмм,така става някой път. Имаш Golf2 VR6 и си купуваш GOLF5 R32 иии ааа, ми я да ги пуснем че като че ли 2-та повече върви а пък си мислех че Р-ката ще е по-бърза( така си мислеше собственникът на автомобилите), така е 2-та не беше 174 коня а към 200 след модиф. и все пак!!! Малеииий, каква ли ще е разликата с Турбината!!!:) Но, колкото повече, толкова повече! И така хоп турбината на 2-та и т.н! Ще има инфо в новата тема по-нататък за Т-то.
Изображение


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот golfmk1 » Вто 29 юни 2010 16:49


тази снимка къде е правена :roll:


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот RoadRunner » Вто 29 юни 2010 17:56


Около Хасково май... пътя Пловдив - Харманли :)


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Сря 30 юни 2010 4:44


Точно така, до бензиностанция Shell до Хасково на международният път. Обикновенно там се правят гонките, ноо вече е лош пътят и се правят на различни места.


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Пон 13 сеп 2010 15:20


:banana :banana :banana
Последно постижение ми докладваха от БГ за ГОЛФА!!! Въпросният GOLF VS FERRARI F430 (490Hp) победителят еееее:
GOLF 2 VR6-TURBO :D , ей много хора ме гледаха подигравателно като им казвах че ще върви доста добре като го направя, ама те!: Каде с това Ferrari или Porsche Turbo 996 + chip което също падна от Голфа! Разбира се не, не от место защото е слаба кутията на Голфа и се чупи( от 60 до 260 км). Аре честито! :)


vr6vr6
Мнения: 181
Регистриран на: Съб 13 дек 2008 14:12
Автомобил:
Двигател:

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот vr6vr6 » Пон 13 сеп 2010 17:08


VwCorradoVRT написа::banana :banana :banana
Последно постижение ми докладваха от БГ за ГОЛФА!!! Въпросният GOLF VS FERRARI F430 (490Hp) победителят еееее:
GOLF 2 VR6-TURBO :D , ей много хора ме гледаха подигравателно като им казвах че ще върви доста добре като го направя, ама те!: Каде с това Ferrari или Porsche Turbo 996 + chip което също падна от Голфа! Разбира се не, не от место защото е слаба кутията на Голфа и се чупи( от 60 до 260 км). Аре честито! :)

На какво налягане и с какво турбо е Голфа(скоростите стокови ли са)...ААА ли е моторът?


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Пон 13 сеп 2010 18:22


Усилени лагери на коляновият вал, ковани бутала на заводскят размер 81 мм ААА 2.8, скоросната кутия съм я събирал аз и им знам слабите места доколкото могат да се подсилят без да се сменят със спецялно правени. Кутията бях я правил за ВР6-а без Турбо преди 3-4 години и сега му идва доста къса, особенно 1 и 2-ра скорост. Миналата година ме пита собственникът докъто аз си бях в САЩ, намерил една скоростна кутия уж от ВР6 в перфектно състояние ревизирана от една от Софийските топ фирми за тунинг. Имена не искам да казвам, не мисля че е ОК. Аз го питах: ти от къде си сигурен кво вземаш като нищо не разбираш , не я вземай. Като се върна в БГ аз ще видя за кво става въпрос! А той няма търпение и БАМ 950 ЛВ за кутия!!!
Като се върнах и взех да разглобявам колата в БГ и гледам номера на кутията изтрит, ЕКСТРА викам, колко вдигаш на 2-ра на 7000 об., 100-105 , аре честито не от ВР пък и толкова кинти се натресе. Та дори и да е ВР е слаба.
НА 4-ЯТ ДЕН СЛЕД КАТО МУ Я НАПРАВИХ С ТУРБОТО и след като си я ВЗЕ ОТ МЕН ПОТРОШИ 3-ТА СКОРОСТ, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ БЯХ ГО ПРЕДОПРЕДИЛ МНОГО ДА ВНИМАВА,ТОВА БЕШЕ АКО НЕ СЕ ЛЪЖА АПРИЛ МЕСЕЦ, СЛЕД КОЕТО ДО ДЕН ДНЕШЕН И ВСИЧКИ СТАРТОВЕ ДО СЕГА КАРА СЪС СТАРАТА НАПРАВЕНА КУТИЯ ОТ МЕН , НО НЕ Е ОК ЗА ТАЗИ МОЩНОСТ - КЪСИ 1-2 ОСОБЕННО!
Много се накефих като ми се обади да ми каже че се е пускал 3 пъти с това 911 TURBO и трите пъти го биел а на третият път Porscheto взело да прегрява нещо и момчето му викал стига толкова, ела да я видиш що прегрява така на собственникът на Голфа а той му викал : ми и аз не разбирам като теб от коли, друг ми е правил колата ама моята не прегрява!:)
Мисля че кара на около 20psi, но има boost controler и кара по- принцип на различно налягане според зависи! Турбината е хибридна!

Последна промяна от VwCorradoVRT на Сря 15 сеп 2010 2:47, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот madcap » Пон 13 сеп 2010 19:21


Ей изтървах аз, тия гонки, м агофината добре се е представила :Mr Green Fun :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Мнениеот VwCorradoVRT » Вто 14 сеп 2010 13:47


ГОЛФАРАТА Е СКРИТА ЛИМОНКА УЕЕЕ! mhihi
А ми ти кво се моташ, скътай некой лев и закарай на Венци да ти бутнат и твоята машина още 50-на коня!!! :wink:



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта