Боклуците във форума

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Evil_Master
Мнения: 100
Регистриран на: Пет 14 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България
Контакти:

Боклуците във форума

Мнениеот Evil_Master » Пон 12 юли 2010 21:07


Пускам тая тема поради една основна причина - лигльото - dqvola89.Преди седмица ми се включва с желание за закупуване на предлагани от мен светлодиодни лампи Н3, за смешната цена от 30лв за двете.И така пускам му ги аз, като преди това сме се уговорили за деня, в който ще ги пусна и куриера. Пускам му ги и никакъв отговор от негова страна 3 дни.При позвъняване от мен на посочен от него телефон, след вече минали 4 дни от изпращането той първо се учуди, че му имам номера и второ ме увери, че ще ги взема ''ако не днес утре'' и аз като нормален човек му повярвах но преди това му казах , че ако се е отказал направо да ми кава и дане се занимавам с него понеже има и други желаещи.Но нещеш ли минават още 3 дни и ни звук ни стон от тиквеника, а куриерската фирма между временно ме уведмява за 2-ри път , че започва да тече лихва равна на 4 лв на ден престой в офиса им в Перник, които ако не ги плати той трябва да платя аз за да си взема лампичките, който повтарям струват 30лв.И след дълги опити за връзка с лайнцето - безуспешна съответно - отивам до офиа и си подавам молба да ми ги върнат пак тук за скромните 10.79лв транспортен разход и 4 лв лихва за престой.И да потретя 30 лв наложен платеж, а допълнителни 14.79 за моя сметка разходи са ми бонус заради нещастното същество Кристиян Валентинов от Перник с ник във форума dqvola89.
Целта на поста е: да споделя проблема и да се опитам да предпазя някой друг да не пострада от същата дрисня и да отправя молба към модераторите да се отвори някаква тема или нещо, в което хора, който са се опарили с някой подобен тарикат да бъдат вписвани и така човек да знае с къв вид измет да си няма работа.
И накрая искам да благодаря за разбирането и за това, че някой ми влиза в полужението.Също така да благодаря на момчетата, който са били коректни с мен, надявам се и аз съм бил коректен с всички и ако съм обидил някой се извинявам.
Поздрави.




Потребителски аватар
pacoboy
Мнения: 2698
Регистриран на: Нед 19 мар 2006 22:49
Автомобил: passat b7 4motion
Двигател: CFGB
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот pacoboy » Пон 12 юли 2010 21:34


Колега ето темата, може да споменеш накратко там --> http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=3&t=184978


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Боклуците във форума

Мнениеот enigma79 » Пон 12 юли 2010 21:45


pacoboy написа:Колега ето темата, може да споменеш накратко там --> http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=3&t=184978

Аз съм писал там,но отскоро не мога,при всички ли е така.Няма ги двата бутона:
Цитат
Нов отговор
:evil: :bishop
Иначе много кофти постъпка от колегата :beat_butt2 :beat_butt2


Потребителски аватар
Evil_Master
Мнения: 100
Регистриран на: Пет 14 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България
Контакти:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Evil_Master » Пон 12 юли 2010 21:56


Да тая тема я знам, но там е за коректни купувачи и продавачи и не за некоректни.За това е добре такава да се направи, понеже тук сме за да си помагаме, а не да се цакаме, защото по сервизите и магазините,а и не само достатъчно ни цакат и прецакват....и с горива - доста са за изреждане.
Поздрави.


Потребителски аватар
passat_b5
Мнения: 227
Регистриран на: Чет 11 юни 2009 22:33
Автомобил: Vw Passat b5 - Audi a4 b7
Двигател: 1.8T
Контакти:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот passat_b5 » Пон 12 юли 2010 22:33


Колеги не мога да си обесня, как може да има такива ла*на, незнам с каква съвест си лягат тези хора вечерно време :beat_butt2. Аз от колега от Форума си купих кола, писахме си 1 2 пъти и се разбрахме и всичко ок стиснахме си рацете и всичко точно. А за такива утрепки трепането им е малко :beat_butt2


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Дашо » Вто 13 юли 2010 9:09


Кофти, че има подобни хора във форума.
Май от известно време проблема с некоректните търговци / купувачи започна да придобива сравнително големи размери във форума ... :idea:
:beat_butt2


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Боклуците във форума

Мнениеот maxpayne » Вто 13 юли 2010 9:32


Защо си толкова учуден:
1. Това 89 в ника му сигурно е година на раждане
2. Перник


Потребителски аватар
Nafta
Мнения: 1752
Регистриран на: Чет 02 авг 2007 13:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Nafta » Вто 13 юли 2010 9:33


maxpayne написа:Защо си толкова учуден:
1. Това 89 в ника му сигурно е година на раждане


И кво ако е така?
В тоя форум съм ви признал, че сте номер 1 в квалифицирането на другите.


Потребителски аватар
RATED(R)
Мнения: 78
Регистриран на: Пон 12 юли 2010 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Las Vegas, NV
Контакти:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот RATED(R) » Вто 13 юли 2010 10:02


ха ха това беше забавно за четене...влизам в положение на колегата пострадал от ниякои си от форума, това става често предполагам, но също ми направи голяамо впечетление в куриерските услуги... Защо ми е смешно? за това че триабва да плащаш за престой и обратно изпращане...Не съм запознат с куриерските услъги в България но изглежда че обичат да ни го вкарват както могат... Ако мога да попитам с кой изпрати лампичките? Куриера.... Съжалявам че ти се е случило такова нещо та че следващия път първо парата пък тои ако иска да си ги взима от куриера... успех в продажбата със следващия... :beer


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Даскала™ » Вто 13 юли 2010 11:30


maxpayne написа:Защо си толкова учуден:
1. Това 89 в ника му сигурно е година на раждане
2. Перник

Относно втора точка....всички софиянци сте точни пичове....евала...зачевани сте с изричната молба да бъдете коректни в живота....
Не искам да защитавам Дявола,не го познавам....трябвало е да се обади навреме,но явно го е досрамяло....което не го оправдава,но...такива са рисковете през куриер....


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Боклуците във форума

Мнениеот yoan4o » Вто 13 юли 2010 11:32


Тва за Пк е страшна простотия...
Що за глупост, точни пичове има навсякъде, пумияри също...


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Даскала™ » Вто 13 юли 2010 11:34


RATED(R) написа: Защо ми е смешно? за това че триабва да плащаш за престой и обратно изпращане... следващия път първо парата пък тои ако иска да си ги взима от куриера...

Кой е длъжен да ти държи стока в офиса с месеци,защото не може да си ги вземеш?
Или да наемат хале колкото спортна зала?
Това не е USA.
И къде ти дават първо парата?
Прати ми 10000 доларес аз пък ше ти пратя много поздрави...


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Re: Боклуците във форума

Мнениеот Дашо » Вто 13 юли 2010 13:13


Даскала™ написа:
maxpayne написа:Защо си толкова учуден:
1. Това 89 в ника му сигурно е година на раждане
2. Перник

Относно втора точка....всички софиянци сте точни пичове....евала...зачевани сте с изричната молба да бъдете коректни в живота...

Даскала е абсолютно прав!
Ти идвал ли си някога в Перник. Ако си идвал въобще (което много ме съмнява), кое те е накарало да достигнеш до подобни "брилянтни умозаключения"?!? ... или май си говориш като пиян с к*ра (извинявам се за израза - циничен е, но за сметка на това е много верен)
Подобни обобщения са абсолютно винаги грешни. Това, че момчето е некоректно, какво означава - че всички в Перник сме такива ли!? Колко некоректни купувачи / търговци от Перник можеш да посочиш!? Това че един човек е негодник не е обусловено нито от пол, нито от местоживеене!


Потребителски аватар
RATED(R)
Мнения: 78
Регистриран на: Пон 12 юли 2010 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Las Vegas, NV
Контакти:

Re: Боклуците във форума

Мнениеот RATED(R) » Вто 13 юли 2010 13:19


Даскала™ написа:
RATED(R) написа: Защо ми е смешно? за това че триабва да плащаш за престой и обратно изпращане... следващия път първо парата пък тои ако иска да си ги взима от куриера...

Кой е длъжен да ти държи стока в офиса с месеци,защото не може да си ги вземеш?
Или да наемат хале колкото спортна зала?
Това не е USA.
И къде ти дават първо парата?
Прати ми 10000 доларес аз пък ше ти пратя много поздрави...


:063: за първото никои не е длъжен да ти държи стоката затова би триабвало да ти е пратят обратно след определено време без да ти взимат парите... а за парите...разбира се първо парите. Като утидеш в магазина първо си плашташ и после взимаш...то си е логично... :wink: ако си купиш нешто по интернет не мисля че някой ще ти прати нещо преди да си платил... mhihi


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Боклуците във форума

Мнениеот yoan4o » Вто 13 юли 2010 13:34


RATED(R) написа:за първото никои не е длъжен да ти държи стоката затова би триабвало да ти е пратят обратно след определено време без да ти взимат парите... а за парите...разбира се първо парите. Като утидеш в магазина първо си плашташ и после взимаш...то си е логично... :wink: ако си купиш нешто по интернет не мисля че някой ще ти прати нещо преди да си платил... mhihi


Батко, принципно си прав, ама come back to reality - this is Bulgaria. Тука всичко е наопаки...... mhihi
Пращаш стоката и купувача ако благоволи да отиде да си я вземе и случайно не намери някакъв косур я плаща.
Ако обаче намери косур или не отиде изобщо да си я вземе, за да ти върнат стоката си плащаш доставката....... :screwy

Абе ненормална работа, заради разни измекяри даже си и назад, а си губиш времето да ходиш по куриери да пращаш.......



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта