Jetta MK2 Coupe GTI 8V... --> 139 KR 16V

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Пет 11 мар 2011 16:29


yarek написа:Какви брони какви вежди, колата ти е приказка с широки брони има вече достатъчно джети. Бъди различен и се наслаждавай на
Eleanor написа:
Бай Семо написа:Автентичноста на купето колега, автентичноста !!!

..... :да: :012:


Колата остава в оригинален вид... освен малко преправяне ама то е за по-нататък :)




Потребителски аватар
_kralev_
Мнения: 41
Регистриран на: Пет 22 окт 2010 20:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот _kralev_ » Пет 11 мар 2011 20:46


дори не ми е минавало през ума такова нещо като двуврата джета мнооо яко
а външния вид на колата ти в момента е страхотен евентуално едно изнасяне на джантите и най много раздуване на оригиналните вежди лекичко :D


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот Жоро Делчев » Пет 11 мар 2011 21:40


Добре я развиваш ,получава се добре с изключение на ксенона и фолиото на задните прозорци - тези коли са вече на възраст и не им ходят такива неща.Джантите са добре на първо време, но по-натам може нещо по-класно в ретро стил :да:


Потребителски аватар
butsefal
Мнения: 814
Регистриран на: Вто 05 май 2009 19:20
Автомобил: Golf 2 syncro passat B5 4motion
Двигател: RP AFN
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот butsefal » Пет 11 мар 2011 23:02


не искам да споря и да налагам свое мнение, но подкрепям затъмнените задни стъкла, и ксеноните, мисля че със широк джам ще е по-добре, както и с широки брони. Не налагам мнение просто изказвам свое мнение! Успех колега с много хубав проект си се захванал (пожелавам си такъв).
Искам да ти обърна изключително внимание и на задницата - изключително приятно впечатление ми правят малкото коли, който са направени така че номвра да е смъкнат на бронята (по какъвто и да било начин) мисля че и при теб ще бъде много добре като резултат!! но все пак ти си реши какво искаш от колата си.......


Потребителски аватар
Velko
Мнения: 1453
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот Velko » Пет 11 мар 2011 23:28


Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио и този надпис на предното стъкло.Най-добре според мен е да запазиш оригиналният външен вид ( решетката с емблемата по ми харесва) и оригиналният нож.Само едни джанти и окачването.Тя колата си е хубава и без цигании :beat_butt2


Потребителски аватар
6669
Мнения: 3133
Регистриран на: Чет 21 юни 2007 20:35
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Асеновград

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот 6669 » Съб 12 мар 2011 3:04


Velko написа:Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио и този надпис на предното стъкло.Най-добре според мен е да запазиш оригиналният външен вид ( решетката с емблемата по ми харесва) и оригиналният нож.Само едни джанти и окачването.Тя колата си е хубава и без цигании :beat_butt2

Като допълнение, вратите с целия прозорец - ще има симетрия с задницата :да:


Потребителски аватар
sam_boha
Мнения: 640
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 12:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот sam_boha » Съб 12 мар 2011 17:17


6669 написа:
Velko написа:Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио и този надпис на предното стъкло.Най-добре според мен е да запазиш оригиналният външен вид ( решетката с емблемата по ми харесва) и оригиналният нож.Само едни джанти и окачването.Тя колата си е хубава и без цигании :beat_butt2

Като допълнение, вратите с целия прозорец - ще има симетрия с задницата :да:


Това за симетрията е вярно, но пък малкият прозорец е по-ретро... колегата горе го каза "зависи каква ти е идеята". Ако е ретрото - решетката с малките ребра и емблема ще е по-добре, но и други джанти, мисля аз (всъщност така бих я направил - тесни ребра, ниска и Порше Фухс ...).


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот stefan4o » Съб 12 мар 2011 18:33


Тесните брони и малкия джам са класика, която все по-рядко се вижда вече по пътищата. Призовавам колегата да не ги пипа точно тях. За ксенона и фолиото въпрос на вкус, но и аз съм против тях като цяло (въпреки, че задните ми прозорци имат, ама заради малката, иначе никога не бих сложил) :beer За ксенона съм си писал мнението, няма да се повтарям, че кажа само с една емотикона :не:


Потребителски аватар
HukuTyY
Мнения: 600
Регистриран на: Пет 12 сеп 2008 13:40
Автомобил: Vw Passat B4
Двигател: ABF 16v
Местоположение: Каварна

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот HukuTyY » Съб 12 мар 2011 18:35


Аууу джетичката е супер.Както казаха колегите наистина си се насочил в правилната посока за развитието на колата. :да:


Потребителски аватар
eminem94
Мнения: 666
Регистриран на: Вто 20 юли 2010 18:51
Автомобил: Audi A4 B5 Avant
Двигател: AVG
Местоположение: София-град
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот eminem94 » Пон 14 мар 2011 23:39


Интересен проект .Ще следя с интерес . 8)


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Вто 15 мар 2011 18:32


Здравейте отново.. благодаря ви за хубавите думи, а относно фолиото и ксенона наистина това си е въпрос на вкус, но наистина фолиото майче ще го махна.. и пак казвам колата си остава в оригинален вид без широки брони и цял прозорец. Не ми остава много свободно време и немога да бутна нищо по колата. Това е за сега. :beer


Потребителски аватар
butsefal
Мнения: 814
Регистриран на: Вто 05 май 2009 19:20
Автомобил: Golf 2 syncro passat B5 4motion
Двигател: RP AFN
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот butsefal » Вто 15 мар 2011 22:03


VW-Jetta-1.6 написа:Здравейте отново.. благодаря ви за хубавите думи, а относно фолиото и ксенона наистина това си е въпрос на вкус, но наистина фолиото майче ще го махна.. и пак казвам колата си остава в оригинален вид без широки брони и цял прозорец. Не ми остава много свободно време и немога да бутна нищо по колата. Това е за сега. :beer

Напълно те подкрепям колегта. Правилни решения си зел. В интерес на ситината тея дни доста често се сещам за тази тема и се замислям за това какво бих стори л аз ако ми попадн такава джета - ивсеки път стигам до едно юзаключение РЕСТАВРАЦИЯ и завиване с памучен чаршав и след това изкарване няколко пъти в годината.... няма да мине още много време когато точно тоя модел на джета ше бъде безценен...... Направи си сам сметката колко струват дреболий на по 50 години сега и колко ще струва твойта джета в оригинален вид когато стане на 50.... и когато хората го оценят разбирта се.
ПС. който иска да ме смята за пристрастен че си падам по дъртите машини но това ми е мнението и вярвам че много от вас ще го подкрепят (основно стари челенова на форума)


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот hooligans » Сря 16 мар 2011 2:06


Velko написа:Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио



BBS станаха твърде популярни, всяка 3-та кола от форума е с BBS
Аз бих търсил нещо по рядко и по нетипично :beer


Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот rabotnika » Сря 16 мар 2011 10:41


hooligans написа:
Velko написа:Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио



BBS станаха твърде популярни, всяка 3-та кола от форума е с BBS
Аз бих търсил нещо по рядко и по нетипично :beer

Абсолютно супер банални са вече тия джанти търси нещо то рода на RH,Borbet.........


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Пон 02 май 2011 15:44


Здравейте отново... така като нямам много време за колата реших да съживя малко темата с няколко снимки от прекрасния събор. Беше просто страхотно преживяване... и най-вече като ми казаха номера на колата при оценяването на автомобилите просто бях на седмото небе :oops: благодаря на всички :обичам ви . Ето малко снимки с един Варненски екземпляр :screwy . Големи благодарности и на колегата sashobas за хубавите снимки :bowdown .

Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение

:vwknee

Последна промяна от pavkomk2 на Чет 10 окт 2013 22:06, променено общо 3 пъти.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта