Jetta MK2 Coupe GTI 8V... --> 139 KR 16V

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
mk1gti
Мнения: 216
Регистриран на: Нед 13 юли 2008 12:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот mk1gti » Пон 02 май 2011 20:56


Страхотна е! на живо ми хвана много окото, и е с две врати и е с тесни бронии и това и е насоката на колата страховито дорба е само напред :bowdown

а за другата джета на снимките той собственика си знае mhihi




Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот nokiangage » Сря 04 май 2011 9:21


rabotnika написа:
hooligans написа:
Velko написа:Според мен едни джанти BBS, разкарай това фолио



BBS станаха твърде популярни, всяка 3-та кола от форума е с BBS
Аз бих търсил нещо по рядко и по нетипично :beer

Абсолютно супер банални са вече тия джанти търси нещо то рода на RH,Borbet.........


Не знам колеги, не искам да споря с Вас за ББС-а, (не пиша само защото и аз имам ББС, то той и той е един модел пък и моя :Mr Green Fun , нищо общо с хубавите класически модели :banghead:, толкова пари съм имал...) но пък и всеки 2 от 3 форумни коли са Голф 3 - това не ги прави банални, нали? (и да не завалят обиди и коментари по мой адрес държа да отбележа, че нямам нищо против Голф 3, правя паралел love.vw )...Колегата да си прецени каква визия гони и съм сигурен, че каквито и джанти да избере, ако ще сменя сегашните няма да "я оплеска"! Поздрави и да - колега VW-Jetta-1.6, супер е колата, видях я на живо и наистина много ми харесва! Продължавай в същия дух и :beer


Потребителски аватар
Bose
Мнения: 244
Регистриран на: Нед 21 яну 2007 19:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот Bose » Чет 05 май 2011 23:25


И аз много се зарадвах като я видях на крушуна,защото исках да я вида на живо.Джета купе според мен е доста цена а и особено в този си оригинален вид.Говорих с колегата там и останах с впечатление че знае какво прави и как да го направи просто му трябва време и съм сигурен че ще ни радва доста за напред.ПОЗДРАВИ :beer


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Сря 18 май 2011 17:15


Малко да раздвижа темата с някой друга снимка. Вчера свалих предните кори на вратите да ги опера, че бяха захабени от разляти кафета и чайчета :lol: така е който има спортно :Mr Green Fun . Също така сложих и нов найлон отвътре на вратите, че стария вече се беше накъсал... абе като цяло добре се получи и няколко снимки на интериора. :drunk

Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение

Снимките са мАлко лоши, но толкова с телефона. 8)

Последна промяна от pavkomk2 на Чет 10 окт 2013 22:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот Stefan » Сря 18 май 2011 18:14


Хубаво е найлона в долния край да го вкараш вътре във вратата, не както е на снимката ;)


Потребителски аватар
passatfen
Мнения: 976
Регистриран на: Чет 12 ное 2009 21:22
Автомобил: Vw Golf Mk7
Двигател: CLHA++
Местоположение: Antwerpen
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот passatfen » Сря 18 май 2011 19:08


Stefan написа:Хубаво е найлона в долния край да го вкараш вътре във вратата, не както е на снимката ;)

:да: да после да не се чудиш след мивка защо имаш локва вътре mhihi


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот golfmk1 » Сря 18 май 2011 19:15


Някой има ли снимка на заводския наелон.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19113
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот stefan4o » Сря 18 май 2011 19:45


Илиянски, снимка на самия найлон или как е залепен? Мога да кажа при мен как беше. Първият път като свалях корите го видях беше си залепен така, както авторът на темата го е направил. Не мога да определя с какво точно е лепен, но е някакво лепило подобно на това при лепящите стикери, но много по-здраво, щом бяха нужни усилия да отстраня заводския найлон. Иначе има идея да се подпъхне отдолу за да не влиза вода, наистина. :beer


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот golfmk1 » Сря 18 май 2011 19:53


И аз мисля че трябва да е както го е направил колегата :wink:


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Сря 18 май 2011 22:36


Да колеги зачудих се и аз... мислех да го подпъхна отвътре, но найстина стария найлон беше пак отвън. Не е логично просто но нз до сега не ми се е мокрила кората.


Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот IvailoOo » Чет 19 май 2011 5:44


Наистина заводския е отвън,но след като изгорят уплътненията почва да подлизва по-маааалко повечко вода и само гле'й к'во става mhihi И аз преди няколко дена сменях на Октавиата найлоните и ги залепих като теб...обаче сега трябва наново да ги правя понече пак тече :dummy:


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот pavkomk2 » Пон 11 юли 2011 22:48


Здравейте отново. От доста време несъм писал по темата, но нямам никакво свободно време за колата, само работа работа и пак работа, но добре че я има :) . Такааа по назад в темата бях споменал за тавана ми който е със люк, обаче старите правоъгълни люкове. Още от едно време този люк не се отваряюше, защото тавана имаше доста ръжда и щом се отвореше надираше люка. Примирих се извесно време и се правех че нямам люк докато един ден непротече в купето. Свалих тапицерията с мисалта че ще е някоя малка дупка на чекмеджето и ще може да се поправи, обаче каква стана тя :horror: :horror: :horror: цялото чекмедже беше ръждясало и непоправимо дори ръждата беше избила горе по тавана и направо се отказах от възтаноняването. Имали сме бивша семейна кола с люк, с който беше станало същото нещо и не мисе искаше ако го направя пак да стане същото. След дълъг застой намазах горе люка с черен силикон и си намерих цял таван от джета БЕЗ ЛЮК :banghead: може би ще съжалявам за напред, но просто ми писна от такива неща и най добре правата ламирана...ето го донора
Изображение Изображение

Накратко каква ми е мисалта.. разпробива се стария таван от точковите заварки под уплатненията и се присажда новия таван. Ще го прави човек който си разбира от работата и не един път го е правил.
И така започна се днес разопаковах колата отвътре
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение

Излезе малко ръждичка на задното съкло но и тя ще се бутне важното е че в купето няма РЪЖДА :bowdown. Ами колеги това е за сега, щом се свали стария таван ще снимам и него да се види за какво става на въпрос и дано всичко стане добре :screwy :screwy :screwy

Последна промяна от pavkomk2 на Чет 10 окт 2013 22:23, променено общо 1 път.


nev_golf2
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 03 май 2011 19:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Севлиево

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот nev_golf2 » Пон 11 юли 2011 23:02


Колата е хубава и аз мисля че ще стане това което сте решил да направите...това е много добра идея...Успех!!! :ihihih: love.vw


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот zzzzzzz » Вто 12 юли 2011 20:45


Колега екстра ти е Джет(ата) Ли...само ако моеш да и сложиш целия джам на врата ще е перфектна... Успех :applause:


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Една Jetta Coupe....

Мнениеот radi_nrj » Вто 12 юли 2011 21:33


zzzzzzz написа:Колега екстра ти е Джет(ата) Ли...само ако моеш да и сложиш целия джам на врата ще е перфектна... Успех :applause:


Целия прозорец -> Широки брони
Малък прозорец -> Тесни брони

Колегата много добре гони визията на Jetta GT от съответната година и тя е с малък прозорец и тесни брони.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта