Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
soaring
Мнения: 181
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот soaring » Вто 07 дек 2010 17:31


Целта е да сме повече , за да е по-евтино естествено.
И що реши, че ще е чак пък толкова висока, е освен ако не е изкуствено завишена... :screwy




Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот batchi » Вто 07 дек 2010 17:42


soaring написа:Целта е да сме повече , за да е по-евтино естествено.
И що реши, че ще е чак пък толкова висока, е освен ако не е изкуствено завишена... :screwy

Колкото сте повече ,ще падне цената на матриците, но цената на материала и труда на всеки комплект
няма как да падне,на колегата PACH са му направили две бленди по 20 см за задните стопове и са му
взели 60 лв ,за тези бленди е нужен една кутиика материал а за лаисни и брони една бака,ти сам смятаи :beer


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот PACH » Вто 07 дек 2010 18:03


batchi написа:
soaring написа:Целта е да сме повече , за да е по-евтино естествено.
И що реши, че ще е чак пък толкова висока, е освен ако не е изкуствено завишена... :screwy

Колкото сте повече ,ще падне цената на матриците, но цената на материала и труда на всеки комплект
няма как да падне,на колегата PACH са му направили две бленди по 20 см за задните стопове и са му
взели 60 лв ,за тези бленди е нужен една кутиика материал а за лаисни и брони една бака,ти сам смятаи :beer


Дамммм, защото включва и цената на матрицата.За това казах че ако има повече бройки, цената става по-достъпна.


Потребителски аватар
bat_ivo
Мнения: 141
Регистриран на: Съб 03 окт 2009 13:17
Автомобил: Polo
Двигател: AFH 1996
Местоположение: софия (панчарево)

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот bat_ivo » Вто 07 дек 2010 22:38


Дам скъпо излизат материалите,20л. полиестерна смола + втърдител + отделител излиза олкло 160/200лв. Отделно и стъкломат си трябва доста,маи си е по лесно да се поръчат от това саитче дето PACH е намерил http://www.vw-winkler.de/index.php?seit ... 7e8d08e56d там само лаисните комплект са около 500лв. :beer


Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот batchi » Чет 09 дек 2010 21:16


Мултивана изкара голям късмет и попадна в добра компания. :lol: :beer
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
chato
R.I.P
Мнения: 318
Регистриран на: Сря 20 май 2009 12:21
Автомобил: VW bus T3
Двигател: 1.6D CS 1981
Местоположение: sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот chato » Съб 11 дек 2010 14:34


Честито :да: .


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vladobo » Нед 25 сеп 2011 9:05


Здравейте колеги. Разгледах цялата тема и искам да попитам някои знае ли някое бусче пътническо да се продава. Нямам много парички и знам че няма да е читаво но малко по малко ще си го наглася по мой вкус. Трябва ми нещо макс евтинко да има некъв двг седалки и документи а другото когато имам пари ще си го донаправя. Имам един мъртвак с 1,6 дизел но е товарен и не ми се разправя да го правя пътнически а семеиството се увеличи .


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот PACH » Нед 25 сеп 2011 12:43


vladobo написа:Здравейте колеги. Разгледах цялата тема и искам да попитам някои знае ли някое бусче пътническо да се продава. Нямам много парички и знам че няма да е читаво но малко по малко ще си го наглася по мой вкус. Трябва ми нещо макс евтинко да има некъв двг седалки и документи а другото когато имам пари ще си го донаправя. Имам един мъртвак с 1,6 дизел но е товарен и не ми се разправя да го правя пътнически а семеиството се увеличи .


Колега, аз си продавам единия бус.Цената е повече от добра за това, което е вложено в него.Ето обявата: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Ето и темата с проекта: viewtopic.php?f=66&t=140576


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vladobo » Нед 25 сеп 2011 12:49


Бусчето е прекрасно но е много над възможностите ми освем ако не го даваш на разсрочено за година ,2. Не се бъзикам а просто ги нямам на куп а идеята ми е да взема барака за минимална цена и да почвам да я правя малко по малко(съобразно изкарването на пари) и един ден да заприлича на твоето. :) Че желание имам и мерак ама за съжаление средствата са кът . (малко дете, наем , кола която също правя малко по малко)


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vladobo » Пон 26 сеп 2011 19:49


Моля за малко помощ колеги. Някой може ли да помогне да намеря снимки на буса на колегата eddiе 75, че прерових целия форум и не намирам. Колегата ми предложи неговото бусче но сега е извън Бг и се разбрахме по телефона за всичко на бързо днес но искам да го видя и как изглежда преди да тръгна за Варна. А и там ако някои може да помогне в събота с евтин акумулатор и познат нотариус за договор за покупко продажба че половината пари ше са на разсрочено , а аз ще дойда с влак и не познавам града.


Потребителски аватар
denkobg
Мнения: 153
Регистриран на: Нед 14 мар 2010 0:20
Автомобил: VW T3 Caravelle
Двигател: DG-1990
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот denkobg » Пон 26 сеп 2011 20:55


vladobo написа:Моля за малко помощ колеги. Някой може ли да помогне да намеря снимки на буса на колегата eddiе 75, че прерових целия форум и не намирам. Колегата ми предложи неговото бусче но сега е извън Бг и се разбрахме по телефона за всичко на бързо днес но искам да го видя и как изглежда преди да тръгна за Варна. А и там ако някои може да помогне в събота с евтин акумулатор и познат нотариус за договор за покупко продажба че половината пари ше са на разсрочено , а аз ще дойда с влак и не познавам града.

колега гледай синия бус с вълничките(Габровския)за съжаление аз имам само тези :(
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vladobo » Пон 26 сеп 2011 21:02


:banana в събота го вземам.Хаха


dimi dimov
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 29 яну 2011 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: novi pazar

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот dimi dimov » Вто 27 сеп 2011 13:57


ще продавам и моя колеги :cry: навил съм се за Карата на Владо....ама мерак с пара се гаси.Не мога да кача снимки тук,но повечето колеги го знаят.И да кажа че цената няма да е като от Мобиле на изморени трудоваци 1500-2000лв.Бусчето просто няма какво да му се прави


Потребителски аватар
shako9793
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 358
Регистриран на: Сря 14 сеп 2011 23:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот shako9793 » Вто 27 сеп 2011 14:16


имам такъв бус който го продавам ето и линк към обявата http://www.cars.bg/u448097 love.vwclub


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vladobo » Съб 01 окт 2011 19:49


Синия бус на колегата вече е при мен. Голем си бате eddie75. Поздрави и хиляди благодарности.



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта