Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
rgivod
Мнения: 11
Регистриран на: Чет 08 фев 2007 21:27
Автомобил: passat b5 variant
Двигател: afn 1999
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот rgivod » Вто 18 окт 2011 21:33


Така и така се заговорихте за тия пусти Карбове дайте и аз да сменя моя пиребург 2е2(май беше) той Люската го е гледал веднъж с Кихин heavy metal zork heavy metal zork .




Потребителски аватар
albena_sladurana
Мнения: 622
Регистриран на: Нед 14 фев 2010 14:02
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: PB
Местоположение: София---в голфа

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот albena_sladurana » Пет 21 окт 2011 18:44


Отново един голям + за Люси и перфектният ми дебитомер който ремонтира :banana :beer


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Съб 22 окт 2011 7:08


albena_sladurana написа:Отново един голям + за Люси и перфектният ми дебитомер който ремонтира :banana :beer


Коко мини,ако искаш да го донастроя :да:


Потребителски аватар
kapini
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 09 ное 2009 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: amam ot dyveni filosofi

Мнениеот kapini » Пон 28 ное 2011 16:00


[quote="wili98"]не мисля, че любо се е изказал лошо или грубо....така както той го вижда

""""Люси.. донякъде Любо е прав, би трябвало да знаеш този мотор как се "центроваш"...
Това че не се е свързал с теб обратното, е просто защото се е справил с проблема преждевременно..или явно е преценил, че щом не си съобразил за тази "тънкост" няма да свършите работа.... но и това си е негово право нали.

А това че не си му взел пари или колко му взимаш, си е работа м/у вас двамата, която въобще не прави работата повече или по-малко свършена..

Човешко е да се греши.... всички сме хора,
но мисля, по-елегантно щеше да е да кажеш.. да не съобразих извинявай.. отплеснах се.. ела да те черпя бира.... отколкото каквото и да е друго...

На всеки му е ясно, че не може да си перфектен нали...""""



Аман от дървени философи, тоста тъпо ми се вижда това отношение към маистора,
а и се чудя на такива как не им е неудобно да пишат тъпотии, майстора явно си разбира отработата, а разни профани тук пишат тъпотиики

Последна промяна от vasstop на Пон 28 ное 2011 21:52, променено общо 1 път.
Причина: Този е един от 'профаните', който се грижи такива като теб да могат да пишат тук... Имаш предупреждение.


Потребителски аватар
kapini
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 09 ное 2009 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот kapini » Пон 28 ное 2011 16:08


Люси
работиш ли оше с карбуратори,
имам големи ядове с колата
гасне когато не е на скорост и придърпва когато тругвам
на всеки светофар ми гасне
на газ перфектно, но бензин---мъка


Потребителски аватар
kapini
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 09 ное 2009 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот kapini » Пон 28 ное 2011 16:17


vit_autosofia написа:
lemforder написа:Чакайте сега,в тая тема усещам едно нещо,което ме дразни.Начи ако си доволен си добре дошъл,ако не си доволен все някой лакей щесе намери да ти прави забележки,че имаш наглостта да си недоволен.Регистрирах се специално заради това,щото ми писна да ечта тъпотии от гъзолизци.Преди време господин господ всеможещ Люси такъв номер ми извъртя с така обичания от него Кейхин 2 че ми се иска никога да не съм ходил до там.Трябва да му се молиш да ти направи колата, когато ти каже по телефона че е готова не разчитайте че като отидете ще бъде готова, може да ви остави да си почакате докато ви я сглоби на двора.И накрая не разчитайте че колата пак няма да има проблем....Прекалено отдавна беше моя случай за да го разказвам с подробности.Сега ме обвинете и мен че съм конкурент и че съм некоректен да съм недоволен от бога на карбураторите.Лично аз който мога му казвам да не ходи там.Просто някои хора не знаят как да задържат клиенти и работят само като са на кеф, през останалото време само приемат похвали.

:063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork


иди на психиатър

Последна промяна от vasstop на Пон 28 ное 2011 21:54, променено общо 1 път.
Причина: Абсолютен спам на неподходящо място. Имаш предупреждение.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vasstop » Пон 28 ное 2011 21:56


Люси,
този капини ли е, малини ли е, ако не спре да сере в темата направо цялата тема ще отиде в коша а той и ти барабар с него ще сте в модуля докато не се сетя някой ден, че сте там...

Аман!


Потребителски аватар
kapini
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 09 ное 2009 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот kapini » Вто 29 ное 2011 11:42


vasstop написа:Люси,
този капини ли е, малини ли е, ако не спре да сере в темата направо цялата тема ще отиде в коша а той и ти барабар с него ще сте в модуля докато не се сетя някой ден, че сте там...

Аман!

nqmam ni6to ob6to s maistora,
no 4ovek trqbva da uvajava truda na drugite
za bg e tipi4no da kritikuva no toi da zeme da svur6i ne6to nqma da moje
tova go kazal konstantin iri4ek predi pove4e ot 100g
sega iavno e su6toto
nac 4erta
amin

Последна промяна от vasstop на Вто 29 ное 2011 13:34, променено общо 1 път.
Причина: Кирилица! » В този форум кирилицата е задължителна, а не пожелателна. Предупредих вече, сега е късно. Честито наказание.


Потребителски аватар
embichkata
Мнения: 47
Регистриран на: Сря 20 яну 2010 11:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот embichkata » Чет 15 дек 2011 18:02


Ами аз за първи път от доста време досега ходих на майстор , и не искам да казвам доволен ли съм или не , ще споделя и вие кажете какво да мисля .Отидох при човека като преди това го питах дали може да ми смени гарнитура на изпускателя , човека каза да мога ела . Отидох купих си гарнитура и оставих колата , на другия ден , човека ми каза че било сложно тая гарнитура , можело шпилки да скуса и ставало сложно ( аз знам за шпилките ако неможеха да се скусат нямаше да ходя на майстор щото аз мога да махна смукателя да отвия шпилките (ако нямаше вариант да се скъсат)и да си сменя гарнитурата на изпускателя , бяхме говорили и да направи центровка след като смени гарнитурата , та в крайна сметка като питах майстора дали е готов той ми каза , еми не съм сменил гарнитурата на колектора , но направих центровка и ти смених лещата на колектора . няма лошо лещата ми беше заминала , и сега добре държи обороти , но утре нали трябва да свалям смукателя заради тая тупа гарнитура и както съм с механична инжекция след като го сваля тоя смукател центровката ще избяга , лещата не беше наложителна , тъи като сега колата си пърди по същият начин , отидох за гарнитура но се варнах с друго , колата пърди пак по същият начин ,маистора каза че може после че било сложно , приятели ме питат ,оправи ли колата , незнам какво да им казвам при условие че пърди , питат е пари зе ли ти след като к9олата пак пърди викам да ама за друго , утре пак ще ходя да търся каде да сменят една скапана гарнитурка , пак ще звъня телефон , пак ще сипвам гориво, пак ще чакам , а и пари пак трябва да намеря щото тея заминаха за друго ( веднъж баща ми ме праТи до магазина да купа 5 кила захар за сладко , а аз се върнах с 2 пакета захарин и хем сладко иок , хем пари за друга захар иок ...) иначе не казвам че маистора е лош ама все пак отидох за едно връщам се с друго и проблема си остава ... както брат ми ми каза преди време абе ако ходиш на майстор ще ти каже 10 други неща но проблема че остане. Яд ме е че човека не каза не немога да я сменя тази гарнитура , отиди другаде . каза мога , оказа се че е сложно и се върнах с трето .. незнам вие кажете какво да мисля .....колата пак пърди , гарнтурата си седи в жабката , центорвка има , ама докато не сваля смукателя а аз ще го сваля щото искам просто да сменя гарнитурата на колектора , леща си имам нова , ама то звука е същият та тази лешща можеше да изчака ... но проблема не е лещата а проблема е че искам смяна на гарнитура ,сега пак трябва да търся маистор , и пак да търся пари ....


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Чет 15 дек 2011 20:09


Емба всеки е прав за себе си :)

Не ти смених гарнитурите защото изспускателния колектор ти е пред разпадане.Нормално все пак колата е близо 30год.Ти ми я докарваш с привидно здрав колектор аз смело започвам смяната на въпросните гарнитури,колектора се разпада при мен.Обаждам ти се по телефона и ти казвам че колектора се е прецакал.Нормално е да си го помислиш,че аз съм го прецакал.Който чупи купи.
Имал съм не един такъв случай.Парен каша духа
И какво става работил съм за да си купя колектор,който не ми трябва.

Намери време и докарай колата ще ти сменя гарнитуририте,но искам и ти да присъстваш


Потребителски аватар
Stenly
Мнения: 1967
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София VW Golf mk1 1600GTI EG
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Stenly » Съб 24 дек 2011 21:36


Люси навръх Бъдни вечер намери време да се видим и да ми осветка голфа да оправим аванса със стробоскопа. Благодаря ти ,както ти казах имам да те черпя много:)


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот plamen000000 » Вто 03 яну 2012 15:21


Люси,здрасти и за много години.Имам следния проблем преди 1 час отивам и паля комбито на бащата и какво става: нестабилни обороти (яко тресене)и като я оставя на празен ход гасне,и прекъсва все едно работи на 2 цилиндъра, в събота забележих на прибиране от бачкане че на загрял мотор колата държи доста високи обороти на газ.Свещите съм ги сменявал скоро, кабелите и палеца и дистрибуторната са добре.Какво да мисля, горивната смес не изгаря добре остават едни черни сажди, дали не е от температурния датчик само незнам, от карба като работи се чува едно шъкане, мисля си че дърпа въздух от некъде.


biliana
Мнения: 36
Регистриран на: Съб 04 дек 2010 12:27
Автомобил:
Двигател:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот biliana » Нед 19 фев 2012 18:52


Люси, благодаря ти за всичко!
Надявам се и занапред, ако имам нужда, да си насреща!


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот BuGmaN » Съб 25 фев 2012 0:22


Наскоро пратих клиент на Люси от VW "Въздухарите", колегата помогнал, клиентът - доволен! Благодаря на Люси, че оправда доверието ми! :beer


okops
Мнения: 15
Регистриран на: Чет 06 май 2010 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот okops » Нед 30 сеп 2012 12:04


Много благодарности за ремонта по мотора и за допълнително отделеното време в неделя за донастройване на колата, досега никога не е имала толкова сила в ниските обороти :bowdown :bowdown



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта