Списък на автоморгите

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
razornyo
Мнения: 39
Регистриран на: Сря 08 окт 2008 6:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот razornyo » Сря 13 юли 2011 23:24


Петре написа:
bonkov написа:За Даро http://www.avtomorgadaro.com/index.php?l=bg&s=1 и аз да кажа, че са много скъпчии, купих си колянов вал за колата ми венто 2.0 вярно никъде в София не го намерих, ама те ми поискаха 500лв. :horror: и нямах друг избор :banghead:

Не ходете при този измамник :!: Цените са му убийствени,асортимента богат,а отношението е като за второ качество хора.
Исках джанта за пасат,той вика няма проблеми,ама е в Нови Хан,аре колата до Нови хан...има ли джанта-има...взех я и когато да я сложа на колата-опа била от опел.Няма връщане на стоката,ако искаш нещо друго за тази стойност :screwy
Неговите койоти ми свиха дясното огледало.
Даро,желая ти всички най-скъпи ремонти по гъзарския ти мерцедес да те застигнат и да ползваш услугите на такъв колега като теб


И аз мога да "похваля" Даро - днес звъннах да питам за решетка на бронята за халоген за Пасат 2001 г, при което ми дават ориентировъчна цена "ще струва около 30-40 лв". След това се обадих в Порше изток и ми казаха, че имат наличност като цената е 17,80 лв (разбира се чисто нова). Еми .... не си я купих от Даро... ;)

Изводи всеки сам да си прави.




Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот Aprilia » Сря 13 юли 2011 23:29


Даро каза за духалки от Бора 150 лева, като те нови са към 200 :Mr Green Fun
На въпрос има ли коментар на цената ми казаха по телефона, цитирам "нема бе, кви са тия цигании" mhihi mhihi
Е след тая реплика, тоя изобщо го изтривам от списъка, да ми трябва част, дори само той да я има в цялата вселена, нема си карам колата ама от него няма да я взема mhihi


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот RoadRunner » Съб 19 ное 2011 18:28


Онзи ден звънях в Даро точно за духалки от Бора те ми казаха цена 80лв. след което веднага отидох и се оказаха от голф 4


Потребителски аватар
sk.
Мнения: 1009
Регистриран на: Пон 08 фев 2010 19:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re:

Мнениеот sk. » Съб 26 ное 2011 19:04


Vlad777 написа:Това е на един мой познат моргата. Казва се VW AUDI Center и има части почти само за VAG групата.

Изображение




Е страшна е немам думи, от 2 телефона звънях през 5 4аса такаче да не разбере че съм 1 и същ човек , даде 1 и съща цена за част която нова е 200лв той каза 150, а я намерих на 80лв :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
Strahi
Мнения: 15
Регистриран на: Вто 17 ное 2009 21:02
Автомобил: Golf 4 TDI GTI
Двигател: ARL
Местоположение: София

Re: Re:

Мнениеот Strahi » Чет 29 мар 2012 21:56


sk. написа:
Vlad777 написа:



Ето какво се случи днес като минах през горе-споменатата морга, а вие си направете изводите...Това което търся е ел. огледало за Голф 4 и знаех от къде да го купя, но за съжаление там нямаха такова с цвета на колата ми...Реших за последно да мина през моргите по околовъстното, да не би случайно да намеря черно(цвета който търсех). Влизам в моргата за която говориме и човека ми обяви цена от 120лв за огледало (не моя цвят разбира се). Казах му, че малко е съпичко, но той нищо, това е цената :shock . След това отидох до моргата от където го бях набелязал. Купих го за 70лв. като го пробвах. Работи подгяването и ел. управлението и нямаше забележка. За по незапознатите, цените варитат за момента горе долу в този диапазон: за ляво ел. огледало. При Италянеца - 40 лв , но го нямаха в момента. Колеги от форумите 50-60лв. ( нямаше колега от София за съжаление защото исках да го видя и пробвам) и моргите, цени средни от 60-80 лв. Остават и скъпчиките морги които продават над 100 лв.


Пустиняк
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 21 сеп 2011 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот Пустиняк » Сря 06 юни 2012 9:13


Някой може ли да ме ориентира, от софийските морги, къде могат да се намерят части за Мк2, че само обикалям и като спомена въпросния модел, ме гледат като изкопаемо. Благодаря предварително!


Потребителски аватар
jorkin82
Мнения: 96
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сливен

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот jorkin82 » Пет 06 юли 2012 12:45


гр.Нова Загора АутоИталТранс разпоплагаме с над 1000 автомобила на части втора употреба внос от Италия работим с еконт работно време от 9.00-18.00 тел.0884160033-Георги


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот Aprilia » Вто 04 дек 2012 16:46


Аз пък да се оплача от моргата на 'бате тони' (тази на околовръстното посока лозен преди караулката на горубляне, повечето коли са английски) знам че човека е от форума и се води един вид форумна морга и е помагал на доста хора, но цените ме втрещиха.
Кора над мотора за голф 4 ахф- 60 лева
Турбо от голф5 (1749ва)- 900 лева :shock (ново е малко над 1200)
Един маркуч от турбопътищата на същия голф- 80 лева
3 :!: джанти реплики от ауди а8 (лъскавите с многото спици) в трагично състояние за много сериозно оправяне, СЛЕД КОМЕНТАР падна на 350 лева :roll: (мисля че искаше 400 но не си спомням на 100%) такива джанти се въртят по форумите 500-600 лева в почти перфектно състояние и то комплект 4.

Момчето което бачка (или бачкаше защото не съм ходил от 5-6-7 месеца) беше супер учтиво и ми даде всякаква информация която ме интересуваше и изобщо отношението е 6, любезни са и т.н, но цените ме отказаха от бъдещи посещения там :|


VALENTINO87
Мнения: 1741
Регистриран на: Съб 10 юли 2010 21:00
Автомобил: Passat b7
Двигател: CFGB
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот VALENTINO87 » Вто 04 дек 2012 16:49


аз пък обиколих всички морги около и във Варна и никъде няма оригинална шофьорска стелка от голф 4 :| уж е масова кола,а никъде няма или има от кола с дясна дирекция...


Потребителски аватар
qm_parket
Мнения: 406
Регистриран на: Пет 04 фев 2011 17:42
Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40
Местоположение: Варна

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот qm_parket » Чет 04 юли 2013 13:08


Кажете 2-3 морги във Варна, ама да са по-снабдени с части. Колата ми е VW New Beetle и повечето морги нямат много части за нея.


DarkOneBg
Мнения: 243
Регистриран на: Чет 26 фев 2009 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот DarkOneBg » Сря 31 юли 2013 2:58


razornyo написа:
Петре написа:
bonkov написа:За Даро http://www.avtomorgadaro.com/index.php?l=bg&s=1 и аз да кажа, че са много скъпчии, купих си колянов вал за колата ми венто 2.0 вярно никъде в София не го намерих, ама те ми поискаха 500лв. :horror: и нямах друг избор :banghead:

Не ходете при този измамник :!: Цените са му убийствени,асортимента богат,а отношението е като за второ качество хора.
Исках джанта за пасат,той вика няма проблеми,ама е в Нови Хан,аре колата до Нови хан...има ли джанта-има...взех я и когато да я сложа на колата-опа била от опел.Няма връщане на стоката,ако искаш нещо друго за тази стойност :screwy
Неговите койоти ми свиха дясното огледало.
Даро,желая ти всички най-скъпи ремонти по гъзарския ти мерцедес да те застигнат и да ползваш услугите на такъв колега като теб


И аз мога да "похваля" Даро - днес звъннах да питам за решетка на бронята за халоген за Пасат 2001 г, при което ми дават ориентировъчна цена "ще струва около 30-40 лв". След това се обадих в Порше изток и ми казаха, че имат наличност като цената е 17,80 лв (разбира се чисто нова). Еми .... не си я купих от Даро... ;)

Изводи всеки сам да си прави.


И да се разпиша и аз за тоя боклук ( БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ ) - дръжка на шоф. врата (тази в купето) - 30 лева в окаяно състояние, явно е била с махагон, в предната част липсваше и имаше 3дупки в които влиза, там където е ръкохватката беше СИЛНО изтъркан, самата дръжка 100% я е извадил от някоя локва, буквално беше прогнила и ме пита к'во не ти харесва, МИ ТЪПАТА ТИ МУТРА НЕ МИ ХАРЕСВА БЕ ПИЧ!!! Едва ли не се опита да ми иска пари, че съм го накарал да я търси. Не знам как се озаптих да не го закопая. Аз по алчен и ужасен човек не бях виждал. Не ходете при тия нещастници. Надолу по "Стар Лозенски път" има още няколко морги и хората са далеч по любезни.Даже 100 пъти по-добре жабара от колкото да му пълним търбуха на тоя.

П.С. Извинявам се за нервите, но избеснявам само като се сетя :))
П.С. 2 - евала за темата и за това, че я поддържате, има изключително полезна информация :))


vdim4
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 21 юни 2009 19:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот vdim4 » Вто 03 сеп 2013 14:57


И аз да "похваля" Даро - звъня за стоп, имат 50 лв. След два дена отивам там - стопа вече 60лв. и на всичкото отгоре трябва да ходя до Нови Хан, че бил там. В съседната ФАЦ или нещо подобно, някакъв мангал също вика 60 лв. За да не тичам до Нови Хан му казвам да го даде, а оня ми го носи без платката - ми ние вика другото го продаваме отделно. Не ме бъркаше да ида до Нови Хан, можех да взема и този без платката, защото си имам, но въпроса е принципен - да го духат...


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот Fearless » Съб 12 юли 2014 19:04


Търся си двигател за голф 4 1.6 16В и ме интересува някой дали знае в кой морги по София да търся? Видях 1-2,който предлагат само двигатели,но нямат този.Някой колега,ако знае,видял е някъде или нещо такова,моля да пише.


Потребителски аватар
hristodj
Мнения: 711
Регистриран на: Съб 19 фев 2011 18:24
Автомобил: golf 3 kombi
Двигател: AHU 97
Местоположение: Кърджали
Контакти:

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот hristodj » Съб 12 юли 2014 19:32


Морга в Кърджали само VAG. Намира се в стария дап. Горе долу зад старата карт писта. Взимал съм лост чистачки г3 за 12 лева. Доста пластмасови джунджурии ми ги подариха. 0884 305 325 , 0887 260 890
https://www.google.bg/maps/dir//41.6289053,25.3820589/@41.6267601,25.380632,1482m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=bg


aldobg
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 01 сеп 2014 19:49
Автомобил:
Двигател:

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот aldobg » Пон 01 сеп 2014 20:23


Някой да знае стабилна автоморга край Кърджали ???



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта