Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Клубен раздел за Фолксваген бус клуб България
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Сря 20 мар 2013 22:49


Здравейте приятели, под влияние на горещите емоции от VW Club Fest 2013 пускам тази тема. Имам следната идея, да видим дали ще я подкрепите. Както знаете миналата година за Balkan Bus Jam 2012, направих маси които използвахме в конкурса за детска рисунка а вечерта настанихме гостите на официалното тържество. За това лято съм планирал да направя и сгъваеми пейки, които да допълнят комплекта. Знаете че освен масите и пейките, носим голямо барбекю (скоро ще станат и две), хладилник, агрегат, шатри, бидони за вода, посуда, въглища и т.н. Цялото това оборудване заема много място и мисля че е назрял момента да направим акция за събиране на средства за закупуването на клубно ремарке, с което да транспортираме целия "катун". След закупуването му с Иво поемаме ангажимента да го "тунинговаме" за нашите цели, като го направим тип "фургон" който ще е брандиран със снимки и надписи " VW Bus Club Bulgaria" и адреса на форума. От мен ще е организацията, парите ще изпращаме на Иво и в тази тема ще има списък с всички дарители, който ще се допълва след всеки превод. Предлагам сумата да е 20 лв. ако някой има възможност за повече, още по-добре, така ще имаме възможност да закупим по-хубаво ремарке. Ако някой колега има добра оферта за ремарке, нека да се свърже с мен да уточним подробностите. Търсим да е максимално голямо с една ос и редовни документи.
Парите от акцията ще ги изпращайте по Еконт до офис Елхово за Ивайло Обретенов, 0887 015 105, освен имената си пишете и nick във форума, защото всички дарители ще бъдат изписани на ремаркето.


Списък с дарителите

Иван Тодоров - Бургас: 50 лв.
Ивайло Обретенов - Елхово: 50 лв.
Тошко Петров - Костинброд: 30 лв.
Ивелин Коконов - София: 40 лв.
Валентин Георгиев - София: 50 лв.
Едуард Шакарян - Варна: 30 лв.
Мишо Русе - 20 лв.
Темис Солун - 20 лв.
Пепи (pepi3196) София - 50 лв.
Иван (Kingoftheroad) Пловдив - 20 лв.




Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Сря 20 мар 2013 23:13


Чудесна идея... :smile Аз съм за. Така по малко багаж ще има по бусовете ни, поне основните неща....Браво Ванка :th_up . Ще преведа парички на Ивчо. :th_up


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот avtohit77 » Сря 20 мар 2013 23:15


Аз веднага слагам една двайсетачка в касата :th_up Идеята е 6сссссссссссс :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
passata brat
Мнения: 16
Регистриран на: Пет 27 юли 2012 16:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Белене(острова на свободата)

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот passata brat » Сря 20 мар 2013 23:50


Твърдо ЗА идеята, въпреки че още не съм в групата на бусовете ще подкрепя инициативата. И да попитам няма ли да е по ефектно да се вземе някакво купе примерно на Т3 фургон и да се направи на ремарке? Ясно ми е че ще трябва и технотест но ако има повече ентусиасти мисля че парите няма да са проблем и ще е атракция.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Сря 20 мар 2013 23:52


passata brat написа:Твърдо ЗА идеята, въпреки че още не съм в групата на бусовете ще подкрепя инициативата. И да попитам няма ли да е по ефектно да се вземе някакво купе примерно на Т3 фургон и да се направи на ремарке? Ясно ми е че ще трябва и технотест но ако има повече ентусиасти мисля че парите няма да са проблем и ще е атракция.


Не ми се наливат пари в нещо, което в последствие може да се окаже че е неизползваемо. Ето идеалното ремарке, само цената му да не беше такава.... :)

http://prodavalnik.com/remarke-i5371903


Потребителски аватар
pitstop_loungebar
Мнения: 108
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот pitstop_loungebar » Чет 21 мар 2013 16:58


Водя преговари за 2 буса и ако искате може да използваме 1 от тях за направата на ремарке!
Още подробности ще дам когато са при мен!


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Чет 21 мар 2013 17:03


pitstop_loungebar написа:Водя преговари за 2 буса и ако искате може да използваме 1 от тях за направата на ремарке!
Още подробности ще дам когато са при мен!


Боби, знам че изглежда готино ремаркето да е направено от купето на бус, но както вече казах я успеем да го регистрираме я не. Наскоро пак имаше промени в закона за движение по пътищата и нищо чудно изобщо да не подлежат на регистрация подобни самоделки.


Потребителски аватар
p-sound
Мнения: 318
Регистриран на: Пет 02 апр 2010 23:16
Автомобил: VW T3 Caravelle
Двигател: MV 1990
Местоположение: varna

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот p-sound » Пет 22 мар 2013 10:49


Ас съм за какъвто и да е вид ремарке така че пишете и мен.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Пет 22 мар 2013 15:16


Мдааа, така както се очертава, пак едни и същи сме единни :th_up .........Както всеки път.Другите май само се пишат :thumb_down ......После да няма приказки , че се делим от останалите......Ние ремарке ще вземем, каквото и да струва.....да ли ще дадем по 20лв или по 50лв,дори и по 100лв да дадем, то ще е за хубаво.Защото основното ни оборудване, като генератор,хладилник, посуда, газови котлони, маси, пейки ......да не изброявам всичко, ще е на едно място и така ще се олекотят самите бусове.Едно е да тръгнеш на сбирка на морето, където по често ги правим сбирките, пълен до горе с неща и нямащ място за пътници, друго е само с пътници.Но явно не можете да проумеете смисъла на закупуването на въпросното ремарке. Както и да е.....никой не задължаваме на сила. Но е хубаво да сме едно цяло......бус секта,както ни наричат във форума. :mhihi


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот KingoftheROAD » Пет 22 мар 2013 15:52


Кротко ве братчед, хубавите работи бързо и лесно не стават. В момента не мога да участвам, че са ме затрупали много бойни задачи в мирно време, но средства могат да се намерят и от членски внос, рекламни материали и тн. Другото, което трябва да се определи, ново или второупотребно ремарке ще се купува? А регистрацията на чие име? Третото - който има теглич и лично ремарке, може да натовари пътниците в него, а нещата в буса и вперееед. Изображение Изображение


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Пет 22 мар 2013 16:24


KingoftheROAD написа:Кротко ве братчед, хубавите работи бързо и лесно не стават. В момента не мога да участвам, че са ме затрупали много бойни задачи в мирно време, но средства могат да се намерят и от членски внос, рекламни материали и тн. Другото, което трябва да се определи, ново или второупотребно ремарке ще се купува? А регистрацията на чие име? Третото - който има теглич и лично ремарке, може да натовари пътниците в него, а нещата в буса и вперееед.


Адаш, не давам зор за събирането на средствата, знаем че сега са тежки месеци за всички. Отпускам време до края на месец Май, тогава теглим чертата и с каквото сме събрали отиваме и купуваме най-добрата оферта. Преработваме го по наш вкус и за сбирката в Турция ще е готово за експоатация.

За да събираме членски внос, трябва да сме регистрирани като юридическо лице с нестопанска цел, ще му дойде и това време. Вариант е да направим една серия фланелки, но и там блокираме средства за неизвестен период от време.

Регистрацията ще я пишем на когото кажете, лично аз нямам претенции, само държа да е някой който ще присъства на всички клубни мероприятия и да има теглич за да го влачи. На въпроса с личното ремарке, до сега никой не е проявил интерес да предложи подобна услуга, дори и да го направи това може да бъде еднократно, не е в духа на форума да задължим някой всеки път да си амортизира ремаркето за благото на всички. Да не говорим че масите са 280 см. дълги и няма как да се съберат в обикновено туристическо ремарке. Освен тях изброих колко още оборудване носим, прави си сметката за необходимото място.
Реших да добавя още малко пари и се включвам с 50 лв. за идеята.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 16:36


Пишете ме и мен.

KingoftheROAD написа: А регистрацията на чие име?

На мое име, ако нямат нищо против колегите! :mhihi

valsanik написа:Едно е да тръгнеш на сбирка на морето, където по често ги правим сбирките


Дааа...трябва да се помисли и за тези сбирки. На мен до морето ми излиза човешки живот нафтата. Като ходя на морето отивам си с колата. Трябва да направим нещо и около София, на планина и язовир. Има хубави поляни около яз. Искър. Кемпер клуба се събират на язовир Копринка, който е "удобен" по принцип за всички в центъра на България.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Пет 22 мар 2013 16:38


BURKAN написа:Пишете ме и мен.

KingoftheROAD написа: А регистрацията на чие име?

На мое име, ако нямат нищо против колегите! :mhihi

valsanik написа:Едно е да тръгнеш на сбирка на морето, където по често ги правим сбирките


Дааа...трябва да се помисли и за тези сбирки. На мен до морето ми излиза човешки живот нафтата. Като ходя на морето отивам си с колата. Трябва да направим нещо и около София, на планина и язовир. Има хубави поляни около яз. Искър. Кемпер клуба се събират на язовир Копринка, който е "удобен" по принцип за всички в центъра на България.


Съгласен, може да организираме едно откриване на сезона в началото на месец май на яз. Копринка. Ще пусна отделна тема, само да не стане като зимната среща.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 18:45


PACH написа:
Съгласен, може да организираме едно откриване на сезона в началото на месец май на яз. Копринка. Ще пусна отделна тема, само да не стане като зимната среща.


:th_up Зимата си е студ и хората без печки какво да правят?


Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот batchi » Пет 22 мар 2013 20:19


То като ще е ремарке за 1500лв по добре да е с двигател :beer
Изображение



Върни се в “VW Bus клубна зона”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта