Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора ръка!

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
luboveliki
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон 11 дек 2006 22:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот luboveliki » Чет 28 ное 2013 22:36


и в трите по голями вериги има и грамотни(качествени) служители и много неграмотни и гадни,има книга за оплаквания или директно на шефа.....който знае какво търси си го намира където му е най евтино пък, ако ще и в "кварталния магазин".......престанете с тия мнения(и аз съм имал лощи моменти с трите вериги) но не рева по форумите.....




Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот ktamen » Чет 28 ное 2013 22:41


А ако всички по веригата не стават включително и шефа им тогава какво ще правиш. Темата не е да реве някой в нея, а да предупреди останалите за какво отношение могат да получат, ако решат да им станат клиенти.


Потребителски аватар
luboveliki
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон 11 дек 2006 22:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот luboveliki » Пет 29 ное 2013 19:17


ее колеги не мога да повярвам че говорите празни приказки,"аз съм недоволен и от ТЕХНОМАРКЕТ,ТЕХНОПЛОЛИС И ЗОРА......не ходете там" :death :death :death :banghead :bowdown ,предупреждавам ви........това е несериозно......винаги ще има доволни и недоволни :beer


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот ktamen » Пет 29 ное 2013 19:34


Не бих нарекъл първия пост в тази тема празни приказки :exclaim Случая е обяснен съвсем подробно и всеки може да си прави всякакви изводи от него. Според теб подобно отношение към клиент явно си е съвсем нормално, но не очаквай, че и други ще мислят като теб.


bmwww
Мнения: 909
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот bmwww » Съб 30 ное 2013 17:52


Аз се чудя защо в Техномаркет телевизора който искам е на промоция 899 лева ,а в Технополис същия е 1049 лева . :mhihi


Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот richko25 » Съб 30 ное 2013 19:22


Ако всеки пусне тема от къде е недоволен какво правим?Спираме да пазаруваме,спортуваме или живеем???... :a040


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот L&R » Съб 30 ное 2013 19:25


мислим и правим избор, поне тези които имат възможност


stefan_doc
Мнения: 303
Регистриран на: Вто 27 май 2008 8:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот stefan_doc » Съб 30 ное 2013 20:32


Само си въобразявам, или леко са вдигнали цените в Техномаркет? Имам предвид микровълнови и мултифункционални устройства - имам чувството, че цените в момента са по-високи от преди месец?!


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот batmilko » Нед 01 дек 2013 18:13


L&R написа:мислим и правим избор, поне тези които имат възможност

оптимистче :mhihi


Потребителски аватар
kossel
Мнения: 1759
Регистриран на: Нед 10 апр 2005 3:39
Автомобил: Fiat Doblo Natural Power
Двигател: 103 коня 1600 16V
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот kossel » Пон 02 дек 2013 2:09


Микровълнова Whirlpool от Техномаркета на 6 месец се развали, добре, че гаранционния сервиз не е К К електроникс.


Потребителски аватар
moimoimoi
Мнения: 2418
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В голф2 VR6 турбо

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот moimoimoi » Съб 28 дек 2013 20:39


и аз да изкажа мнение за техно-сополис
преди години купувам си двд пайнер, служителя го отваря за проба,вади от кутията батерии и ги слага в дистанционното
после на касата хоп две батерии дурасел за 4.99 в сметката, а това вече се забелязва особено ако взимаш само една стока,
естествено стана панаира,в час пик много клиенти и май всички разбраха че искат да ме излъжат .


cezar1656
Мнения: 185
Регистриран на: Вто 07 май 2013 10:24
Автомобил: vw vento
Двигател: ABU
Местоположение: софия

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот cezar1656 » Съб 28 дек 2013 21:05


много неща съм купувал от ТМ и мога да кажа,че досега никога не съм бил лъган.преди година и половина си купих тонколони за колата и покрай тях жената си хареса епилатор и преса за коса и всичко беше на една фактура.седмица по късно жената реши,че пресата не загрява колкото тя иска и айде в ТМ(за тоЗи на цариградско шосе става въпрос)без много обяснения и шум пресата беше сменена с друг модел като ми обясниха,че мога евентуално да имам проблем с гаранцията на другите неща заради датата на променената фактура и касовата бележка.разликата в цената естествено беше компенсирана с кутия двд дискове


Потребителски аватар
Espero
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 27 май 2010 0:22
Автомобил: Passat B4 1.9TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: София

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот Espero » Съб 28 дек 2013 23:38


Докато има кой да бачка допълнително за без пари ще има такова работно време.Просто е.Не са виновни клиентите.


snuupy93
Мнения: 854
Регистриран на: Пон 10 ное 2008 23:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Техномаркет НИКОГА повече! Продават телевизори втора рък

Мнениеот snuupy93 » Пон 30 дек 2013 18:11


Бих казал за Технополис никога повече... Миналата година обиколихме сигурно 5, за да си купим нов лаптоп в семейството. Единия беше с ударена пантичка, другия надраскан, третия мостра, накрая отидохме в последния технополис и ни извадиха уж нов, отваряна кутията разбира се, но лаптопа нямаше забележка. Тази година, преди месец, си взех лаптоп от техномаркет... абсолютно напълно запечатан, недокосван... Направо не можах да повярвам, че в България, можеш да си вземеш неразпечатвана стока... Така че, от моя страна +1 за Техномаркет. :th_up


kosio70
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 30 дек 2013 20:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Техномаркет НИКОГА повече!

Мнениеот kosio70 » Пон 30 дек 2013 20:38


Здравейте!За съжаление ще изразя лошото си впечатление от онлайн -магазина на ТЕХНОМАРКЕТ. Магазина няма и най-малкото уважение или отговорност към клиентите. За, какво става на въпрос:На 18.12.13г.- поръчах пералня на промоция,която беше наистина изгодна в сравнение с други онлайн -магазини.Според условията на сайта им доставките са за срок от 24ч. до 4 дни.Отвърнаха ми на имейла,че поръчката е приета и аз с радост чаках новата предколедна придобивка.Но,уви!Минаха 4,5,6 дни и т.н./минаха и коледните празници/ ,а от тях никаква вест ,нито по имейл ,нито по телефон.Изпратих на имейла на онлайн -магазина им ,гневен текст как може така да се отнасят с клиентите си ,но ...пак нямаше отговор дори и с думите"извинявайте " или нещо подобно,с което да ми замажат очите!Естествено на 27.12.13г. всички други перални от този модел обявени на промоция в другите гледани от мен сайтове вече бяха изчерпани. Всички други онлайн магазини , от които направих в последствие опити да поръчам пералнята ,веднага се обадиха да ме уведомят ,че вече я нямат в наличност поради изчерпване. Убедих се ,че големите вериги са се уяли и не уважават клиента.А, може и умишлено да обявяват по ниски цени на определени модели техника ,за да могат да отбиват клиенти от конкурентите им.И докато си чакаш 4 дни в къщи без никаква вест от тях изпускаш всички други промоции ...може и да греша за последното ,но вече знам ,че със сигурност няма да посетя никой от магазините им и със сигурност не бих ги препоръчал на близки познати или някой ,който спомене ,че търси да закупи определена техника .



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 189 госта