Диагностика на автклиматици - 20 лв !Зареждане и Всякакви Ремонти с гаранция !

didob
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 09 юли 2014 10:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 15 лв !

Мнениеот didob » Пет 11 юли 2014 11:35


Здравейте!
Притежавам Голф 3 , 1.8 ,1994 г. от три години.Първата година използвах климатика , но последните две не бях в България през лятото и не ми се налагаше да го използвам , и той спря да духа студен въздух.Днес ходих да ми правят диагностика на климатика.Майстора изтегли около 100 гр газ и ми каза , че най-вероятно имам изтичане на газ и ще трябва да се прави по-обстоен оглед , и най-вероятно , да се прави и ремонт на някоя тръба. Въпроса ми е : Ако има изтичане на фреон нормално ли е да има останало около 100 гр за тези две години , при положение ,че не е използван климатика изобщо?




poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 15 лв !

Мнениеот poroka » Съб 12 юли 2014 21:28


Всичко зависи от това, колко е голям теча и от къде е, защото ако изтичането е по-ниското налягане на системата и е много малко е възможно да остане някакво количество фреон в системата. Най-добре е да докарате колата в сервиза, за да се направи обстойна диагностика и да установим къде е проблема.


Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 15 лв !

Мнениеот Joro_ » Съб 26 юли 2014 15:26


Здравейте, искам да попитам ако изтичането не може да се установи от къде е и се напълни системата с фреон и оцветител след това като се докара колата за втори преглед и се установи откъде е бил пробива трябва ли да плащам 30 лева за допълване на системата?


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 15 лв !

Мнениеот poroka » Чет 31 юли 2014 16:02


Да колега, доплащате си количеството,което е изтекло. Ние иначе няма как да разберем от къде тече, когато е много малък теча, затова се слага оцветителя с идеята,че все пак ще изтече някакъв фреон и масло от някъде ,за да оцвети и да установим къде е теча.


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 10 лв !

Мнениеот poroka » Пет 03 апр 2015 8:45


Промоционални цени за зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ до 31 Май 2015г!!!

1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система -25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-25 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, ж.к. Сердика, бул. Инж. Иван Иванов 67 ( търсете го по картата на Bgmaps.com ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа ( Събота )
08 - 14 часа ( Неделя )

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.
* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете или ще се наложи да закъснеете, моля обадете ни се да ме предупредите, защото графика е предварително разчетен, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред , за да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.



Разяснение:

--->
Цялостното пълнене представлява : изтегляне на останалото количество масло и фреон ,което има в системата, рециклиране, вакуумиране на системата, цялостен оглед за пропуквания и други неизправности на местата ,където е възможно дас е появят, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор - чувствителност 5гр./1 година), наливане на масло, оцветител и фреон чрез везна, по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна и работеща

Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .

Телефон за връзка: 0888813124 ; 0877713124 Д енд Д трейд ЕООД
София


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Профилактика и диагностика на автоклиматици - 10 лв !

Мнениеот poroka » Нед 31 май 2015 11:25


Поради големия интерес удължаваме промоцията на същите цени до края на ЮЛИ месец :)


Потребителски аватар
Peter Atanasov
Мнения: 37
Регистриран на: Сря 12 фев 2014 0:30
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN 1999
Местоположение: София

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот Peter Atanasov » Съб 11 юни 2016 17:07


Благодаря на колегите, тази сутрин ми направиха профилактика на пасата за нула време - вече е зима вътре :beer


Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 559
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот alpinab » Пон 20 юни 2016 19:55


Аз съм доволен от момчетата в сервиза защото:

-Учтиво поведение към клиента.
-Приеха ме без записан час въпреки многото клиенти.
-Диагностицираха какво му е на климатика точно. Записахме час в кратки срокове за отремонтиране му.
-Взех колата си с работещ както досега не съм я виждал климатик, в срока, в който ми бе обещано.
-Без сам да съм изисквал нещо а именно премахване на неприятните спец. миризми то бе направено и приятно ме изненада.
-Издаване на документи за извършените услуги.

Препоръчвам!


simo s pasata
Мнения: 19
Регистриран на: Пон 23 мар 2009 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот simo s pasata » Вто 05 юли 2016 21:56


Много съм доволен от сервиза! Направиха диагностика, определиха ми дата и час за ремонт. В процеса на работа майсторите са установили допълнителна повреда, обадиха ми се и ме уведомиха за това и съответно за увеличаване на цената. Аз се съгласих и бях много приятно изненадан при получаването на колата. Момчетата се бяха постарали с наличните части и труд до 23 часа да отстранят проблема без да се увеличи цената. Благодаря много на Веско и на екипа! Поздрави!


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот poroka » Съб 15 апр 2017 8:39


Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД, предлага продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!


Промоционални цени за зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ до 15 Юни 2017г!!!

1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-25 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

Ако искате да видите пълната ценова листа на автосервиза, или да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: ЗАРЕЖДАНЕ И РЕМОНТ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, , ул. Градинарска 3 ( с/у мелницата ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Телефон за връзка с автосервиза: 0887 887 007 ; 0877713124 D&D сервиз ЕООД
София
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа ( Събота )
Почивен ( Неделя )

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете или ще се наложи да закъснеете, моля обадете ни се да ме предупредите, защото графика е предварително разчетен, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред , за да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.

Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: http://ddautoservice.bg/

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛ
- Смяна на масла и филтри - автоматизирана
- Машинна смяна на антифриз
- Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно ( без разглобяване на табло )
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Полиране на фарове


Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара.

ЯПОНСКИ КЛИМАТИЦИ ВТОРА РЪКА С 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ!
* Консумация на ел. енергия от 300 до 600 W.
* Хиперинвертори от 599 лв.
* 100% рециклирани с Перфектен външен вид и 3 години пълна гаранция!!!

Добри цени и голям избор на модели
---> MITSUBISHI, Fujitsu, Panasonic - NATIONAL, DAIKIN, TOSHIBA, GENERAL, SHARP, HITACHI и др.


За повече информация, актуални цени относно климатици и автоклиматици и снимки посетете сайта на "Д енд Д трейд" ЕООД : http://ddtrade.bg/

Facebook страница: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#! ... 7200417363

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .

МАГАЗИНИ ЗА КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА В ГР. СОФИЯ
---> ж.к. Лагера, бул. Цар Борис III, 100(вход от към ул, Съвет на Европа) Тел: 0877 177 877
---> ж.к. Люлин, ул. 3004, 14 (зад Билла) Тел: 0887 177 877
---> ж.к. Младост 1А, бл. 560 Тел: 0877 177 877
---> ж.к. Суха река, бл. 209Б ( до Билла) Тел: 0886 96 75 75

АДРЕС НА СЕРВИЗА : гр. София, ж.к. Хаджи Димитър, ул. Градинарска 3
Моля обаждайте се предварително, за да си запазите час
Телефон за връзка с автосервиза: 0887 887 007 ; 0877713124 D&D сервиз ЕООД
София

Последна промяна от poroka на Сря 31 май 2017 9:14, променено общо 2 пъти.


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот poroka » Чет 20 апр 2017 8:23


Христос воскресе! Желаем Ви много здраве и късмет колеги :)


Потребителски аватар
Кристиян.Димитров
Мнения: 18
Регистриран на: Нед 10 апр 2016 11:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот Кристиян.Димитров » Вто 25 апр 2017 23:07


Препоръчвам! Миналата пролет карах колата при тях, решиха бързо проблема. Климатика от тогава бачка без проблеми.


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Диагностика и дозареждане на автоклиматици - 25 лв !Ремонти!

Мнениеот poroka » Пет 12 май 2017 11:24


Кристиян.Димитров написа:Препоръчвам! Миналата пролет карах колата при тях, решиха бързо проблема. Климатика от тогава бачка без проблеми.


Благодаря за хубавите думи, колега :) Вече сервизът предлага доста нови услуги с автоматизирани стендове, ще се радвам да се видим пак за обслужване ;)
Разгледай сайта , ние непрекъснато го обновяваме : http://ddautoservice.bg/


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Диагностика и зареждане на автоклиматици от 25 лв !Ремонти!

Мнениеот poroka » Пон 05 юни 2017 6:42


Здравейте, цените на зареждането ще бъдат повишени от Юли, заради огромния скок на цената на фреона, така че възмолзвайте се от Промоцията докато е време и само с предварително записан час. :)


poroka
Мнения: 86
Регистриран на: Сря 03 юни 2009 10:48
Автомобил: Passat 5.5
Двигател: 2.8 V6 4motion 2001
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Диагностика и зареждане на автоклиматици от 25 лв !Ремонти!

Мнениеот poroka » Чет 22 юни 2017 11:06


Промоцията е актуална до края на месеца. ;)



Върни се в “Авточасти и аксесоари”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта