Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
ipipbg
Мнения: 183
Регистриран на: Съб 17 мар 2012 21:09
Автомобил: SEAT CORDOBA 6k2
Двигател: AGR

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София

Мнениеот ipipbg » Чет 21 май 2015 18:57


а сервизът до 11-ти блок ли е някъде,кой и къде монтира и демонтира рейката ? :beer




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София

Мнениеот hooligans » Чет 21 апр 2016 13:06


Да разкажа накратко за един измамен клиент.
Звъня за рециклиране на рейка на телефона от първото мнение, но явно вече инж. Стефан Андровски, гр.София, ТУ, Студ. град, бл. 9
тел.: 02/9653030 , моб.: 0886 743356 не работи, а на телефона отговаря Васил Андровски (предполагам сина му).
Звъня по телефона, разбираме се и му нося рейката, която беше протекла в маншоните.
След 2 дни приятел я взима, но е със счупен корпус. Млатили са я с нещо. Няма да коментирам, че отчупената част беше залепена с капчица... :eek Звъня обратно, мишкуване, обяснения, едва ли не ние сме я счупили, нищо че му я занесох здрава...
Разбрахме се да му я върна и да ми върне рейка със здрав корпус, след 2 дни чакане звъня да питам какво става и ми обяснява как няма как да купи друга рейка и чака корпус за тази (вероятно чака клиент със същата рейка, на който да върне счупената и да го обвини, че е била пукната, ако мине...)
Казах му да ми върне 120лв (от 220лв) и да си я взимам така, защото 2 седмици колата не е в движение и нямам повече време да се занимавам...
Съгласи се и отидох да взема рейката и 120лв. Тя беше още по-старателно увита в стреч фолио. Васил Андровски ми гарантира, че проблем с рейката няма да има и всичко е наред с нея, и тн и тн. Връщам се в сервиза за да сложим рейката, след това двигателя и да палим колата. Съответно купих хидравлично масло за 30лв. Сглобихме колата и бяхме неприятно изненадани, рейката протече. Звъня обратно на телефона, никой не вдига. Предположих, че човека е почивка защото е събота. Да ама не и в понеделник не вдигна и във вторник и въобще не ми вдигна и не ми се и обади. Реших да не се занимавам повече и купих нова рейка. Та така, общо взето въпросният господин ме набута с 200лв (демонтаж-монтаж 2 пъти), 100лв за "рециклирането", 30лв за 1л. хидравлично масло, което изтече на пода. Бягайте далеч от инж. Стефан Андровски, гр.София, ТУ, Студ. град, бл. 9
тел.: 02/9653030 , моб.: 0886 743356 и Васил Андровски.
Прилагам и снимки за да добиете представа.
Прикачени файлове
IMG_20160408_214449.jpg
IMG_20160409_163646.jpg
IMG_20160409_163631.jpg
IMG_20160409_163700.jpg


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот °niksi° » Чет 21 апр 2016 21:45


Ако си я носил там където сега е нещо като сервиз на Шкода там са мерзавци които рачитат на името създадено от предишните хора които работеха там.
Аз от около година като им носех там рейки ми ги бавеха по 2-3 дни /което преди не беше така/ и ми взимаха по 220 лв /което също не беше така преди. Оказа се, че Стефан работи на друго място, намерих го и оооооо чудо - рейките стават за половин ден и на цена 180 лв.


Потребителски аватар
Krasi
Мнения: 670
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот Krasi » Пет 22 апр 2016 13:57


И къде е това място?


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот °niksi° » Пет 22 апр 2016 21:48




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот hooligans » Пет 22 апр 2016 23:27


Добре де, а как телефона на Стефан е в сина му, който "работи" в бл. 9 ? Явно и Стефан е в схемата!?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот Vlad777 » Съб 23 апр 2016 0:00


Просто се оказва, че има двама човека, които се казват Стефан. Единият е Стефан Андровски, чиито син те е измамил и който явно преди е работил с другия Стефан, който се казва Стефан Шаклев и прави рейките в 11 блок (където е посочил и Никси). Редактирал съм първото мнение в темата.

Та, търсете Стефан Шаклев, ако искате да ви се свърши работа. Избягвайте Стефан Андровски icon_idea


ipipbg
Мнения: 183
Регистриран на: Съб 17 мар 2012 21:09
Автомобил: SEAT CORDOBA 6k2
Двигател: AGR

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот ipipbg » Вто 26 апр 2016 13:16


Момчета, аз преди 1 година ,рециклирах рейката при Стефан Шаклев.Пратих му я по Еконт , рециклира я и ми я върна пак по Еконт.Рециклирането беше 120лв и пътните по Еконт бяха около 10-15лв в едната посока мисля .Колата е seat cordoba 1,9tdi AGR 90к.с.
До сега да чукна на дърво нямам проблеми с рейката и си работи перфектно.Много съм доволен и съм го препоръчкал на много хора,които и те вече ползваха услугите и са доволни.
Относно сервизът в София не мога да дам мнение,не съм им ползвал услугите въпреки че той ми предложи да дойда с колата и да я оправят те , но аз отказах.
УСПЕХ на всички с рейките :)


Потребителски аватар
miro_toyaga
Мнения: 604
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 22:23
Автомобил: Sharan 18t 20v 2008 automat
Двигател: AWC
Местоположение: София

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот miro_toyaga » Чет 30 юни 2016 17:46


Vlad777 написа:Просто се оказва, че има двама човека, които се казват Стефан. Единият е Стефан Андровски, чиито син те е измамил и който явно преди е работил с другия Стефан, който се казва Стефан Шаклев и прави рейките в 11 блок (където е посочил и Никси). Редактирал съм първото мнение в темата.

Та, търсете Стефан Шаклев, ако искате да ви се свърши работа. Избягвайте Стефан Андровски icon_idea

колеги дайте телефон на човека дето работи в 11 блок


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот zfa159 » Чет 30 юни 2016 22:04


Аз точно в 11-ти блок имах проблеми с рейкаджиите. Кой от двамата адаши е бил, не мога да кажа, понеже бяха сумарно 5 човека, които баеха на рейката. Уви, всичките от 5-те човека, ме убеждаваха, че рейка с видимо крив прът, си е перфектна и макар като я въртят, да затяга на едно точно определено място всеки път, според тях си било нормално (то това беше и оплакването на клиента). След като не се съгласиха, че пръта е крив и отказаха да го мерят дали е крив (искаха да и наредят само нови уплътнения), я занесох на друго място (нарочно не казвам къде, за да не се смята за реклама). Резултата беше, че момчето още преди да я разглоби, след като я завъртя 2 пъти от край до край, каза "аа, крив прът" . После за да е сигурен я разглоби, метна пръта на един струг и като го завъртя, се видя ясно как е изкривен.
Като цяло явно ако рейката само тече, могат да я оправят, ама при по-засукан проблем, не им се занимава. Със сигурност са достатъчно кадърни, за да видят, че е крив пръта, ама явно предпочитат да сменят само семеринги и да не се занимават с други проблеми. Но дори така да е, просто можеше да кажат, че не искат да я правят, вместо да ми обясняват, колко е прекрасна и как нищо и няма и е нормално да си затяга така...


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот Spas » Пет 01 юли 2016 8:15


Аз не мисля, че е проблем, да кажеш името на човека, който е свършил качествено работата, все пак тук е място за взаимопомощ. :beer


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот zfa159 » Пет 01 юли 2016 11:57


Принципно е така, но все пак темата е за друг сервиз и затова сметнах, че не е уместно да пиша координатите на тяхна пряка конкуренция в темата за тях :)
Все пак, щом не е проблем - човека се казва Иван, номерът му е 0889916788 и се намира зад Мак Доналдс на бул Сливница (срещу мебелния магазин Зона). От години вече си носим рейките там и много рядко се случва нещо да не е наред след ремонта (дават си гаранция си я поемат, ако стане проблем).


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот zografski » Пет 01 юли 2016 12:24


Аз за тва си разчитам на Митко рейката, зад Макдоналдс-а на Орион, на бул. Сливница, кв. Люлин. Тия там в ТУ колко негатив отзиви имат... направо преминах към доверени хора като този, по-добре не карайте нищо в ТУ, дори и висше... там всичко вече е трагедия и отживелица!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот Spas » Пет 01 юли 2016 13:06


Предположих, че е той, да, Ванката е пич, аз съм още един доволен клиент, изпратил съм над 10 рейки и да безупречни. :th_up


Потребителски аватар
BRUKLLIN
Мнения: 363
Регистриран на: Пон 15 сеп 2008 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Passat- TDI 110hp. AFN

Re: Ремонт на хидравлични рейки в 9-и блок на ТУ София - не ходете там

Мнениеот BRUKLLIN » Сря 08 юли 2020 13:58


Колеги има ли актуални мнения за рециклиране на хидравлична рейка при Стефан Шаклев.
Моята протече и се колебая къде да я пратя за ремонт?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: МАРИЯНСКИ79 и 135 госта