VW Touran теглич

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Bobitto
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 11 юни 2017 22:26
Автомобил:
Двигател:

VW Touran теглич

Мнениеот Bobitto » Пет 22 юни 2018 20:51


Здравейте, притежател съм на WV Touran Eco fuel 2007. И колкото и странно да звучи искам да му сложа теглич. Не бях сигурен дали може заради бутилките, но видях на един че е сложен и реших аз да сложа за да мога да си дърпам лодката. Теглича ще го монтирам лесно има доста теми, но ако някой може да ме светне как става свързването с модула и къде по точно се свързва. Теглича който съм си вземал е свален директно от друга кола и не разполагам с каквито и да са схеми и т.н.




Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: VW Touran теглич

Мнениеот kris11 » Пет 22 юни 2018 21:11


с Кан Бус си - търси модул за теглич


Bobitto
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 11 юни 2017 22:26
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Touran теглич

Мнениеот Bobitto » Пет 22 юни 2018 22:12


Ще ми дадат теглича с модула, но ме интересува как и къде се вързва.


Ivo_
Мнения: 719
Регистриран на: Вто 06 дек 2005 8:48
Автомобил: MK3 + T3 + МК5 Plus + MYLR
Двигател:

Re: VW Touran теглич

Мнениеот Ivo_ » Съб 28 юли 2018 11:09


Увери се че теглича ще е пълен комплект. Това включва, самият теглич, модула и двете планки за закрепването му към купето, кабела от буксата до модула, кабела от модула до кан-а която отпред около таблото с бушоните. Мисля че имаше още един кабел към левия стоп от модула, но той като че ли беше закрепен към този който идва от буксата. Ако теглича е оригинален, всичко си е с буксите и пасва директно. Оригинално се вграждата тегличи на Westfalia и Oris, на страницата и производителите може да намериш инструкция за свързване, мисля че след като намериш твоя модел към него има прикачени няколко документа. Друг съвет от мен, е освен теглича да вземеш от другата кола и бронята или поне долната и част, която би трябвало да е малко по-различна от тази на модела без теглич. Не знам как е на Туран и не съм се заглеждал, може да е с капаче или да има друго решение. Ако ли не, просто ще направиш отвор на твоята броня, което ако теглича е разглобяем малко загрознява картинката отзад.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта