Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
AJOto
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 14 авг 2018 22:56
Автомобил:
Двигател:

Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Мнениеот AJOto » Вто 14 авг 2018 23:10


Смених, Опела с Форд сега мисля да Сменявам Форда с VW :)
Изчетох доста теми и разбрах кое се сменя горе долу, но ми е интересно точно тази комбинация дали е ок като за първи VW Passat :) Всичко до сега което съм имал е било с "ръчка" но наскоро ми се наложи да карам автомат и се оказа голяма глезотия (поне лятото де). Ще се радвам на мнения орносно DSG-то и разновидността на двигателя BMP иначе колата според продавача е на 209,000 км




Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Мнениеот silent » Сря 15 авг 2018 6:57


С автомата или ще се разбираш .... или ще плачеш ...много ...аз лично стара кола с автомат повече никога няма да си купя.


AJOto
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 14 авг 2018 22:56
Автомобил:
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Мнениеот AJOto » Сря 15 авг 2018 7:57


silent написа:С автомата или ще се разбираш .... или ще плачеш ...много ...аз лично стара кола с автомат повече никога няма да си купя.

То като цяло с колите втора ръка си е така... от две седмици се въртя по обявите и все нещо излиза... или ще е автоматик или ще е чукната или този модел бил със скапани дюзи, или пък някой сподели че обслужването му излиза 1000лв
....


Потребителски аватар
ivanovkbg
Мнения: 850
Регистриран на: Вто 27 мар 2012 12:43
Автомобил: Passat B6
Двигател: BKP 2007 4Motion
Местоположение: София

Re: Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Мнениеот ivanovkbg » Сря 15 авг 2018 8:52


Здравей, колега. Аз също когато търсих такъв пасат разглеждах и за автоматик, в крайна сметка се спрях на ръчка, че като ми казаха какви пари е съединителя ми стана лошо, но тук си е до лични възможности, а-и съединителя си е консуматив.

Иначе от изчетеното по форумите, както при всяко нещо, едни са супер доволни и го хвалят, други го оплюват. Лично според мен си е до гледане и известна доза късмет да попаднеш на читав екземпляр. Иначе, пак от изчетеното, ако се намери читава кола с тази кутия и се обслужва както трябва и навреме няма да има проблеми с кутията.

Иначе обслужването си излиза 1000лв, че може и повече в зависимост в какво състояние ще я вземеш и къде я обслужваш- не говоря за самата кутия, а за смяна на ремъци, ролки, масла, филтри и т.н..


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4611
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: Покупка на VW Passat DSG 2.0TDI BMP

Мнениеот hvp800 » Сря 15 авг 2018 21:36


Лошото на тези коли е , че доста поостаряха, и доста километри навъртяха. Следователно и цената им падна , а обслужването им си е все толкова пари.
Ако 1000 лв са проблем , то въобще не трябва да се гледа такъв тип автомобил.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта