Кадърен газаджия в Пловдив?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
eng
Мнения: 1053
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 23:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бг

Кадърен газаджия в Пловдив?

Мнениеот eng » Съб 09 мар 2019 20:22


Здравейте колеги, къде бихте ми препоръчали да монтираме газов инжекцион на Пежо 307, 2007 година 1,6 бензин 109 коня. Знам, че 75% зависи от майстора, а останалите проценти са марката на уредбата. Искаме бутилката да е на мястото на резервната гума и зареждачката да е изнесена до тази за бензина. Бюджета е макс 1000-1100 лева, смятам, че за този двигател това е макс, като пари.
Моля дайте имена и координати на сервизи, които биха се отнесли сериозно към монтажа. Интересуват ме само оферти за Пловдив.
А да и всичко това да има необходимата гаранция, както и след гаранционно обслужване, гаранционна карта и т.н. - всичко както е в реда си.
Благодаря ви предварително.
P.S. Мисля си , че и за 900 лева бихме могли да се вместим, но все пак по-горе съм написал и тавана, като се надявам, че уредбата ще е по OBD2.




Потребителски аватар
stardreamer
Мнения: 291
Регистриран на: Пет 23 авг 2013 11:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dreams

Re: Кадърен газаджия в Пловдив?

Мнениеот stardreamer » Съб 09 мар 2019 21:12


Колега, с 2 ръце мога да ти препоръчам този сервиз за газови уредби:
http://agu.bg
При тях съм слагал на 2-те ми коли, които са имали газ и съм много доволен, старателни са и коректни. Втората ми газова е точно с тороидална бутилка и зарядно в капачката на резервоара.

Успех и после да пишеш какво си монтирал и доволен ли си. :)


Потребителски аватар
eng
Мнения: 1053
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 23:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бг

Re: Кадърен газаджия в Пловдив?

Мнениеот eng » Съб 09 мар 2019 21:16


Благодаря, ще ги питаме, за един френд е не е за мен.
Други предложения?



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Pet_rov и 32 госта