Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
beny1961
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот beny1961 » Пет 08 фев 2019 21:08


Здравейте,
Тъй като прочетох някой твърде агресивни мнения относно работата на Жоро, се чувствам задължен да напиша следното:
В края на 2009г. закупих (втора ръка от Италия) Пасат за 8000лв., производство 2009г. ТДИ, АФН (не помпа-дюза), 110 коня, с множество дефекти, които аз като пълен лаик не можех да установя по никакъв начин. На външен вид колата изглеждаше прекрасно, но..... Заедно с продавача ходихме до сервиза на Бош, където прегледаха двигателя на автомобила и казаха, че бил в добро състояние. След това отидохме в сервиза на г-н Владо Тричков (на разклона до ВСИ и Макдоналдс - пловдивчани го знаят), който ни каза, че ходовата част е без проблеми. Още на втората седмица след покупката се появиха течове от маркучите (представете си, бяха лепени със силикон, колкото да издържат при продажбата). Тогава потърсих помощ в интернет и намерих името на Георги Ходжев. Свързах се с него, оказа се, че е високо младо момче, завършил информатика и силно привързан към автомобилите и ралитата. Тогава той даже нямаше сервиз, а едно малко гаражче. След прегледа на колата се оказа, че ходовата част е в окаяно състояние, радиаторът е пробит на повече от 25 места, горивно нагнетателната помпа е за ремонт, дебитомерът е за смяна и задният мост е крив.
Оттогава - 2010 година досега, 2019 година, с две малки изключения: смяна на заден мост и задни накладки, с колата се е занимавал само г-н Георги Ходжев, който през тези години е спечелил пълното ми уважение като специалист и работар!!!! Моят автомобил беше доведен до отлично състояние, като бяха извършени множество ремонти от Жоро, в това число (съжалявам за офтопика, но съм сигурен, че има много колеги в моето положение, търсещи надежден и достоен специалист, способен да се справи с проблемите на автомобилите им):
1-Ремонт на ГНП.
2-Ремонт на стартер.
3-Ремонт на ABS.
4-Ремонт на разпределителен вал (оказа се, че е дефектен, с шупла, още при закупуването му)
5-Извършване на чип-тунинг (чудесно!)
6-Смяна на носачи, предни лагери, ролка на стартера и множество дребни ремонти, които бяха извършени професионално, без мрънкане, с изключително етично отношение и на символични цени!!!!!
И това от едно момче, което е абсолютен ентусиаст и с голям нюх към автомобилите.
Не приемайте моето мнение като възхвала, а като една възможност да намерите в тези трудни времена правилния човек. Такива не са много и не се намират лесно!
Сега колата ми е на двадесет години и върви много по-добре откогато я купих. Това всичкото е заслуга на Жоро!
ПС. Преди две години ме удариха и отново Жоро ми помогна да ми изчукат колата за рекордно време. А даже не сме близки..... Има и такива хора....

Последна промяна от Spas на Сря 18 сеп 2019 9:02, променено общо 2 пъти.
Причина: Поправи годината на произодство на колата ти, 2009-та AFN няма.




mar4o
Мнения: 36
Регистриран на: Пон 19 фев 2007 22:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот mar4o » Нед 26 май 2019 13:08


Представител съм на моторните масла YACCO и работя вече с тях!

Ако може цени за 5w40 LL; 5w40 fap; и за 5w30 german motors всичките от по 5 литра, правите ли поръчки с доставка?
Поздрави!


Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот bobitur » Вто 17 сеп 2019 15:29


Не съм доволен от сервиза.
Не информира клиента за срока на ремонта и при опит да се свържете с тях не отговарят. Звънят от скрити телефони.
И след извършване на ремонт по колата ми, не ми работи дясно Ел. Стъкло, по което не се е работило.


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот pe6kata » Вто 17 сеп 2019 17:16


А преди да отправиш обвинения за не работещото ел.стъкло, което не е било предмет на ремонта, диагностицирана ли е причината за неизправността му?!

п.п. Жоро го познавам, некъв психар е, влезе ли в кола и почва по цял ден да си играе с джамовете...


Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот bobitur » Вто 17 сеп 2019 20:31


Колата беше с напълно работещи 4 Ел. Стъкла. Не обвинявам никого, случва се да се развали по всяко едно време. Просто споделям мнението си.
Колата е оставих в четвъртък за ремонт трябваше да се извърши за ден два. В петък в 17:30 след позвъняване не открих никой на телефона. Останах без кола за събота и неделя.
П.п. Явно дългото стоене на колата в сервиза, стъклото се повреди, т.е. от не раздвижване на. Механизъма.


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1003
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: [W211] [Touareg 7P6]
Двигател: [OM646 06] [CVWA 16]

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот nikolay_ss » Сря 18 сеп 2019 8:18


bobitur написа: П.п. Явно дългото стоене на колата в сервиза, стъклото се повреди, т.е. от не раздвижване на. Механизъма.


Чудя се в шоуруумовете как изобщо има коли с работещи ел. стъкла :screwy

Последна промяна от Spas на Сря 18 сеп 2019 9:03, променено общо 1 път.
Причина: Без СПАМ, моля!


Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот bobitur » Сря 18 сеп 2019 14:29


За мен проблема не е в стъклото, ще се оправи с известна сума пари. По скоро проблема в сервиза е в информацията за извършване на ремонта, и срока. Претисних се защото не вдигаха телефон.
Тъй като преди време имах едно Пунто и го бях дал в един сервиз (няма да му пиша името да не прозвучи като реклама) за монтаж на газов инжекцион. След седмица си потърсих колата и сервиза не беше отворен, след дълги опити за контакт открих един от майсторите.
Бяха я прегряли след като не са обезвъздушили добре. И сменяха главата без да разбера. Хора сме да кажат. Щях да поема даже голяма част от сумата, поне да ми сменят гумички на клапаните, препасване и пълна ревизия на главата.
Така че вече съм много мнителен към сервизи в които ходя без да познавам.
Преди повече от 10 години бях ходил при Жоро с една тди и ми направи диагностика и открие проблема, но тогава беше в един гараж и работиш е сам.
Поздрави на всички и съвет към сервиза е за повече обръщане на внимание към клиента. Не зависи какъв ремонт му се извършва и какви пари ще се спечелят. Защото аз като не се върна там (което не се заричам) и като разкажа на 5 човека и те на още 25 и така може да загубят доста клиенти.
Успех с бизнеса момчета, нищо лично помогнахте колкото можахте.


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот pe6kata » Сря 18 сеп 2019 16:47


bobitur написа:. В петък в 17:30 след позвъняване не открих никой на телефона...

bobitur написа:... Звънят от скрити телефони...


Жоро ти е звъннал от личния си номер, затова е със скрит номер. Да ти обяснявам ли защо човек с неговата работа се налага да има служебен и личен телефон?!
В петък след 17:30 т.е. след края на работния ден, кой очакваш да вдигне служебния?

От мен толкова, пожелавам на Жоро само коректни клиенти и по възможност по-малко подобни!


Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот bobitur » Сря 18 сеп 2019 22:41


Сега вече подпалих!
Явно си някой от обкръжението му. Не искам да му правя анти, затова не се вппускам в подробности по случая.
Не ме интересува от какъв телефон звъни. И като пише, че ще работи до 18:00 и ако реши да си тръгне по-рано, което ме съмнява,
да се обади на клиента и информира, че има много друга работа, колата ще остане за събота и неделя там. Явно в Бг е така, всеки си гледа келепира.
Повече няма да пиша така че спокойно за обкръжението.
Поздрави на всички.


Потребителски аватар
ch1na
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 24 фев 2018 20:13
Автомобил: 16V
Двигател: сгъстен

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот ch1na » Пон 30 сеп 2019 10:34


bobitur написа:Колата беше с напълно работещи 4 Ел. Стъкла. Не обвинявам никого, случва се да се развали по всяко едно време. Просто споделям мнението си.
Колата е оставих в четвъртък за ремонт трябваше да се извърши за ден два. В петък в 17:30 след позвъняване не открих никой на телефона. Останах без кола за събота и неделя.
П.п. Явно дългото стоене на колата в сервиза, стъклото се повреди, т.е. от не раздвижване на. Механизъма.



Като не обвиняваш никого, защо го споменаваш изобщо!? Защо не споменеш, че колата ти - върната от всички сервизи, беше отремонтирана, а не "направихте каквото можахте"?! Защо не споменеш за спестените ти пари,в следствие на препоръките и намесите на Георги?! Защо не спомена нещо когато си взимаше колата? Името на сервиза градено от Георги повече от 20 години, и търсено от поколения вече хора от цялата страна не можеш да го опетниш с безпочвени обвинения! Единствената грешка от наша страна, за която се ИЗВИНЯВАМЕ е пропуска на приемчика да ти се обади, за което си понесе последствията!


Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот bobitur » Вто 01 окт 2019 17:00


Първо, на никои други сервизи не съм е карал, и да съм винаги гледам да не споменавам. За да чуя някое различно мнение.
Второ. Колата не е оправена все още. Не ми беше обяснено подробно какво е прАвено, освен кривката на картерна вентилация. От която се съмнявах и аз. Имаше още поне няколко вакуум маркучи който не бяха сменени(доста напукани). Но както и да е. Явно е че като имат много работа, гледат от коя кола ще изкарат повече пари.
Трето. Дадоха ми номера на няколко маркучи от картерна вентилация, в които се съмняват и не ми обясниха кои са.
Живи и здрави да сте и да помагате, на повече хора. На мен не помогнахте просто олекнах с 109 лв. За кривка която в магазина е 15 лв.
Но не се сърдя на никой всеки храни семейство.


Потребителски аватар
radoslav.ivanov1
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 26 мар 2019 21:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот radoslav.ivanov1 » Сря 18 мар 2020 0:44


Защо не сменяте съединители :(



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: humanic и 45 госта