Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Pichaga » Нед 28 юли 2019 21:25


успех момчета
вие го заслужавате!




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 29 юли 2019 22:20


Аз бих сложил мозайка. Добрата стара шлайфана мозайка няма чупене, за съжаление обаче не става бързо, но пък може да се направи на 2 половини или на четвъртини


Reaperr
Мнения: 27
Регистриран на: Пон 30 май 2005 19:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Reaperr » Сря 31 юли 2019 13:53


Здравейте,

Искам и аз да похваля момчетата. Отидох там след препоръка от баща ми. Ремонтът не беше обвързан с климатичната система, смениха ми няколко тампона, масло и филтри. Много са коректни и любезни. Работят на нормални цени. Скоро ще ви посетя за скъсания болт и още няколко неща.

Благодаря!


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот JuStan » Чет 01 авг 2019 11:53


И от мен огромно благодаря, за работата по климатика на пасата ми :)

надавам се след 1000 км при контролния преглед, да няма повече следи от изтичане на фреон :)

успех момчета, с голямото начинание с новия сервиз - чудесен е, пожелавам Ви да стане перфектен и дано случите на читави колеги в бъдеще, за да смогвате на многобройните клиенти :)


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот walentin » Вто 13 авг 2019 8:51


Искам да изкажа големи благодарности към екипа на Елбатрон! Онзи ден успяха да съживят един умрял и неработил през последните години климатик. Културни момчета, много компетентни и коректни, с внимателно и човешко отношение към клиента и обичащи професията си.
Благодаря Ви, Милене и Стефане! Здраве и успехи!
Валентин


simeon0v@abv.bg
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 22 апр 2019 0:12
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот simeon0v@abv.bg » Чет 12 сеп 2019 2:05


20190909_130432.jpg


Някакви идеи за този теч от къде е


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 12 сеп 2019 6:44


Има гумичка там, обаче е възможно и да е корозирал материала на тръбата


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Чет 12 сеп 2019 9:49


Имам много идеи за този теч :) . Гние тръбата, която отива към кондензатора (предния клим. радиатор), което като гледам степента на корозия на водния, е възможно, корозира и самата връзка на двете тръби, като окиса на алуминия подкопава О-пръстена на връзката и започва да тече. Това е характерно за колите внос от Австрия, Германия и другите държави, където гниенето е сериозно, както и ако липсват защитните кори под двигателя - лявата при ск. кутия и долната. Разглобява се и става ясно, ако има проблем с кондензатора - смяна, ако проблема е във фланците, се почистват, залепват се и с нов О-пръстен и няма повече проблем. Масово е за Голф 4 и Ауди А 3 8L.


Bananaman
Мнения: 34
Регистриран на: Сря 12 дек 2007 19:09
Автомобил: Golf 3 GTI 16v
Двигател: ABF 1996
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Bananaman » Чет 26 сеп 2019 19:22


Пичовете спасиха почивката на семейството ни, мисля че повече няма какво да ги хваля! Респект и до скоро, лилавият АБФ :)


Потребителски аватар
EmilDinkov
Мнения: 43
Регистриран на: Съб 06 фев 2016 12:57
Автомобил: Polo
Двигател: APQ

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот EmilDinkov » Нед 13 окт 2019 16:01


zfa159 написа:Понеже форумът е сила, искам да използвам мнението си в темата, да помоля нещо - търсим фирма за изграждане на индустриални подове. Като пример мога да дам този в магазините Практикер - смола, нанесена върху бетона, която седи като портокалова кора и до колкото разбрах, е на някаква епоксидна база. Доста здрава и издържа на удари с тежки предмети, без никакви щети и надирания, но не можаха да ни кажат кой я е правил. Има доста фирми, които се занимават с такива неща, но предпочитам някоя проверена :mhihi . Ако някой може да ни насочи, ще съм благодарен да ми напише едно лично съобщение с координатите, за да не се счита за реклама на някоя конкретна фирма. Предварително благодаря!
:beer


Чак сега се заглеждам в поста, защото по принцип си пиша в Skype :)
На работното ми място сме с такава настилка и сме много доволни! Има постояно разкарване на палетни колички с по 1тон материал върху тях и не сме имали драми! Фирмата е страхотна и много бързо работи по полагането на настилката. Видове, колкото и каквито искате... ние се спряхме като цветове на сиво в едните помещения и зелено в другите. Утре ще попитам за точното име и с ще пиша.
Ако се интересувате от тестове или искате да я видите, заповядайте... намирам се в Горубляне и няма проблеми да погледнете. Мога утре и да я нацъкам с телефона и да я покажа, за да не си губите времето :)

И за да не е много офф топик -> Момчетата са страхотни! Водя си 20г. поло при тях от вече 4 години и каквито проблеми да съм имал... те са били хората! Сега ви пиша по скайп, за да си запазя час :)

п.с2 Няма да крия, че новото място ми е кофти, но ще си викам такси като оставам количката при вас. Радвам се искрено, че се развивате! Поздрави и много нови клиенти! :)


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот silent » Нед 20 окт 2019 8:04


В нашия сервиз сме със подобна настилка и да кажа че за магазин е ок но за сервиз не бих казал....Колегата е прав добрата стара мозайка е нй доброто като че ли...


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот JuStan » Пон 28 окт 2019 15:34


За ПОРЕДЕН ПЪТ огромно БЛАГОДАРЯ на Милен и сервиз Елбатрон :)
Висока компетентност и знания, прецизност, търпение, спокойствие и точност!
аз няма, какво повече да искам, от хората в един ДОВЕРЕН сервиз за моите автомобили!

момчета, спечелихте ме!


s0ndata
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 21 ное 2019 9:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот s0ndata » Пон 02 дек 2019 22:02


Гледам, че който е минал през тях пише тук с какво впечатление е останал, та да се разпиша и аз :icon_lol . Бях при тях за смяна на радиатора на парното на А4 б5 и останах доволен. След смяната имаше малка рекламация (пропуснато болтче), но се разбрахме да се върна и да го завият. Любезни са и приемат доста бързо .... При мен беше буквално от днеска за утре.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Вто 03 дек 2019 11:12


Така е, стараем се да можем да реагираме доста по-бързо вече, понеже миналата година по това време, трябваше да се чака по 2 седмици за такъв ремонт. Вече екипът ни е по-голям, сервиза ни също и затова успяваме да реагираме много по-бързо за повечето ремонти :) . Иначе по другия въпрос - да, случват се понякога такива работи и затова винаги казваме на всички, каквото и да има като проблем след нашата работа, да не се притесняват да се обадят, да кажат и да се върнат, за да бъде отстранено всичко, както трябва да бъде :) .


Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот darknessevil » Вто 03 дек 2019 22:29


Не съм идвал от почти 5 месеца ... чак ми липсвате :mhihi



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 157 госта