maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Потребителски аватар
DidoDochev
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 24 авг 2018 8:21
Автомобил:
Двигател:

Re: MAXCAR.BG - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот DidoDochev » Сря 10 окт 2018 12:22


Здрасти колега! Може ли цена за следните части: Картер с отвор за датчик, ангренажен комплект+водна помпа и всички филтри.
Голф 4 1.9TDI 90hp ALH
Рама: WVWZZZ1JZ2W331106
Благодаря!




mar4o
Мнения: 36
Регистриран на: Пон 19 фев 2007 22:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот mar4o » Нед 26 май 2019 21:49


Ако може цена за масло Yacco - като ме интересуват следните: VX 1000 LL 5W40; VX 1000 FAP 5W40; И LUBE DE 5W30 - всичките от по 5 литра.


Потребителски аватар
MITKOGOLF
Мнения: 462
Регистриран на: Чет 03 май 2007 18:56
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател: ABF-TURBO
Местоположение: Пловдив

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот MITKOGOLF » Сря 18 сеп 2019 8:57


Здравейте,имате ли от това масло за DSG кутия G 052 182 и цена?


Потребителски аватар
Drakezoid
Мнения: 217
Регистриран на: Съб 22 юни 2019 18:55
Автомобил: Passat B5_5
Двигател: 1_8Т AWT 2002

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот Drakezoid » Вто 10 мар 2020 21:14


Пускам през сайта ви запитване дали мога да поръчам конкретни части и да ги взема от магазина в Бургас. Връщате ми отговор, че мога или аз да звънна или вие да ми звъннете. Давам си номера. Звъни ми колегата ви от Бургас и ми се кара “толкова ли беше трудно да ми звъннеш директно в Бургас”. Все пак тръгваме да говорим по темата, но някак си човека не иска сякаш да ми свърши работа. Отказах се. В друг случай предполагам същия служител се държа доста учтиво пак в Бургас и на място. Третия път бях ходил пак нещо се изрепчи. Става да си купя масло набързо, но да си пазаря други неща се отказах(изискват допълнителна комуникация неприятна за мен).


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот DrugiaBliznak » Пет 17 юли 2020 8:34


Така....имам регистрация в този форум от 2006г. и пиша сравнително рядко, но смея да твърдя, че следя редовно какво се случва. Казвам го защото съм бесен от опита ми с тези....хора... в maxcar и се чувствам длъжен да напиша мнение за тях.

Поръчвам аз през сайта им преди повече от 2 седмици точно определена част - действието се случва в онлайн live чата, като давам на тъй нареченият приемчик ОЕМ номер на частта, пълно описание на автомобила + VIN номер и СНИМКА на частта. Уж разбрал, ще ми звъннат като пристигне. Ок, минава седмица и половина и нищо. Частта е декоративна пластмаса, реших, че за седмица и половина ще да е пристигнала ( да не говорим, че имам малко опит с тях и предния път се оказа, че поръчаната от мен част е пристигнала, просто бяха решили да не ми звънят ). Звъня аз и оставам с впечатлението, че частта ми е пристигнала на адреса на физическият им магазин - отивам на място, като се оказва, че не сме се разбрали с един от техните колеги и той казва - "аз ви звъннах да ви кажа, че ще ви звънна като пристигне частта, а не че е пристигнала" - аз съм WTF ???, кой звъни да каже, че ще звънне като пристигне частта ?!?!? 1 път се разкарвам за нищо. Да не говорим, че ми се каза, че тепърва ще се поръчва частта !! - Как тепърва, като преди седмица и половина съм я заявил ??? Казвам си ок. Два дни по-късно ми се звъни и ми се казва, че частта ми е пристигнала. Вчера успях да намеря време да излезна от работа (моята професия има малко прозорци за излизане) и в дъжда пристигам на адреса за втори път. Дава ми се частта, която както най-вероятно вече сте се досетили НЯМА НИЩО ОБЩО с това, което съм поръчал. Питам аз как може да се обърка част, за която съм дал OEM номер, пълна информация за автомобил + VIN номер, че и СНИМКА. Нямаше отговор. Едното момче, което беше там видимо се притисни и ми даде визитка с намерението лично да се ангажира да намери, това което търся, докато неговият колега, който и най-вероятно е поръчал частта се хилеше от мястото си с една такава физиономия все едно си му бръкнал в гъза и му е харесало. Беше ми казано и че момчето, което ми е приело поръчката е или трудно откриваемо или все си е тръгнало ( един път си беше тръгнало когато звънях след седмица и половина, другия когато ходих на място първият път).

Моята теория е, че момчето, което ми е приело поръчката въобще е заебало нещата и този, който на мен лично ми изглежда все едно му харесва пръст в задника, който нагло ми се усмихваше далеч от входа на магазина на бюрото си, е поел нещата като след първият път, в който ходих на място е чул, че съм поръчал декоративна палстмаса за халоген и е поръчал първата, която е видял, без да го интересува за какъв модел автомобил става дума.

Такова безхаберие, наглост, безочливост и непрофесионализъм се среща рядко в комбинация. Е вчера ми преля. Аз приключих с maxcar. Заеби......

Последна промяна от DrugiaBliznak на Пет 17 юли 2020 11:07, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
brester
Мнения: 40
Регистриран на: Сря 16 юли 2008 1:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот brester » Пет 17 юли 2020 9:58


Абсолютно сте прав! Ще разследваме случая и виждам, че нямаме извинение!


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 868
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот MamaMy » Пет 17 юли 2020 20:56


Aз пък съм от доволните. От доста години пазарувам от тях. Не съм най-редовния клиент, но никога не е имало издънка. Цените и качеството винаги са на ниво и никога не е имало дори и най-малката причина да се съмнявам в тяхната коректност. Няколко пъти когато не е имало това което търся съм се доверявал на тяхната преценка и съвет. До сега всичко е 6. Бъдете все така печени и не изневерявайте на себе си в името на голямата печалба! Тя идва не след няколко бързи удара, а след много и упорита работа. Вие си го знаете.


Потребителски аватар
inspektora
Мнения: 362
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:22
Автомобил: Honda CR-V
Двигател: i_ctdi N22A2 2008
Местоположение: Варна

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот inspektora » Съб 18 юли 2020 20:16


MamaMy написа:Aз пък съм от доволните..

Що за плоска реклама?! :screwy


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 868
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот MamaMy » Нед 19 юли 2020 14:17


Ми не знам що за реклама, ама е най-добрата. Това е рекламата от доволен клиент. Ако не похвалим тези от които сме доволни, какъв ще е стимулът им да работят добре и занапред? Вярно, винаги може да оплюем лошите, но това ми заприличва на вица за красавицата затворена в кулата на замъка и рицаря отишъл да я отърве от ламята.
"Като чул, че ламята харесва красиви девственици, започнал да си сваля долнището на бронята.
-Какво правиш?
-Спасявам те.
-Веднага си обуй панталона!
-Както искаш, винаги мога да те обезобразя." :c020


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете.

Мнениеот DrugiaBliznak » Вто 21 юли 2020 14:17


Така...сега ще напиша какво направиха вашите конкуренти от DMAuto.

В петък на 17.07 пратих ЛС (нещо, на което вие не отговаряте, понеже сте над тея неща) със същата информация - OEM номер, рама и снимка. След няколко часа ми се прати на ЛС оферта с 3 възможности за това, което търся - най-скъпият OEM вариант, средна сума и най-евтиният тайвански вариант. Избрах средната оферта, като пратих желанието си да я закупя отново на ЛС. Няколко минути по-късно ми се звънна да ми се каже, че поръчката ми е приета и може да се очаква най-късно във вторник на 21.07. Чудесно !

Днес на 21.07 ми се звънна сутрина и ми се каза, че поръчаната от мен част е пристигнала. Отидох да я взема и ВОАЛА - това, което търся и поръчах ! :eek
Тоест за по-малко от 3 работни дни аз имах, това което искам ! 3 !

А, и още нещо. Сменете си заглавието на темата - " maxcar.bg - Най-ниските цени във форума. Вижте и сравнете. ".
Ами вашата оферта беше за 29лв. - 5% отстъпка - 27,55 лв.
Вашите конкуренти от DMAuto ми я продадоха за 25лв.
Е направих каквото се искаше - "Видях. Сравних". - 25 < 27,55. Не съм за 2,55 лв., но заглавието си е лъжа.

И понеже един колега по-нагоре написа, че е редно да похвалим тези, от които сме доволни...



Върни се в “Авточасти и аксесоари”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта