Мебели Валдом - голямо разочарование

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Мебели Валдом - голямо разочарование

Мнениеот Mishonti » Съб 20 юли 2019 7:48


Без да искам да се явявам като защитник на някой, ще споделя аз какво мисля.
Грешки стават навсякъде, но не може да си получил дефектна стока, да не си проявил претенции към дадената фирма и в същото време да се оплакваш от тях за некоректност, и сам да си дялкаш мебелите.
В момента, в който е получена спалнята и са излезли наяве производствените дефекти е трябвало да се потърси отговорност от мебели Валдом - ако тогава ти бяха отказали рекламация - имаш пълното право да ги оплюваш, да се жалваш и тн. Но в случая си предприел крайно нестандартни мерки за мен и обвинението ти не е правилно.
Иначе да, няма значение коя фирма на каква поточна линия произвежда дадените мебели, към краен клиент единствено мебели Валдом носят отговорност.




Потребителски аватар
Duke_BG
Мнения: 439
Регистриран на: Пет 26 яну 2007 12:52
Автомобил: GOLF 4+BORA
Двигател: AGU 180Hp + V5 4 motion
Местоположение: Бургас

Re: Мебели Валдом - голямо разочарование

Мнениеот Duke_BG » Вто 31 мар 2020 11:53


Това че на някой не му растат ръцете от правилното място наистина си е негов проблем а не на фирмата производител - става въпрос за гардероба - като му наковеш фазера отзад без да си сложил средния рафт и бз да си проверил диагоналите е нормално да се полчи измятане при 2 метра плоскост.
а за спалнята е ясно че някой в завода е пропуснал да я кантира или е сложил канта от другата страна.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Мебели Валдом - голямо разочарование

Мнениеот brum » Вто 31 мар 2020 13:38


minimiro написа:Затова, следващия път като искаш ширпотреба, ако не си от София или Варна където има Икея, влизаш на Икея.бг и си избираш и поръчваш квото ти трябва.
Поне ядове от тоз сорт няма да имаш.
Прилично качество, на прилични цени. И изглеждат прилично.



Само да вметна, че в свободното си време съм проектирал и направил малко мебели - на Икея нещата са на много добро качество за парите си. От както се появих на пазара у нас съм сравнявал всичко което съм събирал спрямо нещата на Икея и няма допирни точки в качеството. А от към цени не са големи разликите.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Мебели Валдом - голямо разочарование

Мнениеот group® » Сря 01 апр 2020 8:18


Само да уточним, че е Икеа.
Не ИкеЯ :Mr Green Fun


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Мебели Валдом - голямо разочарование

Мнениеот brum » Сря 01 апр 2020 8:54


Приема се забележката :) .



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта