''Новият'' стар VW GOLF II

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Д..Христов
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 18 май 2018 18:02
Автомобил:
Двигател:

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот Д..Христов » Сря 27 май 2020 19:26


Без книжка.




Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот VWGT » Сря 27 май 2020 20:07


евала за цвета!
candy apple red и на мен ми е фаворит, колко ти излезе литъра?


Потребителски аватар
Д..Христов
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 18 май 2018 18:02
Автомобил:
Двигател:

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот Д..Христов » Сря 27 май 2020 20:31


Мерси, в Петък ще го купим, 90лв/литър ще взема 3, 5л червена и 2л сива


Потребителски аватар
Д..Христов
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 18 май 2018 18:02
Автомобил:
Двигател:

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот Д..Христов » Нед 07 юни 2020 1:04


Да се похвалим, взех боята и лека по лека почвам да я шкуря, няма да стане бързо, дълги смени на работа учене каръшка ае история, все пак си мисля, че до две седмици ще съм я напръскал, през това време си търся някакви джанти, ако някой има нещо интересно за продаване да драсне, определено ще е джанта с борд, нещо като ббс рс или борбет. Също така, ако има някой който си е тапицирал сам таблото да даде един акъл как става играта, че 600 лева за тапицерия на табло ми се виждат множко.
20200601_142632.jpg

Межддругото от един пигмент и база забъркахме цвят и мисля да пръскам някои неща по двигателя, няма да го правя циганиика ще има контрасти, ама още го обмислям. Тъмно златист е цвета.
20200531_193419.jpg
:cry
Прикачени файлове
20200531_193435.jpg
20200531_193254.jpg
20200531_192715.jpg


Потребителски аватар
tanchev16v
Мнения: 33
Регистриран на: Нед 16 дек 2007 21:30
Автомобил: Golf mk2 GTI 16v_Golf mk2 GTI 8v
Двигател: KR 91_PB 91
Местоположение: Плевен

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот tanchev16v » Нед 07 юни 2020 14:50


Според мен се придържай към оригиналния вид на колата,най-малкото като основни детайли.Сега ти харесват някои неща но след време ще разбереш че по хубаво от оригиналното няма и ще трябва да разхвърляш всичко на ново за да оправяш "циганийките" :wink Сигурно си го чувал вече и много хора ще се съгласят, на Голф 2 му трябва само леко да му пипнеш окачването и една хубава класическа джанта от периода.Не е задължително да е ББС,ако щеш и ATS Cup застава перфектно,не са скъпи и трудно откриваеми и отговарят на твоето изискване за борд,който между другото може и да полираш и ще стане един път голфетката.Още един съвет ще си позволя относно последния ти пост: Намери си оригинално кожено табло и не се занимавай с глупости,или си остави пластмасовото,ако е запазено.Много по-добре ще изглежда от това което ще ти направят и за 600 лева.Успех с проекта :beer


Потребителски аватар
Д..Христов
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 18 май 2018 18:02
Автомобил:
Двигател:

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот Д..Христов » Нед 07 юни 2020 23:58


Благодаря за съвета, за джантите имам оферта от приятел за vossen vfs2 17, но като сложа въздуха няма да може да кляка много и постоянно трябва да го карам надут, относно таблото искам да го тапицирам защото взех кафеви кожени кори, а колоните и тавана ще ги правя кафява алкантара и увисвам с черното табло и барче, та ми мина през главата да направя корите черни и всичко друго ще се нареди, обаче на червения цвят кафявото ще е гръм.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ''Новият'' стар VW GOLF II

Мнениеот VWGT » Пон 08 юни 2020 10:34


за цветовата гама - абсолютно, червеното с кафявото ще е чук и за мен опита си заслужава. По натам може да си намериш истинско читаво кафяво табло (макар че ще е много трудно).

за джантите, мисля че нещо класическо ще стои най-добре - https://www.doppel-wobber.de/lexicon/in ... vw-golf-2/

истинските РМ-ки са трудни за намиране и скъпи, но китайските им варианти имат страхотна класическа визия, и са с голям борд :)



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта