Playstation 3/4 - има ли фенове?

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот Haralampi » Пет 08 авг 2014 10:31


Има ли във форума хора, които да разцъкват Playstation или по-конкретно 3 или 4? :) ако да - коя конзола имате, какво играете, кои са любимите ви игри, играете ли нещо на multiplayer...?




Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот nurv » Пет 08 авг 2014 22:26


Аз съм фен, но нямам конзола. Играех игра с една лисица дето обикаляше и събираше разни благини. Адванс Марио. Накефих се миналата Коледа в Технополис Бургас един баща остави 1200 лева за Playstation и игри уж за сина си :mhihi Момчето беше на видима възраст около 5 годишно. Сигурно бащата разчита, че все още няма как да го изритат от конзолата, за да играе.

Редакция: Намерих си играта: Crash Bandicoot


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот hooligans » Пон 06 ное 2017 20:30


Да изтупам малко прахта от темата.
Имам playstation 4 и търся игри за двама, някой да препоръча?
Иначе сега играя GTA, Fifa 17 и God of war 3.
За сега God of war ми е фаворит.


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот Exell » Сря 22 ное 2017 20:00


За повече играчи нямам опит , но за 1......
Assassin's Creed Origins e уникална игра за губене на време , красива и изпипана до най-малкия детайл. Препоръчвам също и Ghost Recon:Wildlands и FarCry Primal . И накрая , за всеки "горд" притежател на PS4 , задължителната игра е : Horizon Zero Dawn.
Всички изброени игри са тип " Open World " :th_up :th_up


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3923
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот joro_kem » Чет 11 юни 2020 15:45


момци, да поизтупаме праха от темата :) щерката (скоро стана на 10) си е събрала средства от празници и рождени дни и иска плейстейшън. четох тази тема и доста други из нета, основно да преценя +/- между ps и xbox. след прочетеното, клоня към ps 4, нов. искам да е с два джойстика, ще се ползва на тв сони 43W805C. прегледах цените в различните маркети, в емаг и в екстрийм диджитъл и май не открих много разлики :) имам вариант приятел да ми до донесе от щатите, но не знам цените там, нито дали имат някаква разлика в захранването. доколкото прочетох, ps 4 slim/pro имат опция за ползване на външен хард (имам такъв под ръка) и се чудя оправдана ли е покупката на 1TB вместо 500GB. ще се играе основно minecraft и fortnite, както и някоя пуканица (аз :) ) приемам всякакви съвети по темата, благодаря предварително!


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот 110afn » Чет 11 юни 2020 19:47


Преди три години взех на синът ми пс4 500GB за 500лв с два контролера от технополис. Оферта си беше
И двата контролера ги съсипа и наскоро взех нов за 100лв. Из интернет има по 40-50лв досущ като оригиналния, но само визуално
Игри не бързайте да купувате, щото гледам играе в интернет, но пък там все ми иска пари за ъпдейти и тем подобни. Имам фифа 17, фортнайт и майнкрафт ползвани по един път
ГТА 5 с добаките е около 120-30GB, така че и на по-малката конзола може 3 игри поне

А от щатите нещата бачкат на 110 волта. Имам Х-бокс такъв с изправител на 220 който тежи колкото акумулатор за кола и точно като електрожен ръмжи


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот hooligans » Чет 11 юни 2020 20:23


Жоре, няма да се играе само minecraft и fortnite, повярвай ми. На първо четене се сещам и за Just Dance :)
Аз бих взел 1 тб Pro, ако телевизора е 4К. Не знам какви са цените в емаг и технотата, но най-добрите цени на конзоли и игри са в ozone и pulsar :a045


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот group® » Чет 11 юни 2020 21:51


Видях, че се иска нова, но сега излиза 5 и се/ще се пълни с 4ки употребявани. Просто идея.

п.с. При нас се джитка just dance най-вече. Даже взимах контролери и камера за него :confused


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот hooligans » Чет 11 юни 2020 23:01


И аз купих камера заради пандемията :redface


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот VWGT » Чет 11 юни 2020 23:12


аз бих ти дал такъв съвет:
1. Пробвай двата контролера, кой ти е по-удобен на теб или детето.
2. Разгледай коя конзола какви игри предлага, съответно вие какви търсите като тип/вид. Имай предвид, че най-яките игри са ексклузивни за една от двете конзоли.
3. Виж как е пазара на игри втора ръка, особено за деца е абсолютно безсмислено да се набиват пари в игри или абонаменти без да си сигурен какво ще им хареса.

Аз също съм фен на open world игрите (Horizon, GodOfWar, RedDeadRedemption само за татковци), за мен ПС е по-доброто във всяко отношение. ПС5 го гласят за Коледа 2020, като цената се очаква да е около тази на 4-ката, така че за Covid20 имаш време да избереш :)


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3923
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот joro_kem » Пет 12 юни 2020 5:55


Пичове, благодаря ви за съветите! Ще го обсъдим през почивните дни и ще докладвам.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот brum » Пет 12 юни 2020 7:05


За съвременните не съм сигурен, но за по-старите правих проучване и PlayStation-а не е за деца. Там има доста по-добри варианти, особено тези дето трябва да се движиш за да играеш. По време на карантината 3 годишно дете използваше заедно с мен Just Dance да се раздвижваме и да заменим спорта. Та Xbox, Wii - все добри варианти.

Ние имам един PS2 и Nintendo Wii. И двете купувани на старо. Първото почти не се ползва от както има второто.

Та движението е особено важно за подрастващите. Все повече народа дебелее заради това, че живота се променя и движението намаля. Една конзола също допринася за тези работи. Разумен компромис са тези конзоли, при които за да играеш трябва да се движиш. Just Dance е много добър пример. 5 песни там са като 15 минути бягане.

Последна промяна от brum на Пет 12 юни 2020 8:28, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2112
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот Petrolhead » Пет 12 юни 2020 7:59


имам PS4 Pro 1 ТБ с PSVR и камера за продаване. давам го с някакви там модерни игри. пуснал съм ги за 920 лева за всичко, но ще ти измисля цена като за наши хора

лапетиите умират от кеф с тия очила, пълно е с детски игри за тях. аз карам симулатори с тях



Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3923
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот joro_kem » Пет 12 юни 2020 9:03


Petrolhead написа:имам PS4 Pro 1 ТБ с PSVR и камера за продаване. давам го с някакви там модерни игри. пуснал съм ги за 920 лева за всичко, но ще ти измисля цена като за наши хора
благодаря ти, но е доста извън делегирания бюджет :) ще си побъбрим събота и неделя и ще подредим приоритетите :deal


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Playstation 3/4 - има ли фенове?

Мнениеот VWGT » Сря 09 фев 2022 15:37


да изтупям малко от прахта темата с един PS4 въпрос: Може ли мнение за VR очилата, заслужават ли си? Съвместими ли са с ps5?



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта