Надежден сервиз в Пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
tyhrh
Мнения: 45
Регистриран на: Чет 10 фев 2011 14:45
Автомобил: VW Golf 7 Business Edition R
Двигател: CRLB 2016
Местоположение: Пловдив

Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот tyhrh » Нед 19 юли 2020 9:08


Здравейте, препоръчайте ми надежден сервиз в Пловдив,за цялостно обслужване ролки,ремъци,водна помпа на VW Golf 7 2.0 TDI с мои части. Закупил съм оригинални vw консумативи от Германия и търся къде да ги сменят без да ме прецакат(да сложат други части или въобще да не ги сменят). Питах в ХААС, категорично отказват с части на клиента.
Търся надежден и качествен сервиз!




kukata_pasat
Мнения: 863
Регистриран на: Вто 26 яну 2016 21:30
Автомобил: АУДИ А4 Б6
Двигател: AVF
Местоположение: Плевен

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот kukata_pasat » Чет 23 юли 2020 10:25


Отказват ти защото не могат да си приберат царската отстъпка от 40 процента обърни ги в пари и добави и парите за труд и ще разбереш как ти режат главата през кръста, затова когато им кажеш с мои части и бъркаш в гъ за и започват да ти вадят от 20кладенеца вода,че твоите са менте все едно че ти ги купуваш от Марс а те от луната.Това е причината за отказа да ти обслужат колата защото не могат да те изгърбват достатъчно.


tyhrh
Мнения: 45
Регистриран на: Чет 10 фев 2011 14:45
Автомобил: VW Golf 7 Business Edition R
Двигател: CRLB 2016
Местоположение: Пловдив

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот tyhrh » Чет 23 юли 2020 11:04


Да ясно ми е,че са кожодери. Търся някой по квалитетен сервиз и ако някой е ходил и е доволен още по добре. Цената за работа,много не ме интересува, важно е да я направят както трябва и да сложат оригиналните части, които аз им дам.
На предишната кола винаги си ходех в един сервиз с мои части,но беше по стара и не ми пукаше толкова, но с тази не ми се правят компромиси.


Потребителски аватар
pipetko
Мнения: 45
Регистриран на: Пет 13 май 2011 16:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот pipetko » Пет 04 сеп 2020 13:28


И аз тъся за Пловдив само че за друга марка. Огледах всичките форуми само кофти мнения и се наплаших. За сега имам само добро мнение за окей работа в Стамболийски при Наско, ама за сега. Гледам хубави коли ходят при него, роднина ми го препоръча. Обаче не знам дали аз сам се прецаках или те ме метнаха с цената бая ме одрусаха за рециклиране на едни дюзи. Но пък иначе по 2 седмици висях в един сервиз, от друг ме отпратиха че не можели да се оправят с такива коли и никъв резултат, при него за 2 часа ми решиха проблема общо. Още като влезнах преди да закачи диагностиката, преди и ония там колбички и преди стенда за дюзите ми каза че вероятно е от тях. Не ги хваля, казвам факт. А иначе цялото удоволствие 750 лв. :Х като по-късн оразбрах че е можело само да ги демонтира и един познат можеше да ги направи за 80 лв на парче дюзите ама.... бързах тогава и нямах време и с Еконти да се занимавам.


tyhrh
Мнения: 45
Регистриран на: Чет 10 фев 2011 14:45
Автомобил: VW Golf 7 Business Edition R
Двигател: CRLB 2016
Местоположение: Пловдив

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот tyhrh » Пет 04 сеп 2020 15:22


Не знам братле, кожодери са! Аз още не съм намерил, мъка голяма. Още търся, частите си стоят.
Прикачени файлове
IMG_20200904_153253.jpg


Потребителски аватар
vladtod®
Мнения: 2078
Регистриран на: Вто 28 мар 2006 15:39
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот vladtod® » Сря 16 сеп 2020 18:40


Сменяш си ги сам. 40% са гаранцията за частите ако се повреди нещо труда е за сметка на сервиза като часта се подменя гаранционно. Всеки иска да купи части с отстъпка и да му ги сменят за 5 лв. Нямам сервиз , но взимам части с отстъпка и сменям сам .Ела до Варна ще ти ги сменя за 50 лв, и малко бира хем ще помогнеш и ще видиш как става :wink


tyhrh
Мнения: 45
Регистриран на: Чет 10 фев 2011 14:45
Автомобил: VW Golf 7 Business Edition R
Двигател: CRLB 2016
Местоположение: Пловдив

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот tyhrh » Пон 21 сеп 2020 18:37


Частите са смененени,много съм доволен от хората . Никога не ми е било заради цената,за да спестя. Просто търсих надежден и клалифициран сервиз,а най важното е, че частите са оригинални и те да са на колата.Сервиза е Автоцентър Люси, всичко е професионално цена за труд 270 лв,което ме устройва на пълно.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Надежден сервиз в Пловдив

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 21 сеп 2020 19:17


kukata_pasat написа:Отказват ти защото не могат да си приберат царската отстъпка от 40 процента обърни ги в пари и добави и парите за труд и ще разбереш как ти режат главата през кръста, затова когато им кажеш с мои части и бъркаш в гъ за и започват да ти вадят от 20кладенеца вода,че твоите са менте все едно че ти ги купуваш от Марс а те от луната.Това е причината за отказа да ти обслужат колата защото не могат да те изгърбват достатъчно.

Пак ли тоя спор за отстъпките се заформя. Отстъпката на оригинални части е 10-15%, не е 40, иначе днес планирах да сменя един ангренаж на форд с части на клиента. Докара го с един багажник части, ангренаж, водна помпа, обслужващ ремък и ролки, масло за мотора и всички филтри, нова антифриз, спирачна течност и предни и задни накладки.
Като цяло работа която може да се случи за един ден, не е проблем, да ама ако частите бяха точните. Не беше уцелил ангренажа и водната помпа, а колата разглобена и седи на подемника. Чакахме го да излезе от работа, да намери кола да дойде да си ги вземе, да отиде да ги смени и през цялото време стискахме палци ония да имат налични и накрая да ни ги донесе. Естествено заради загубеното време колата не можа да стане в рамките на деня и остана на подемника, утре ще загубя още половин ден да се занимавам с нея, което ми избутва графика с другите коли записани за деня. Накрая ще се окаже че ще трябва да върна някой клиент заради сбърканите части на предния.
Ами ще си ги сложа пропуснатите ползи в цената на този и те така. Ако не беше мислил за отстъпките, ние щяхме да си му берем гайлето, сега е за него



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта