Мнооогоо яки вицове :)

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот Vlad777 » Чет 29 окт 2020 6:27


Днес се навършват 5 години, откакто сме 2020-та година.

:biggrin

Най-трудни са първите 2-3 години от социалното дистанциране. -Робинзон Крузо

:biggrin

Изображение




Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот VWGT » Чет 29 окт 2020 10:54


В таксито:
- Извинете за миризмата, обработвах тапицерията с дезинфектант заради Ковид.
- А, не се притеснявайте, аз от два дни нямам никакво обоняние.

-----

След като Баце е с корона, това значи ли че сме монархия?


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8352
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот samo_pechka » Нед 15 ное 2020 18:30


Съпруг разбрал, че жена му се заиграва с любовник от друг град и започнал да я държи по изкъсо...
Жената се обадила на любовника си и му обяснила, че мъжът ѝ е разбрал за тях двамата и вече няма как да се срещат, а той ѝ казал, че ще направи нещо по въпроса... На следващият ден пристига телеграма до съпругата (разбира се - изпратена от любовника):
"Леля ти почина. Утре е погребението. Трябва веднага да тръгнеш и да дойдеш!!!"
- Скъпи, трябва да отида... тя ми бе много близка...
Мъжът се позамислил малко... и отсякъл:
- Добре... обаче отиваш с мама!
Младата булка отново се обадила на любовника си и му обяснила за новата ситуация. Мъжът качил майка си и жена си в колата и ги закарал на местната автогара.... Изчакал автобусът да тръгне... и се прибрал у дома си. Пристига автобусът в съседния град... двете жени слизат на тамошната автогара... а там ги чакат две коли... от които слизат двама яки мъже и канят двете жени.... Свекървата се качва в едната кола... а снахата в другата... И така три дни нито се виждат... нито се чуват... На четвъртият ден спират двете коли на автогарата... от едната кола слиза снахата... и се качва в автобуса... а от другата слиза свекървата и сяда до снахата в автобуса.
Пътували те двете известно време мълчаливо... когато снахата попитала гузно свекървата си:
- Мамо, и сега какво ще обясняваме?!?
Свекървата казала.
- Ти, дъще, каквото искаш обяснявай... обаче аз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и на деветтe, и четиридесетте дена пак съм тук.


bayspiro
Мнения: 905
Регистриран на: Чет 12 мар 2009 17:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот bayspiro » Чет 19 ное 2020 13:57




Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Чет 19 ное 2020 15:41


Българин стана първия изкачил Еверест... с фразата: - "Аз само да попитам нещо"...
------------
Разговор, който може да се дочуе само в България. - Мини довечера да се видим за малко! - Не мога, утре ще шофирам....
--------------
- Защо не трябва да се играе шах с македонци? - Докато се усетиш и вече са ти взели царя.
---------------
На мястото на автомобилна катастрофа идва евреин, вижда ранените хора и пита: - Застрахователите дойдоха ли? - Не. - Тогава се свийте малко, ще легна до вас.
-------------
Сара се събужда и вижда, че Яков не спи. - Какво става, защо се разхождаш нервно? - пита го тя. - Много съм притеснен. Трябва да връщам пари утре. - На кого? - На съседа Моше. - Добре, ще му ги върнеш. - Ама как, като нямам! - инати се Яков. Сара отваря прозореца и се провиква: - Моше! Наистина ли Яков има да ти връща пари утре сутринта? - Да! - крещи Моше. - Но той няма, така че ще ти ги върне друг път. Сара затваря прозореца и казва: - Спокойно, лягай да спиш. Сега той ще се притеснява кога ще му върнеш парите!
------------------
Дежурният екип на вестник "Правда" умува над новия брой. На първа страница трябва да излезе голяма снимка - другарят Хрушчов посещава голяма свинеферма. Започва спор какво да се пише под снимката.

- "Хрушчов в свинарник" - предлага дежурният редактор.

- "Хрушчов сред свинете" - настоява заместник-главният.

- "Свинете и Хрушчов - винаги заедно!" - обажда се отговорният секретар.

Накрая се приема компромисен вариант:

"Хрушчов - третият отляво надясно".
-------------------------
Тази седмица македонците вдигат паметник на Хитър Петър (Итар Пейо) - бил популярен герой от македонските приказки. Другата седмица нищо чудно да вдигнат паметник и на Батман...бил роден в Прилеп.  
-------------------
- Каква е разликата между бесарабския българин и македонецa? - Бесарабският обяснява на руски, че е българин, докато македонецът обяснява на чист български, че не е.
----------------------
В цял свят алкохолизмът е признат за болест. Само при нас питат: - Защо не пиеш? Да не си болен?!


 


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот group® » Сря 02 дек 2020 9:26


Имам подозрения, че жената от спалнята на Бойко е Фидосова. Само тя мое да домъкне толкос багаш.


Do4oMaN
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 22 юни 2008 18:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот Do4oMaN » Пет 04 дек 2020 14:06


Отличник, вече студент в първи курс, не бил правил любов, а бил красиво и здраво момче. Не щеш ли в него се влюбила негова колежка, с опит в интимната сфера. Той също я харесвал и предложил да отидат в събота и неделя, с преспиване, на излет в планината, като запазил стая в хижа. Притеснен бил младежът, нямал никакъв опит, и попитал свои колеги с опит как да постъпи ! "Като отидете в хижата, няма да бързаш да искаш секс, първо седнете в заведението и удари една-две водки за кураж, да се отпуснеш. А като се качите в стаята, ще започнеш да я целуваш, ще я целуваш по бузките, по устните, по гърдите, по коремчето и така надолу, като през това време ще и събличаш дрехите и нещата ще станат!" Така и направил младежът, ама нали никога не бил пил алкохол след втората водка изпаднал в безпаметност! Целувал и събличал, целувал и събличал . . . . . . ! Когато се събудил на сутринта, девойката била излязла, той сам в леглото приседнал, държи си главата с две ръце и се мъчи да си спомни какво се е случило. Изведнъж видял кръв по чаршафа: - "Ужас аз съм я убил!", помислил си той, станал, отишъл в банята и поглеждайки в огледалото, изкрещял: "Ужас, ама аз съм я и изял!".


valcata
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 07 апр 2017 19:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот valcata » Чет 10 дек 2020 11:33


Колеги, чипО от ваксината за Ковид 19 дали ще стане на 1.9TDI................ :Mr Green Fun ✈️

:c055


Потребителски аватар
tekion
Мнения: 281
Регистриран на: Пон 27 мар 2006 8:25
Автомобил: Meriva
Двигател: 2006
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот tekion » Вто 05 яну 2021 14:40


Хекимян: Премиерът каза да се ваксинирате!
Мангъров: Вие ще се ваксинирате ли срещу рак на матката?
Хекимян.: (истеричен смях!) Но, аз нямам матка!!!
Мангъров.: Ще видим след ваксинацията…

хахахахахаха


Потребителски аватар
piron45
Мнения: 155
Регистриран на: Нед 04 юни 2017 16:18
Автомобил: VW Touran 1_9 TDI DSG
Двигател: BKC 2005
Местоположение: Самоков

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот piron45 » Нед 10 яну 2021 13:07


Мексиканците били толкова стресирани от последните събития в САЩ и държането на Тръмп, че сами започнали да довършват стената.


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Нед 10 яну 2021 15:28


Министърът на транспорта пое ангажимента до края на 2023 г. жителите на столицата от всяка точка на града да могат да стигнат само за половин час до задръстването на “Цариградско шосе”.
...............
Един се прибира от погребението на тъща си.Времето се разваля, изведнъж притъмнява, събират се черни облаци, святка мълния, чува се оглушителна гръмотевица.Човекът поглежда нагоре:
– А, майко, значи вече си пристигнала…
..................
В денонощния магазин.
– Колко много водки! Коя ще ми препоръчате?
– Ето тази – „Машина на времето”!
– Хубава ли е?
– Прави чудеса! Пийнеш – и вече е утре!
..............
- Тате, а ти какво си искал повече - момче или момиче?
- Сине, аз исках само да си изкарам хубаво на 8 декември...
................


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Пон 11 яну 2021 7:32


Физичен закон от семейния живот:
- Щом жената кипне, мъжът се изпарява!
.....,.....
Легна да полежа - заспивам! Легна да почета - заспивам! Легна да гледам телевизия - заспивам! Легна да спя - е, няма заспиване!


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Пон 11 яну 2021 20:13


- Причина за смъртта?
- Коронавирус.
- А огнестрелните рани?
- Те са придружаващи заболявания.
........,.
Липсата на вкус не винаги означава, че сте болни от ковид – може би просто чалгата ви кефи...
..................
- Скъпа, готова ли си вече?
- Аз, като ти кажа 5 минути, значи 5... Какво ме питаш през половин час?


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Пет 15 яну 2021 18:20


- Бабо, да ти отворя ли фейсбук профил?
- Не отваряй нищо, че влизат мухи...
...............
Още на времето прадядо ми беше хакер. Казваше:
- Ако ти хакна един бастун!


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Сря 20 яну 2021 2:54


Илюзионист работел на кораб в Карибско море. Пътуващите всяка седмица били различни, затова фокусникът правел едни и същи номера всеки път. За нещастие обаче папагалът на капитана започнал да разбира как стават номерата и започнал да разваля шоуто. По време на представлението изкрещявал: “Това не е същата шапка,” “Крие цветята под масата”, “Защо всички карти са асо?”
Фокусникът бил бесен, но нямало какво да направи. Един ден корабът претърпял инцидент и потънал. Човекът се озовал на една греда насред океана заедно с папагала. Двамата се гледали с омраза, но не отронили и дума. Минал ден, минал втори, никой не казвал нищо. Най-накрая, след близо седмица, папагалът промълвил:
- Добре, предавам се. Къде е корабът?
..............
Треньорът съветва боксьора си на почивката между рундовете: - Ако и следващия рунд не успееш да удариш противника си, няма проблем - ще кандидатстваме за Нобелова награда за мир.
..........
Между футболни коментатори: - Какво ще кажете за играта на този играч? - Напомня ми на Христо Ботев. - Но Ботев никога не е играл футбол! - Именно!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта