VW Quantum

За тези, които притежават други модели на марката.
Потребителски аватар
valio7771
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

VW Quantum

Мнениеот valio7771 » Нед 28 окт 2007 23:52


Здравейте вси4ки VW манияци !
Определено няма доста Quantum-и останали по света,още по-малко пък в БГ,имам защо да твърдя това повярвайте ми !И сега съм супер приятно изненадан 4е тук в БГ,и в този саит намерих "съавтомобилник" :lol: така да се ре4е.Наистина доста,ама наистина доста рових из интернет да намеря някакви подробности за автомобила си,намирах това-онова,но в пове4ето слу4аи не беше кой знае какво.Дори писах няколко мейла до Volkswagen AG с молба за пове4ко информация,но за съжаление те ми отговориха доста лакони4но,като ми казаха просто да посетя сайта им където няма и думи4ка за този то4но модел.Както и да е,прекалено много оби4ам автомобилът си за да им се сърдя.
Мога да говоря с дни за него,не 4е е кой знае колко по-разли4ен от вси4ки останали модели,с оглед на надежност,ка4ество,технологии или техни4ески характеристики,е.....естествено със изклю4ение на характерните разлики в оборудването и външните белези на автомобил произвеждан за Америка.
Както всеки който пише в форум като този за автомобила си,така и аз мисля 4е моят автомобил е уникален,като не искам да пренебрегна вси4ки Golf-аджии 4е и техните могат да бъдат такива,въпреки 4е има милиони произведени и продължават да се карат по света,но колко Quantum-и сте виждали да ви разминават по улиците???
Факта 4е във всеки дилър на VW в големите градове където съм ходил да питам,те ми отговаряха с въпроса: "Това какво е,да не е бус ?"
А като го видят : "Аааааааа,това ли е?Амииииииии........ за първи път виждам този модел,не мога да ви дам полезна информация."
И именно поради този факт доста пъти съм се сблъсквал с проблема с това да поддържам рядък автомобил в БГ.Като прибавиш и ограни4ените ми финансови възмойности,и автомобилът ми изобщо не е в състоянието в което бих искал да е,още пове4е 4е той ми е единствената кола,и не мога да спра да я разбивам по улиците,въпреки 4е се държи желязно на тормоза на който я подлагам,но докога?
Така де,радвам се да се присъединя към вси4ки ентусиясти и фенове на марката ! : vw fen [/img]




Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пон 29 окт 2007 0:09


:welcome_to_group
Привет колега, добре си дошъл при нас, всичко най хубаво ти желая за времето което ще прекарваш тук...
Много ще се радвам да се видим на някоя сбирка от форума за да я видим тази колица....
Ако имаш проблеми, питай смело с каквото можеме ще ти помогнеме.
Успех!!! ;)


Потребителски аватар
Geleto
Мнения: 2394
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 10:12
Автомобил: Passat B4
Двигател: 1.8 MI 1994
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Geleto » Пон 29 окт 2007 0:22


:welcome_to_group

Това ли имаш предвид? :wink: http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=45599&start=0


Потребителски аватар
valio7771
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

Мнениеот valio7771 » Пон 29 окт 2007 0:31


Geleto написа::welcome_to_group

Това ли имаш предвид? :wink: http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=45599&start=0

Да за същия говорим,само 4е моя е седан,виж в гаража ми.Сега слагам снимки


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Мнениеот Gigabyte » Пон 29 окт 2007 0:41


Ей колата е кукла :) Напредваме вече има 2 куантама :D :D Ела на някой събор да го видим ;) А какви екстри има като за американски автомобил.Може ли снимка от вътре :)


Потребителски аватар
nadasdi
Мнения: 576
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 5:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот nadasdi » Пон 29 окт 2007 0:48


Круз контрол на 85-ти набор никак не е зле. И твоя ли е с ел стъкла като на колегата?
недочитане, явно да. Не че е на много км-и, ама още ли работят ел стъклариите?


Потребителски аватар
valio7771
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

Мнениеот valio7771 » Пон 29 окт 2007 1:00


Ще се радвам наистина да се видим на някоя сбирка.За сажаление не вси4ко от ел. пакета ба4ка,главно проблема е в коп4етата,имам и 1 скъсано жило,ина4е климата ба4ка.Сега ми трябват фарове,намерих си в eBay,не са с лоша цена дори.


Потребителски аватар
valio7771
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

Мнениеот valio7771 » Пон 29 окт 2007 1:12


М-у другото,кога и къде се събирате?


Потребителски аватар
DEKSTAR
Мнения: 840
Регистриран на: Сря 14 дек 2005 15:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот DEKSTAR » Пон 29 окт 2007 1:25


:welcome_to_group : vw fen
Добре дошъл колега и честита придобивка.За сбирките погледни тук :wink:


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Мнениеот sashobas » Пон 29 окт 2007 8:05


Добре дошъл Вальо!!! Вярвай ми тук ще намериш събратя и хора които са готови да ти помотнат със каквото могат :welcome_to_group : vw fen


Потребителски аватар
Flylow
Мнения: 151
Регистриран на: Чет 16 авг 2007 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: London
Контакти:

Мнениеот Flylow » Пон 29 окт 2007 9:27


Първо добре дошъл и от мен.Колкото до колата - мисля че мога донякъде да те разбера какво е да караш такъв автомобил.
Преди време бях в USA да работя.Бях се навил да си взема кола, че с бусовете малко сложно и тъпо някак си.След обиколка на местния пазар там си сдобих с VW Fox '89 - някакво щатско съчетание м/у Голф и Джета ако ме питате мен :drive 1,6 115к.с. харчеше ми "1 канче бензин" както се казва.Обиколил съм 1/2 хамерика с нея.Само и доливах. :yeaha: Най-интересното е как я взех.Отивайки в местния дилър,бях с настройката да взема нещо ефтино,знаейки че повечето са автоматици,тип SUV и т.н.Както се разхождах я мернах.Питам го:"А това продава ли се?"Човека ми каза че е "европейска кола,ръчна с.кутия и т.н.,доста стара и никой не я поглеждал дори"Питах за цената,отговора беше "скандалните" $75, при което само му подадох 1 Бенджамин Франклин и му казах " да я опакова" :)Климатика не бачкаше,ръчната и тя,но с търпение и малко пари всичко се постига.Много "сервизи" обиколих докато я оправих,но не съжалявам.Тръгвайки си я оставих на 1 българин,който до ден днешен я кара доколкото знам и е мн доволен.
Така че знам какво ти е долу горе и лекичко ти завиждам:)(благородно така да се каже)

Пожелавам ти също като мен много безаварийни километри,да се слушате и уважавате и най-вече да се забавлявате.:) :wink:


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пон 29 окт 2007 9:50


не сте единствените с Куантуми.... Виждал съм из софия има още поне 10-тина но явно не знаят що е форум или интернет ;)


Потребителски аватар
valio7771
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

Мнениеот valio7771 » Пон 29 окт 2007 22:12


Много сте яки бе хора,благодаря на вси4ки за топлия прием и позитивното настроение на вси4ки които пишат на тази тема!
Главният "виновник" да намеря яки VW Фенове като вас,е познатият на вси4ки вас sashobas,или просто Сашето,за което съм му благодарен ! ! ! :wink:
Той живее в съседния блок,мога да му го кажа ли4но :lol: ,ама държах и вие да го знаете,просто така :D
Ако и аз мога да бъда полезен на някой с нещо,ще съм радостен да помогна. :beer ! ! !


Потребителски аватар
DJ_TOLYO
Мнения: 1244
Регистриран на: Пет 23 мар 2007 0:05
Автомобил: Passat Variant
Двигател: 2E 1991
Местоположение: Търговище

Мнениеот DJ_TOLYO » Вто 30 окт 2007 23:03


Е колега, добре дошъл! Днес се видяхме с теб в един сервиз, ама не знаех че си се регистрирал тук... Иначе можеше и сбирка да си направим... Трима бяхме от клуба... :lol: Чакаме те на следващата Търговищка сбирка!


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Вто 30 окт 2007 23:11


Знам че ви е далечко но няко път може да ни дойдете и на по-големите сбирки да кажем на калояново или в софия пред НИМ ;)



Върни се в “Други модели”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта