Като е студена е добре. Като позагрее и сякаш леко губи мощност. Напоследък гасне, работи на супер ниски обороти на празен ход, не може да се форсира над 3000 оборота ... а в един момент съвсем угасва и сякаш няма изобщо газ. Като поизстине пак пали и пак почва с глупостите. А понякога изобщо не прави проблеми, даже и да е загряла.
Това всичко на газ. Газовата е обикновена - нямам представа каква е - с нея купих колата.
На бензин си има други грижи, но върви нормално и гореописаните проблеми никак не се отразяват върви и пали на бензин винаги.
Утре ще я водя на доктор, но ми се ще да чуя и вашите мнения.
Аз имам чувството, че нещо някъде се запушва. Но защо когато загрее ... ?!?
Като е загряла не върви на газ :?
- auubau
- Мнения: 162
- Регистриран на: Вто 05 юни 2007 18:51
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Добрич
Лека загуба на мощност винаги има като загрее изпарителя, защото когато е студен влиза в двигателя и течна фаза газ, което му идва като допинг
При описаните резки аномалии обаче може изпарителя да е за смяна на мембрани, или както доктора ти е казал може някой от електромагнитните клапани да е проблемен - случвало се е на мои познати.

- The_Machine
- Мнения: 3558
- Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
- The_Machine
- Мнения: 3558
- Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
Върни се в “Автогазови уредби”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта