


Голф 2 1,6 Д Проблем с генератора
- vwivan
- Мнения: 79
- Регистриран на: Пет 19 окт 2007 17:11
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Пловдив
Голф 2 1,6 Д Проблем с генератора
След,като запали лампата на генератора угасва но напрежението стои 12 в. След 4-5 мин. изведнаж се покачва на 13.9в. Нов акумолатор, сменен регулатор, генератор Бош.
Re: Голф 2 1,6 Д Проблем с генератора
vwivan написа:След,като запали лампата на генератора угасва но напрежението стои 12 в. След 4-5 мин. изведнаж се покачва на 13.9в. Нов акумолатор, сменен регулатор, генератор Бош.
Все пак опитай с друго реле.
- vwivan
- Мнения: 79
- Регистриран на: Пет 19 окт 2007 17:11
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Пловдив
vaskoto1, благодаря за съвета ! За това не се сетих .9-те диода съм ги мерил, регулатора съм сменъл, мерил съм оборотите на шаибата на генератора за да съм сигурен че ремъка не преплъзва и нищо.Незнам как да проверя веригата за първоначално възбуждане през светодиода на таблото, как д я елиминирам . Кажи нещо по този въпрос преди да го свалям отново. МОЛЯ ТЕ!!!
- lozan67
- Мнения: 734
- Регистриран на: Чет 03 авг 2006 20:47
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
kjk
Освен напрежението си провери и консумацията. Аз си спретнах егати профилактиката докато разбера, че не ми се изключва подгряването на колектора.
Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: 4i4o-dido и 87 госта