MK3 Silver lady

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Вто 03 дек 2013 10:36


Здравейте,вече мои колеги.От доста време разглеждам темите из форума и си мислих "Кога ли ще дойде и моето време",но ето че и то дойде,най-после :biggrin Преди 2 дни се сдобих с моята красавица така да я нарека,а именно Голф 3 96г.Колата е сменила 2ма собственници преди мен,но е ужасно пазена и поддържана.Когато в началото разглеждах темите тук си казах,че сдобия ли се с голфе ще си го направя..имам големи планове за тази кола,но за начало да се постопли на пролет и ще се "развихря".Ще споделям всичко случващо се с нея тук и ще се допитвам до вас за разни неща.Съответно ще търпя и критики,но искам само да отбележа,че съм на 19г и това ми е първа кола,която ще правя (да не казвам тунинговам).Проблема ми е,че си падам по коли тип "Бързи и яростни",а те вече неса така популярни.Колата е сив металик,точно като нисан-а на Браян,и съм решил от уважение към този актиор (и като заклет фен на поредицата) да съчетая сивото с синьото по подобие на скайлайна му.Видях много МК3 съчетаващи или черно-червено или черно-зелено,а аз искам да съм различен.Стига толкова приказки,ето и снимки от моята германска красавица :love.vwclub Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Малко от вътре и под капака Изображение
Изображение
Изображение Като я взех беше малко прашничка и мръсна вътре,но като се постопли тези дни ще я изчистя..и под капака има нужда от чистене :mhihi
А най-големият ми въпрос към вас е какво е това ограденото в червено.Питах предишният собственник ама незнае,да неби случайно да е от аларма ако е имала някога преди ? Изображение
Поздрави от Троян :P

Последна промяна от hegemon на Съб 05 апр 2014 1:29, променено общо 1 път.




balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот balkito » Вто 03 дек 2013 11:05


Здравей колега и честито за колата.
Желая ти всичко най хубаво да си я направиш както си искаш и много да си я пазиш ...

относно това там ограденото мисля че беше за оригинална аларма поне така са ми казвали на мен ... извинявам се ако греша ;]


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Вто 03 дек 2013 11:54


Благодаря :) Ами аз първоначално помислих,че е жак за слушалки :icon_lol но после разбрах,че не е .Сега вече като имам голфче нямам търпение да дойда на някой събор с вас :P


Потребителски аватар
Mirqn
Мнения: 37
Регистриран на: Пет 13 сеп 2013 14:27
Автомобил: Vento
Двигател: AEY 1.9 SDI 1996
Местоположение: Варна / София

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот Mirqn » Вто 03 дек 2013 12:08


Честито колега.Да си я караш със здраве и много да те слуша. :biggrin


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот Bai Sando » Вто 03 дек 2013 12:49


Имала е аларма и там са боднали диода.Сега стои само захвата му.Ако те дразни,намери си една пластмаса без дупка или ако слагаш аларма може пак там да сложиш диода.
1.6 ли е мотора :mrgreen


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Вто 03 дек 2013 13:50


Да мотора е 1.6 75 к.с. :c020


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот Bai Sando » Вто 03 дек 2013 14:00


Да имах такъв :mrgreen 5 години го карах.


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Вто 03 дек 2013 20:09


Демек и аз ще го търкалят толкова горе долу


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Нед 08 дек 2013 14:12


Здравейте колеги.Днес стоя и си гледам количката и си мисля някой неща,пък рекох да се консултирам с вас.Значи едната ми идея е: лайстните да се боядисат от черни в сини със спрей,а другата ми идея или по точно въпрос е как да изрежа дупки за тонколоните в кората зад задните седалки.С нож невярвам да става защото си е здравичка кората (фабрична е да неси помисли някой нещо),с какво мога да я прорежа така че да не я съсипя.И последният ми въпрос е вътре пластмасовите решетки на парното искам да ги боядисам сини.Със обикновен спрей за 5 лева от тунинг магазина ще се получи ли ..работата е там,че гоня подобен интериор Изображение както са тези червени,само дето мойте ще са сини.


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Нед 08 дек 2013 14:20


Една снимка от днес Изображение


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Пон 09 дек 2013 18:30


Колеги моля ви дайте съвети защото скоро почвам подобрения на колата и съм на кръстопът


Потребителски аватар
KadROo
Мнения: 541
Регистриран на: Пон 25 окт 2010 20:19
Автомобил: VW Vento
Двигател: 1Z 1997
Местоположение: Варна

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот KadROo » Пон 09 дек 2013 19:01


На грешното място си пич :Mr Green Fun Ние тук си обичаме колите такива каквито са и гоним заводска линия възможно най - много ! Малко са хората тук дето харесват тунинг стил бързи и яростни :Mr Green Fun Аз лично след като прочетох какви неща искаш да причиниш на горкия гоуфу лошо ми стана :Mr Green Fun като ти гледам голфа.. не е лош... Но ти си лош :Mr Green Fun ххаа Ориентирай се да му сложиш черна хелла стопове. Черни мигачи отпред и от страни. Един широк нож. Можеш Да премахнеш емблемата или да я направиш черна.Сложи халогенни. Боядисай прага черен и него ... Сложи фолио на стъклата. Спойлерче на задния джам можеш да сложиш. Едни джанси. Снижи го малко и доста хора ще ти се изкефят тук и ще си добре дошъл :love.vwclub :love.vwclub :love.vwclub Но въпрос на вкус :th_up


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот hegemon » Пон 09 дек 2013 22:35


Ето за това говоря..идеи ми трябват.Сега се замислих и ми изглежда доста добра тази визия която предлагаш колега.Ще се замисля над това и може да последвам препоръките ти.Само ако може акъл с какво да изрежа дупка в кората зад седалките.


Потребителски аватар
piter_96
Мнения: 856
Регистриран на: Пон 03 май 2010 15:07
Автомобил: VW Golf III VW Golf III Variant
Двигател: AFT 1997 AAM 1994
Местоположение: Сопот

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот piter_96 » Пон 09 дек 2013 23:02


hegemon написа:Ето за това говоря..идеи ми трябват.Сега се замислих и ми изглежда доста добра тази визия която предлагаш колега.Ще се замисля над това и може да последвам препоръките ти.Само ако може акъл с какво да изрежа дупка в кората зад седалките.

Зеге ? :smile


Потребителски аватар
golf_1
Мнения: 967
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 12:39
Автомобил: Audi Q7
Двигател: CJWE
Местоположение: Salt Lake City, UT

Re: VW 3 Един бъдещ "проект"

Мнениеот golf_1 » Вто 10 дек 2013 0:16


Разгледай малко снимки на 3-ки и сериозно се замисли какво искаш да правиш по колата. Качественните неща струват пари, тея разноцветни тунинг лепенки и цветове не са за тези коли. Има не малко теми за качествени тройки по форума, а пък снимки в интернет колкото искаш. Доста други неща бих направил на твое място. Захвани са първо с по големите неща - хубави джанти, окачване, това най-много ще промени колата, другото вече са детайли които ще забелязваш като разглеждаш повече снимки, но ти си решаваш дали ще си направиш колата да изглежда добре или ще я съсипеш просто. :wink



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта