давате ли си колата за "дай ено кръгче?"???
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
- luboveliki
- Мнения: 1257
- Регистриран на: Пон 11 дек 2006 22:05
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Враца
- The_Machine
- Мнения: 3558
- Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
- Dan4ote
- Мнения: 1056
- Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Перник
- Контакти:
The_Machine написа:Dan4ote написа:Аз карам какво ми дадат, не се плаша, но моята не давамСамо баща ми един път я кара, брат ми два пъти и един приятел.
Приятелю, да няма нещо габровско у тебе?![]()
Моето си е мое, чуждото е общо?
Не я давам, защото не мога да разчитам на доста от приятелите ми, защото ще качи на един бордюр и ще замина джанта.
Аз когато карам чужда кола, собственика може да разчита на мен на 100 %
- ZLaTa_KiFLa
- Мнения: 552
- Регистриран на: Вто 04 мар 2008 21:13
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
Еми аз да ви кажа карам колата на джето повече от колкото мойта.Е тя моита е от скоро де, но... Иначе не ми е проблем да я давам.Онзи ден една приятелка искаше да я кара, а тя няма книжка и не знае дори педалите за кво са.Зажедох я на един полигон и и обясних основните неща.Тя тръгна доста добре, но щеше да отнесе мн брутално една кофа,а накрая я качи на бордюра... Не ми е проблем пак да и я дам за де учи и аз така съм почнала, но колата ми не беше такава кошница, а няква нова... да забрави 
- Viktor_99
- Мнения: 1956
- Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
- Контакти:
nadasdi написа:Даже и на жена давах - държи по светофари на първа по 5мин докато не светне зелено, сменя скоростите само в краен случай при 4000-4500 оборота![]()
Нямам против да давам на грамотни шофьори, но на който и да я дам все им гасне или якото придърпване при всяка смяна на скорост...айде няма нужда
Като ти гледам колицата, не всеки може да я кара
Върни се в “ОФФ-Топик - други”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта

