GTI 1.8 16V PL
- musito6969
- Мнения: 1
- Регистриран на: Пет 30 яну 2009 23:54
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: varna
GTI 1.8 16V PL
эдравейте всички фенове моля эа помощ имам голф 2 1.8 16в пл гасне ми колата когато сам на скорост обортомера пада на 0 и почва да гарми яко като ослободя от скорос огасва като эапаля трябва да даржя педала на гаэта натиснат като почна да помпя гаэта гарми при всяко натискане на педала и се оправя често го прай чакам коментари мерси предварително.
Re: GTI 1.8 16V PL
колега и аз имах пл много съм доволен от него но сега сложих вр6 какво да ти кажа бягаи бързо на диагностика но при някои които разбира това е само от инжекциона тои прави такива пакости но не всеки може да ти го нагласи.
- gyleto
- Мнения: 309
- Регистриран на: Сря 09 май 2007 22:40
- Автомобил: Golf 2
- Двигател: PL 1991
- Местоположение: Пловдив
Re: GTI 1.8 16V PL
Колега оправи ли си проблема до къде стигна,моите предположениа са за дистрибуторна капачка,датчик на хол или комутатор,опиши малко по добре проблема за да можем да ти помогнем 
Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта