Някой да е сменял маслото на скоростна кутия Golf 2 084 301211Е 2а. Четох, търсих, открих само от къде се излива (на снимката - бял маркер отдолу), но къде се налива и къде е преливника (на снимката - бял маркер ляво). Ако някой каже ще съм мнооого БЛАГОДАРЕН
Маркера в дясно е мястото за наливане на масло, като стигне до пробката е нивото).Маркера в ляво незнам за какво е , но не е за източване на маслото от скоростите.Маслото се източва от пробка отдолу на кутията(номер 13 или 14 не се сещам).
Колега,само там,където си посочил отляво не пипай!Това е фиксатора за задна скорост,ако го развиеш ще ти изчезне задна и става...Пробката за наливане е някъде над тази за източване,търси я около карето над него огледай хубаво трябва да е същата като тази за източване!