Голфу вече е на топло и от време на време върви работата по него! Смених прага, изкърпих преден десен подкалник, нацапах много кит, отдясно остана да се прави гърловината на резервоара и малко покрай нея отвътре и се почва кърпене и по лявата страна, а след това яко китове и стабилно жулене! Ето и малко кадри: Когато има развитие, ще качвам снимки! Дано скоро стане, че Март прави 1 година откакто съм го купил..
Колеги ето още малко снимки с по-ранна дата. Задна броня на 1 шприц: Преден капак готов за шприц: Предна броня китвана, готова за шприц: Малко ръжда по подкалника, без праг, с новата джанта и малко зачистена ръждичка: Още ръжда, покрай гърловината на резервоара: Свалих грунда до ламарина и поочуках вдлъбнатините: Бащата помага със сменянето на прага: Има още снимки, но да има и за напред!
Айде още малко снимки: Отдясно остана за кърпене това: Праг и под закърпено всичко: Слабото място на 3-ките е излекувано, зачистено, грундирано: Доре долу в това състояние е сега: Това са всички снимки, да не ви "мъча" вече!