Здравейте колеги. Разрових се скоро да си търся секретни болтове за голфчето, но ударих на камък.
С шублера си измерих всички параметри на моите болтове и след като се разрових в интернет разбрах какви търся.
L:22 A:17 M:12 x ???
Диаметъра на болта при резбата ми е 12мм, обаче не ми е ясно втората част от цифри какво значат (1,5 ; 1,25...)
Ако някой знае за мк2 какъв размер трябва да са, ще съм му много благодарен да сподели. Благодаря предварително!
Другото условие е, тъй като на джантите съм с малките тасчета и те се закрепят върху болтовете, диаметъра на главите на секретните болтове надвишават ли 23мм, или зависи от секрета?
Golf MK2 секретни болтове
- stefan4o
- Мнения: 19329
- Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
- Автомобил: VW Jetta
- Двигател: PN 1990+KR 1987
- Местоположение: Стара Загора
- Контакти:
Re: Golf 2 секретни болтове
Това,което не знаеш какво е, се нарича стъпка. Т.е. колко ситна е резбата. р е стъпката в долната схема


Re: Golf 2 секретни болтове
Благодаря ти много. Знаеш ли колко е стъпката при мк2, или разликата е само в оборотите на завиване (може да звучи глупаво, но не съм запознат). 

- anrus
- Мнения: 909
- Регистриран на: Вто 13 ное 2007 18:08
- Автомобил: Golf2 10Millionen и Golf2 Country
- Двигател: RF-1988 и 1P-1991
- Местоположение: Горна Оряховица
Re: Golf 2 секретни болтове
M12x1.5
Re: Golf 2 секретни болтове
Благодаря ви много за бързите отговори! Може да се трие или да се праща в кошчето, там каквото се прави с изчерпани теми. :)
Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта