Отново простотий.
Отивам си в събота към сервиза да по работя.
Сервиза се намира в кв. Симеоново
Минах през Панчерево защото имах работа в една авто къща.
има кратък път който минава от Панчерево към Бистрица - излиза директно на кат караулката на разклона.
за съжаление не можах да се порадвам за дълго на тази кола без ПТП.
един огромен бус който пускаше от Бистрица към Панчерево на долу на един от завойте които са доста остри беше навлезнал в моето платно - косеше завоя много сериозно.
успрях да се прибера максимално за да не се блъснем челно.
но мантинелата ме възпрепятства
ето резултата от разминаването


толкова силно излетя огледалото и основата се затвори че имам доста сериозни драскотини по стъклото
чест късмет че не се счупи стъклото

не мислите че този с буса спря - продължи и забърза.
изобщо не съм си правил труда да го гоня -
1. имам пълно валутно каско за което съм дал над 500лв
2. в този автомобил съм си инсталирал DVR RECORDER - записва в реално време с HD качество - номера на буса и цялата ситуация се вижда изключително добре.
На полицията не съм давал записа защото казаха че няма смисъл - видеото не е доказателствен материял.
Но застрахователите изявиха огромно желание да притежават копие от записа - казаха че те ще проведат собствено издирване и ще изискват регресен иск от водача на буса.
а дано го открият и подобаващо да го..............................................
(всеки сам за себе си да мисли какво би могло да се случи на водача на буса)
добре че имам много приятели и познати от форума
благодаря на колегите
batetony67
и
slaveiko67
веднага в рамките на 12ч намерих оригинално ел.огледало с подгрев и оригинална капачка - същия черен цвят с оригинална металик боя.
вече е монтирано днес


