10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
bobo7
форумно КГБ
Мнения: 9453
Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
Автомобил:
Двигател: AGN
Местоположение: София
Контакти:

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот bobo7 » Пон 13 май 2019 15:19


аз пък исках да си запазя касовия бон за спомен, не исках да ми го рисуват!

да се направят билети, след като има QR код, може и да го сканират

а феста си бе какво винаги на ниво, видях се с хора който скоро не бях засичал.
дори и ония червено сините жени бяха по добре от преди

Браво на всички оранизатори и участници, без вас няма да има това събитие




Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот bobocamaro » Пон 13 май 2019 15:30


Господа,
благодаря Ви за прекрасното събитие, прецедент и на ниво както всеки път.
Видях приятели и познати там, видях зверски направени, мощни и красиви Автомобили...повече не ми трябва. :bowdown
Другия път Мартин да докара face detect камери и да интегрира система за контрол на достъп до залите.
И прилежащите около Експото ниви.


Потребителски аватар
Dobsuna
Мнения: 38
Регистриран на: Пон 13 дек 2010 11:47
Автомобил: VW GOLF MK3
Двигател:
Местоположение: Bulgaria / Казанлък / Пловдив

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Dobsuna » Пон 13 май 2019 19:11


krasimir.rilski написа:
dobrin написа:А тази година беше с гривни.


Не знам дали е било с гривни и кой е следял - контролирал това. Лично на мен на касовия бон ми сложиха отметка с маркер и ми казаха, че ако изляза отново през портала (входа до касата) нямам право да се върна пак вътре. Специално според мен нямаше драма с пропусквателния режим, но явно за други посетители не е било така. Споделям, за да има градивна критика :love.vwclub

Пропуснал съм поста на Добрин и понеже в отговора ми към 1ви пост след ПРОГАРАМАТА съм разпалил малко духовете и съм изненадан,че човек отвътре дава този отговор та и аз като колегата да питам същото Добрин !БИЛО Е СЪС ГРИВНИ ??? КЪДЕ ??? КОИ ??? ....да не би тези,които са си купили билет за 2та дни на тях да са слагали гривни,защото на нито един от купуващите преди и след мен "ЕДНОКРАТЕН' билет не сложиха,нито предложиха,а им скъсаха билета и го маркираха с маркер и никазаха,че ако излезем после оттам билета става невалиден за обратно влизане ...след час бяхме на бюфета до входа и всички подаваха билети,е как може да казваш че е било със гривни,като купувахме билети ? / във 09:40 отидохме до бариерата до плаца да питаме охраната откъде се влиза и той ни пита имаме ли ГРИВНИ или КЛУБНИ КАРТИ за да ни пуснел ???? нямаме,тогава отгоре имало билетно там да чакаме за билет...КОГА ПРЕДИ СЪБОТА СТЕ СЛАГАЛИ ГРИВНИ И НА КОИ....и как охраната очакваше евентуално да имаме, след като ние тогава пристигаме и билетното отвори във 09:50 са ми въпросите ??? АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА ОТГОВОРИ ... ИЗВЪН ТОВА ОСТАНАХМЕ ДОВОЛНИ ОТ ЗАЛИТЕ :love.vwclub
:
:
:


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 13 май 2019 19:33


Гривните бяха за двудневен билет.
Изрично попитах.
10:30 в събота бях на касата.
А тия селски номерца с билета,да влезеш за два часа,и после да го продадеш за половин цена,без коментар.


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3096
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот georgebonev » Пон 13 май 2019 19:50


Не можах да присъствам, но единствено гривни в 2-3 цвята са решение за вход-изход-вход.


Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Мнения: 1059
Регистриран на: Вто 27 фев 2007 9:41
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот ShoGo_GTI » Пон 13 май 2019 20:07


За 5та поредна година в единствения си почивен ден бия 500км в едната посока за да дойда и да разгледам и да се порадвам за няколко часа и после на обратно и всичко си беше както винаги на повече от страхотно ниво. БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА СТОЯЩИ ЗАД СЪБИТИЕТО :bowdown :bowdown :bowdown :love.vwclub

По темата за входа - аз не срещнах проблем с излизането, наложи ми се да изляза и да отида до колата и на излизане попитах помичетата дали има проблем и всичко си беше точно, дори си показах пак отрязъка на билета (ето една идея - ако искаш да излезеш и да влезеш пак само с отрязъка след като си гласувал) но и печатите си бяха много добър вариянт, даже си ме радваха мечетата и цветенцата :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun
Впрочем когато излязох до колата (беше пред касата ) и забелязах няколко младежа, които си говориха и бяха всички с гривни, но не ми светна, че е нещо свързано с входа. Също е добра идея, но все пак и както преди и "новата" организация на входа си работеше добре.


Още веднъж благодаря, струваше си цял ден да съм неадекватен на работа заради недоспиването. :love.vwclub


Потребителски аватар
Dobsuna
Мнения: 38
Регистриран на: Пон 13 дек 2010 11:47
Автомобил: VW GOLF MK3
Двигател:
Местоположение: Bulgaria / Казанлък / Пловдив

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Dobsuna » Пон 13 май 2019 23:16


Zdravko Zankov написа:Гривните бяха за двудневен билет.
Изрично попитах.
10:30 в събота бях на касата.
А тия селски номерца с билета,да влезеш за два часа,и после да го продадеш за половин цена,без коментар.

Ясно..както и предположих,че не е било за нас със еднократните билети,които сме сигурно 70% .......Това последното за препродажбата понеже дойде като гръм отникъде в темата - за сегашния фест ли се отнася,предполагаш или си бил свидетел на това,че аз за 1ви път чувам сега за такива изпълнения...предвид,че се изказваме някои от колегите против билетната система тук в темата .....все си мислех,че някой другар на друг свой може да го даде отвън и заради това са направили този 'еднократен' вход,ама че се правили опити за продажба на половин цена на употребен билет сега чувам :stumm ето защо не е трябвало да махат печатите да се потретя :no


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Zdravko Zankov » Вто 14 май 2019 6:37


Точно за това не беше позволено да излизаш и влизаш с билета.
За препродажба го чух някъде зад мен. Но с тази организация,този номер не може да сработи.


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4186
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот bbboiko2004 » Вто 14 май 2019 9:57


Нали сте дошли да гледате коли, да се видите с приятели!? Осигурили сме ви място за отмора, храна, напитки, за тези които са 2 дни или 3 дни или 4 дни имаше гривни, за останалите не виждам смисъл. Кажете ми на кой концерт ви пуснаха да излезете извън оградите ? Гривни има само за двудневни престои. На Автосалона гривна дадоха ли ви, на Тунинг феста имаше ли, като ходите на Драг, Дрифт има ли гривни ?


Потребителски аватар
Dobsuna
Мнения: 38
Регистриран на: Пон 13 дек 2010 11:47
Автомобил: VW GOLF MK3
Двигател:
Местоположение: Bulgaria / Казанлък / Пловдив

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Dobsuna » Вто 14 май 2019 11:02


Сега ... и ти си прав и ние сме прави,защото както един колега тук каза,че е било голяма драма като е искал да излезе,така и други колеги се изказаха за печатите и гривните за съответния ден След като в началото на темата колега пита пак ли е щяло да бъде като миналата година да влезеш и да не можеш да излезеш,което било смешно,се оказа и сега така!Явно не е било проблем за някои,но и за мен беше такъв и затова реших да сложа като отговор становището си на въпроса на колегата,макар и зададен преди старта на феста и аз вече потърпевш от събота ДОРИ САМО АКО ТИ СЕ НАЛОЖИ,не да се мотаеш... и явно миналата година този проблем е останал без дебат тук,за да повторят и тази година това ! И аз сега да те попитам по същият начин : Кога не си ни пускали да излизаме извън оградите и да се връщаме спокойно през целия ден,когато печата ти стоеше на ръката и нямаше притеснения за цигании,кога преди миналата година е било? 4 години идвам и не е било така ...заради това е този дебат,защото преди не е било така :th_up да разбрах от поста на модератор тук,който е бил от печатащите,че доста хора отказвали да ги печатат,че неискали да се цапат,неможело да се изчистят :screwy :mrgreen ТВА АВТОМОБИЛНИ ФЕНОВЕ ЛИ ВЛИЗАМЕ ТАМ ИЛИ ПРИМАДОНИ...и явно заради това са решили да махнат печатите,но ето ти по реален проблем,не козметичен ...... :18b :love.vwclub


nikolay_v
Мнения: 259
Регистриран на: Сря 10 авг 2016 13:24
Автомобил:
Двигател: BSX
Местоположение: София

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот nikolay_v » Вто 14 май 2019 12:17


Аз така и не разбрах коя е колата за която е гласувано най-много.
И кой са печелившите


Потребителски аватар
hi4umir4uu
Мнения: 181
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 13:28
Автомобил: Passat b7
Двигател: EcoFuel
Местоположение: София

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот hi4umir4uu » Вто 14 май 2019 12:21


И аз това попитах, но явно няма да се разбере


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот Vlad777 » Вто 14 май 2019 15:04


След полемиките през изминалата година, решихме да направим гласуването по-обективано и независещо само от това кой колко приятели има в залата.

Затова Автомобил на VW Club Fest 2019 беше избран от 3 различни източника, които се обединиха в 1 класиране:

1. Публика - автомобилът, събрал най-много гласове получава 5 т., вторият 4 т., третият 3 т., четвърти 2 т., пети 1 т.
2. Жури от 5 човека, избрани от участниците на феста - трима българи и двама румънци бяха - те също дават 5,4,3,2 и 1 т.
3. Жури от VWclub.bg също от 5 човека - също дават 5,4,3,2 и 1 т.

И така се определи, че автомобил на феста е Audi TT на Росен Илиев, който събра общо 13 т.


Потребителски аватар
hi4umir4uu
Мнения: 181
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 13:28
Автомобил: Passat b7
Двигател: EcoFuel
Местоположение: София

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот hi4umir4uu » Вто 14 май 2019 15:16


Благодаря, би било интересно ако се дадат и снимки на победителите в отделните категории. Иначе сега разгледах снимки на колегата на ТТ-то, пипнато е от всякъде, за което адмирации.

ПП
Просто тези, които присъствахме само в съботния ден (поради една или друга причина), няма от къде да разберем тази информация, а относно организацията, аз мисля че беше на ниво и дрезгите, които са из фейсбук мисля, че са напълно излишни. Поздрави на всички взели участие в организирането на събитието.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: 10-ти юбилеен Volkswagen Club Fest

Мнениеот vucata » Вто 14 май 2019 20:42


Кои са останалите фаворити?



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: iliankocov и 34 госта