Новини от Porsche BG

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Съб 31 мар 2007 19:34


Какви колици имаше за тест драйв?




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30039
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Съб 31 мар 2007 21:28


niikoo_1 написа:Какви колици имаше за тест драйв?

Всичко, без Фаетон и Еос.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17179
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пон 09 юли 2007 12:56


Red Hot Chili Peppers на турне с Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan Concert превозва звездите от американската рок група Red Hot Chili Peppers по време на концертите им в Германия, част от световното турне на бандата.
Джон Фрушанте, Чад Смит, Флий и вокалът Антъни Кидис имат на разположение четири автомобила от специалния лимитиран модел Multivan Concert, който ще се появи на пазара официално през есента. Автомобилите са оборудвани с луксозна HiFi уредба от Dynaudio – дигитален 10-канален усилвател с мощност 600 W, четири крайни канала клас D и шест крайни канала клас А. Отпред са монтирани два 200-милиметрови баса, два средночестотни и два високочестотни високоговорителя, в задната част на автомобилите саундът е подсилен с още два 168-милиметрови баса и два 60-милиметрови високочестотно високоговорителя.

Multivan Concert провокира и с впечатляваща визия – 17-цолови лети джанти, спортно окачване, потъмнени задни светлини и надпис „Concert” на вратите и задната клапа. Интериорът е решен в двуцветна кожа и разбира се, навигационна система и подготовка за мобилен телефон.

Друга голяма звезда, която вече се убеди в предимствата на Volkswagen Multivan е Роби Уилямс.

Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Bob.Baev
Мнения: 1150
Регистриран на: Чет 23 фев 2006 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bob.Baev » Пон 09 юли 2007 13:12


:shock :bowdown те тва е... почвам да пЕстя от банички...
съжалявам че спамя тук, но любимата ми група се вози в любимата марка...
с две думи - немам думи...


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17179
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Чет 30 авг 2007 8:03


Изображение

Фолксваген лекотоварни автомобили празнува „60 години Транспортер”



Преди 60 години холандският вносител на Фолксваген Бен Пон намира на територията на завода във Волфсбург предвозно средство, произведено собственоръчно от работниците от завода, с което те транспортирали тежките панели. Малко след това идеята била скицирана и получила наименованието “Bulli” – модел, превърнал се по-късно в двигател на икономиката, любимото превозно средство на хипи-поколението и предпочитан автомобили за превоз на пътници. Тази удивителна история е залегнала в основата на идеята на централата на Фолксваген Лекотоварни автомобили да организира международна среща за всички любители на лекотоварните автомобили с марка Фолксваген и в частност Транспортер.
Съборът ще се състои между 5 и 7 октомври 2007 г. в Изложбения център в гр. Хановер – Германия.

Това е първата по рода си сбирка, която Фолксваген Лекотоварни автомобили организира. Очаква се на тридневното мероприятие да пристигнат стотици необикновени и исторически ценни модели. На „Хермесплац” пред зала 27 на Изложбения център ще се стекат гости от цял свят, които ще могат да се насладят на специална програма, включваща шоу и различни забавления, както и филмов маратон под открито небе.

„Малко автомобили могат да бъдат свързани с такава силна емоция, както Фолксваген “Bulli”. Моделът се асоциира с икономическо благоденствие, независим дух и несравнимо удоволствие от пътуването. Той е симпатичен, надежден и е истиснки култово возило.”, споделя Щефан Шалер – говорител на управителния съвет на Фолксваген Лекотоварни автомобили.

На 108 000 кв.м. паркинг площ между 5 и 7 октомври на вниманието на гостите на форума
ще бъдат представени реставрирани исторически модели, модели от поколенията Т1, Т2, Т3 и Т4, както и продукти от актуалната гама на Транспортер.
Историческите “Bulli” - автомобили ще тръгнат в конвой от завода на Фолксваген Лекотоварни автомобили в Хановер на 5 октомври и ще пристигнат в Изложбения център.

Допълнителни 18 000 кв.м. са предвидени от организаторите за официалната изложба, на която посетителите ще бъдат върнати 60 години назад в историята, във времето, когато първият “Bulli” е поел по пътя. В специално обособени площи семейства ще могат да къмпингуват със своите Транспортер-и, там ще се разположат и щандовете на фен-клубовете на VW “Bulli” от цял свят, както и импровизиран пазар за резервни части. Това е и мястото, където цяла нощ ще се прожектират филми, в които “Bulli” играе главната роля, като акцента на вечерта ще е филма “Мис Слънчице”.
На 6 октомври програмата предвижда състезания на историческите модели в категориите „най-стари Т1, Т2 и Т3”, „най-красив Т1 до Т5”, „най-оригинален Т1, Т2, Т3”, „най-много навъртян километраж” и „тунинговайте моят Bulli”. Гостите на форума ще имат възможността да се докоснат до най-красивите и необикновени автомобили и да разберат от техните собственици защо те обичат именно този модел.
Едно от най-интересните събития на събора ще бъде музикалното шоу с участието на световни звезди, които пътуват по турнета именно с Транспортер.

Разбира се, ще се предостави и възможност за тестови шофирания на актуалните продукти от гамата на Фолксваген Лекотоварни автомобили.

Всички почитателите на “Bulli” и марката Фолксваген са добре дошли на събора. Всеки желаещ да вземе участие може да се регистрира на интернет страницата www.vwn.de
Там е поместена изчерпателна информация за срещата по повод 60-годишнината на Фолксваген Транспортер.

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17179
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пон 01 окт 2007 10:49


Изображение

Изображение


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17179
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пет 30 ное 2007 18:52


Тема: Molba za aktivizacia
От: "Angelina Gutzova" <angelina.gutzova@porschebulgaria.bg>
Дата: Thu, Ноември 29, 2007 11:47
До: vasstop@vwclub.bg
Приоритет: Нормален

Здравейте г-н Топалов,

За съжаление с Вас не се познаваме, но това е поправимо. Аз съм маркетинг
мениджър на Volkwagen леки автомобили и с настоящото писмо бих желала да
помоля Вас и другите VW фенове да гласувате активно в класацията "Кой е
автомобилът 2007" на ето този сайт: http://www.bgcar2007.com/. Както
вероятно знаете, това е класация за автомобил на годината, но съставена
изцяло на базата на онлайн гласуване на обикновените хора, а не на група
журналисти.
Ние участваме с VW Touareg, Eos и Cross Touran. Аз залагам големи надежди
на Touareg-а и за това Ви моля да призовете феновете на марката да
гласуват, защото ни остава още само една седмица.

Предварително благодара.

Поздрави.
Angelina Gutzova
Marketing Manager VW PKW

Porsche BG EOOD
Mladost 4, Business Park Sofia, Build. 10
1766 Sofia

Phone +359 (0) 2 80 71 451
Fax +359 (0) 2 80 71 409
Mobile +359 (0) 886 400 202
angelina.gutzova@porschebulgaria.bg

www.volkswagen.bg


Потребителски аватар
DOCDOBREV
Мнения: 359
Регистриран на: Съб 17 фев 2007 22:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Фолксваген Рутан

Мнениеот DOCDOBREV » Чет 07 фев 2008 21:24





Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта