Хладилникът е на 10-15 години като е с отделна камера. Въпреки това обаче, компресорът е само един (като при доста Indesit).
Проблемът - камерата охлажда чудесно, както си трябва, температурата в хладилника обаче е винаги висока. На макс. степен докарва едва около 8 градуса
Уплътненията са ок. Отзад всичко е чисто и открито.
Наскоро бяха викали хладилен техник - не могъл да открие проблем нито да даде съвет. Ок си бил. А аз не знам хладилник, който с 300 зора да смогва едва 8 градуса на макс степен.
Някой да се е сблъсквал с конкретно такъв проблем? Интересното е, че камерата е съвсем ок, температурата е каквато трябва за 3+ звезди.
			   
  !
-12 градуса по средата на хладилника след изключване на компресора,терморегулатора на макс и със средно обледена камера(вътрешна).Но според мен и според наблюдения от други хладилници ново поколение 8 градуса е висока температура за максимална степен за 1 ва може но за последна-то на 1 ва трябва да е стайна темп тогава