Аз докато зацепя, че става въпрос за дебитомера

От форума на бмв, който си дал видях, че препоръчват ето това:
http://www.beemasport.com/remonti/maf_cleaning/ , мисля да се поразтърся и ако намеря някъде ще пиша от къде съм го взел.
Няма ли да е добра идея да се направи една важна тема за дизеловите двигатели, кой двигател от какво страда и къде да се търси проблема? Освен ако вече няма такава де, но аз поне като търсих за моя проблем не намерих..
kenykirilov гнп-то къде се намира на този двигател?

Иначе не хаби масло и забива много рядко, само когато зора е много голям, но както казах пренадува с 0,2 до 0,5 бара така че е нормално да забива и се надявам ако жената не ме охарчи на морето

направо стартера ще го рециклирам и един нов акумулатор и ще я върна на ръчни да си пали като хората, след което ще изчистя турбината, дебитомера и ще сложа евентуално едни нови свещи, за да се подсигуря за зимата и колата ще заспи.
