егавката е че оперативните плюсове са директно свързани към релетата а през копченцата минават минусите-това е гяволъка...
така че ако искаш да бачкат без контакт можеш да опънеш един плюс през всички релета и на него да закачиш НО контактите и оперативните плюсове направо. ако не-през черната жица от клемореда минават оперативните.
има във всеки бутон една сиво/синя тънка жичка-тя се връзва на същата сиво/синя в ключа на фаровете-това е плюса на подсветката на бутоните.
има и една тънка кафява.
тя е гъдела.
тя се явява едновременно маса на подсветката и маса към релетата.


вземи един мултицет, сложи го да мери верига и намери един от дебелите кабели който при положения нагоре/надолу на копчето да прави верига с поне още 2 клеми. имай предвид че ровиш само из дебелите кабели. тънките ги зарязваш засега.
този кабел който си намерил с малко експерименти го вържи заедно с тънкия кафяв кабел на маса някъде ама здраво! хубава маса.
после от другите 2 кабела които си открил че бутона свързва с тоя кабел подай към 2те релета съответно оперативните маси. задните врати трябва да минават през бутона на чайлд лока който да спира масата към релетата. за бутоните на задните врати-просто дублираш кабелите. нищо няма да се окъси защото ако ти отпред искаш да отвориш-релето цъка и подава + и -. тоя отзад ако иска в същото време да затвори другото реле цъка и подава 2+ и стъклото просто спира.


нищо сложно не е но трябва да внимаваш да не се объркаш с кабелите защото много лесно може това да стане-просто си подбери различни цветове за всяка дейност и няма да имаш проблеми. прекарваш джицата, връзваш на релетата и си капитан!