Та значи понеделник сутрин тръгвам за работа. На първото възможно кръстовище един мини язовир, които решавам, че ще мога да преплувам. Минах си по предполагаемо най плиткото място, и по едно време лек дим из под капака но без промяна в работата на двигателя (предположих се е намокрил картера). Веднага след езерето следваше малко нагорнище което едва едва изкачих, и тука настъпи първото


От тогава (на бензин) дори и да препали за малко (имам чувството, че го прави на 2, 3 цилиндъра) и после пуква, трясва, гръмва и угасва

Общо взето това е положението до момента. Вчера с толкова въртене и аку-то взе да отслабва ама дано поне то издържи. Ако някой се сеща нещо да пише, ако не чичо доктор.
ПП: Я ако може и малко разяснение какво е общото между изпускането на антифриз и потенето на стъклата (признавам несъм търсил ама чух, че имало нещо общо).
Благодаря предварително и лек и спокоен ден!!!