Това не може да е вярно най-малкото защото моята има пълна и безусловна гаранция до 100000 мили или 3 години ,което изтече първо.

longora написа:polo_6NSC_AEF_1999 а ти докато гледаш дали пръска през щеката на празен ход ли си работи или някой и дава и газ ? Защото моята измята маслото при вкарване към 4000 оборота ... dmode101 верно е че се вглеждам, ама гледам всичко да и е наред за да не ме остави някъде на път примерно
polo_6NSC_AEF_1999 написа:longora написа:polo_6NSC_AEF_1999 а ти докато гледаш дали пръска през щеката на празен ход ли си работи или някой и дава и газ ? Защото моята измята маслото при вкарване към 4000 оборота ... dmode101 верно е че се вглеждам, ама гледам всичко да и е наред за да не ме остави някъде на път примерно
не съм проверявал преди ремонта с подаване на газ, а сега като че ли със газ духа по-малко отколкото на празен ход, което доста ме учудва![]()
ninov написа:...
dobrinb написа:ninov написа:...
Всичко е супер, което си написал, но тук говорим за двигател помпа-дюза
Върни се в “Дизелови агрегати”
Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Kr1s0o и 48 госта