stefan4o написа:Да, ама затова се препоръчва всеки сезон да се въртят... Предните отиват отзад и така
По схемата, някои гуми не стават. Моите са от тях...
stefan4o написа:Да, ама затова се препоръчва всеки сезон да се въртят... Предните отиват отзад и така
hooligan_sk написа:Това е едно старо битуващо правило тип СБА от времето на ладите със задно... не е правилно обаче, спирането е фактор номер 1 за безопасност през зимата.
bnick написа:stefan4o написа:Да, ама затова се препоръчва всеки сезон да се въртят... Предните отиват отзад и така
По схемата, някои гуми не стават. Моите са от тях...
Това е едно старо битуващо правило тип СБА от времето на ладите със задно... не е правилно обаче, спирането е фактор номер 1 за безопасност през зимата.
stefan4o написа:bnick написа:stefan4o написа:Да, ама затова се препоръчва всеки сезон да се въртят... Предните отиват отзад и така
По схемата, някои гуми не стават. Моите са от тях...
Не разбрах, в какъв смисъл не стават твоите?
ChimeyJimmey написа:A пък аз мисля, че правилото е:
4 (четири) броя еднакви гуми, от добра марка, с добър грайфер и в добро състояние
Какво има за обсъждане повече... ?
stefan4o написа:Задна лява не става ли на мястото на предна лява?? Нали посоката си е пак същата, просто я слагаш отпред, а не от другата страна на колата.
bnick написа:hooligan_sk написа:Това е едно старо битуващо правило тип СБА от времето на ладите със задно... не е правилно обаче, спирането е фактор номер 1 за безопасност през зимата.
Вземи поне прочети малко по въпроса, вместо да се изказваш толкова смело и грешно...
Върни се в “Общи автомобилни дискусии”
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта